Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.376
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    592 Mesaj
    Beyler yazık gerçekten, mali sıkıntılar yüzünden uefadan men yedik alt yapı hocasını başa getirdik külfet olmasın diye siz berbat top oynuyorsunuz diyorsunuz ama bu halde sizle başa baş gidiyoruz şuan fenerin 4 puan önündeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

Leş takım görmek isteyen 3. Ve 4. Sıradakilerin maçlarına baksın biraz.

ligde düzgün oturaklı takım yok hele fenerli gsliler hiç konuşmasın hadi beşiktaş orta sahada verkaç yapıp ileri götürüyo topu ama bunlarda oda yok birinin savunma leş birinin hücum leş
    |
    |

Hocam duan guntekin abu ya patladi azina ne gelirse soyluyo butun herseyi soyledi adam oda omer niye kadroda yok diyo avrupa macinda yaptigi hainliklten sonra nasil forma sansi buluyo hala anlamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    asasdas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arap sen kadro kurma...

|
    |
    mAtes52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gol ihtiyacımız olan bir maçta Kerim ve Olcay neden girer? abi neden girer çıldırcam. En kötü beraberlik alırdık şu maçtan onu bile elimizin tersiyle teptik.
    Üzülerek söylüyorum 1 aydır kötüydünüz zaten berabere kalıp duruyordunuz, şimdi de yenildiniz. Tekrar üzülerek söylüyorum bundan sonra Beşiktaş ayağa kalkamaz. Çünkü böyle durumlarda kazanma alışkanlığı olması lazım. Yani Fenerbahçe ya da Galatasaray olması lazım. Bundan sonra eski Beşiktaş a dönersiniz gibi geliyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1681 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 4Numara

Beyler yazık gerçekten, mali sıkıntılar yüzünden uefadan men yedik alt yapı hocasını başa getirdik külfet olmasın diye siz berbat top oynuyorsunuz diyorsunuz ama bu halde sizle başa baş gidiyoruz şuan fenerin 4 puan önündeyiz.

Bizde bayadır sıkıntılıyız iyi falan oynamıyoruz sadece sonuca gidebildik diye iyi oynamış gibi oldu. Umarım ders alınır. Talisca ve caner sakatlığından beri bir ite kaka kazanma kültürü oluşmnuştu zaten farkettiysen.
    Queresma olmazsa kanat yok, forvetler bitik. Geçen seneki Beşiktaş nereye bu Beşiktaş neree? Hücumunuz baya leş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    991 Mesaj
    Hala fenermis galatasaraymis milletin takildigi seye bak. 3 buyuk birnirini yerken basak her hafta cakip geciyor. Milletin derdi degil.

Senol boyle puan vermeye devam ederse sampiyonlugu unutun. Asiri sinirliyim su an asiri.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

Hocam duan guntekin abu ya patladi azina ne gelirse soyluyo butun herseyi soyledi adam oda omer niye kadroda yok diyo avrupa macinda yaptigi hainliklten sonra nasil forma sansi buluyo hala anlamiyorum

Güntekin Onay'ı seyretmiyorum ama doğru söylüyor hocam.
    |
    |
  • Binbaşı
    1513 Mesaj
    Tosic eyvallah 2 3 ay bizi iyi idare ettinde şu son 1 aydir resmen satislardasin
    |
    |
  • Yarbay
    2751 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Kimse darılmasın ama Ozi'ye boşuna kızılıyor. Tolgay ile oynadığı ve bundan sonra da oynayacağı her maçta böyle oynamaya devam edecek Ozi. Suç kendisinde değil.

Bu akşam ki maçta bile 5 key pası var, Tolgay'ın 1. Tolgay çok iyi pres yapıyor, o presi sayesinde Sosa'nın işlevselliğini kapatmaya çalışıyoruz ancak mevki itibari ile farklı oyuncu oldukları için(sosa tolgay) Ozi ile beraber oynadıklarında sorun oluyor. Tolgay gibi pres yapan 10-forvet arkası bulup getirirsek Ozi'nin oyun kalitesi de yükselecektir. + Pres dışında Tolgay'ın oyuna etkisi yok, tabelası zaten yok, üzerine defansif müdahalesi de yok, Ozi'de o da var.

İkisi de kaliteli oyuncu ama aynı anda sahada oldukları her maçın kaderi bu maalesef. Ozi ile başlayıp son 20-30 dk Tolgay değişikliği ile topu tutma gibi bir durum olabilir ama yukarıda bahsettiğim o presi yapacak ileri oyuncusu lazım Ozi önüne.

Neyse sağlık olsun ama dediğim gibi kızmadan önce biraz dikkatli analiz edersek görebiliriz bu durumu.Tabi biraz da duygusal sebeplerden ötürü kızılıyor ona bir şey diyemem.

Saha içi dağılımda da net olarak görülüyor, 15 Ozi, 18 Tolgay

• Yüzbaşı
    991 Mesaj

Forvet cikardi kanat aldi. Orta saha cikardi stoper aldi. Stoper cikardi kanat aldi.

Olaya bakar misin? Sanki cem yilmaz sahneye cikmis.

|
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3
  • Yüzbaşı
    655 Mesaj
    Şenol hocaya kızıyorsunuz da, hocanın hatası %25 anca çıkar. Kadro yapılanması bu sene çok iyi değil.

Talisca, Sosa'nın alternatifi değil. Sosa tarzı değil ikinci forvet gibi oynar. Aboubakar, Gomez'in alternatifi olamaz. Yönetim en kritik noktada hata yaptı. Gomez-Töre-Sosa gidince takımın olun tarzına uyan isimlerin dışında transferler yaptılar.

İnler kaç maç oynadı hali orta, Olcay 2 metre uzaklıktaki kaleye (7metre) topu kalecinin üzerine nişanlıyor durumu ortada, Talisca-Caner sakat, Cenk-Abou durumu belli. Rhodolfo sakatlandı ama yönetim gidip stopere Atınç'ı getirdi. Sadece Atınç ile olacak iş değil.

Bunun dışında bazı maçlarda yanlış değişiklikler ve boşa giden ilk yarıları var. Ayrıca Kerim'de ısrar etmemesini de eklemeliyiz. Şimdi elinde Gomez-Töre-Sosa vardı da oynatmadı mı?

Her ne kadar kötü oynasak da şu ana kadar sadece 2 maç kaybettik. Bu maçta ortada pozisyon yokken 2 golün yenmesi ve pozisyon yaratmada sorunların yüzünden maçı verdik. Neredeyse ligde tüm takımların gol atmakta sıkıntı çekmediği ve fazla zorlanmadığı takıma yenilmek aslında takımın son dönemlerde nasıl kötü oynadığını gösteriyor. Bursa-Osmanlı-İbb-Gs-Fb gibi takımlara yenilsen daha iyi.

Osmanlı maçına kadar fikstürümüz rahattı ama bu maçı vermekle çok büyük avantajı kaçırdık. Yönetimin pollyanacılığı bırakıp gerekli transferleri yapması gerek. Adam akıllı 1 oyuncu alsınlar gerekeirse (forvet) bu bile yeter. Ama şuanda, stoper-sol bek-kanat-forvet şart.
    |
    |

• Yarbay
    2560 Mesaj
    Et Fikret orman git çöp al hadi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

"Rakibe pozisyon vermeden ilk yarıyı kapattık. İkinci yarı uyur gezerdik. Anlamsız iki gol yedik.""

"Önde oynayan oyuncularımız güven kaybına uğradı. Aboubakar'ın goldeki top kaybı, onu etkiledi"

"Sonuçtan sorumlu olan benim. Oyunculara görevleri veren benim. Ancak hayal kırıklığına uğradığımı da söylemeliyim"

"Rakip bize oynama şansı verdi ama oraya giden oyuncuların etkisi olmadı. Duran toplardan pozisyon bulabileceğimizi düşündük. Aboubakar hafta arası maç oynadı ama üretken olmadı. Takımın tümüne baktığımızda iyi oynamadık."

"Hafta arası oynamayan oyuncuların daha diri olacağını düşündüm ama olmadı."

(Akyazı Stadı'nın ismi) "Ben unvan peşinde değilim. Başka birinin ismi verilse daha çok mutlu olurdum. Benim bir yere ismimin verilmesi benim için önemli değil. Ben şehirde kendimi gittiğimde zaten hissediyorum"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selates -- 17 Aralık 2016; 21:49:3 >

• Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Arkadaşlar bakın şampiyonluğun reçetesi budur:

2 stoper, 1 santrafor, 1 kanat.

Bu 4 transfer gelmezse boşuna para harcayıp maçlara falan gitmeye gerek yok
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Ebubekirin bir yillil maliyeti 6.5 m avro bide portoya donmek istemiyorum demisti

evet gregory wiel diye bir şey var oda 7.5 milyon euro alıyor ama niyeyse kadroda bile yok eşini almış avrupa turu yapıyor buda sanırım size batmıyor.
haberler
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.