Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasımpaşa lig'in en az gol yiyen takımı erken gol bulmalıyız yoksa fıtık eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Yarin ki mac cok onemli yenilirsek sampiyon olamaz bu takim yenersek iste bu sene sampiyonuz derim yarin mac cok ama cok onemli

11 puan farkla devre kapattığımızda yapılan operasyonu hatırlarsın Bilgili zamanı... Onun için matematiksel olarak garantilemeden hiç bir şey deme, burası Türkiye...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Yalnız o ilk devre takım dehşet oynuyordu. Belki o sene şampiyon olsak bugün çok farklı olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: tarafsizyorumcunuz

Bugün fb'nin oynadıgı tam buyuk takım oyunuydu.Bjk her mac boyle tempolu oynayamaz yorulur.Senol gunes takımı geriye cekmeli böyle.Vitor Pereira cok iyi emsaller sunuyor turk futboluna.
    Senol gunese de bir seyler katabilir

Sen nasıl bir miğdesiz adamsın arkadaş.

• _PoSEİDoN_ kullanıcısına yanıt
    Hocam lütfen şu lüzumsuzu alıntılamayın. Blokluyoruz ama alıntılıyorsunuz gözümüz kayıyor bizde okuyoruz.
  • bu yıl cidden şu bjk'nin şampiyon olmasını istiyorum bir takım bu kadar mı güzel oynar, takımınızla gurur duyun helal olsun şenol hoca'ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

bu yıl cidden şu bjk'nin şampiyon olmasını istiyorum bir takım bu kadar mı güzel oynar, takımınızla gurur duyun helal olsun şenol hoca'ya

Sen kendi konuna gitsene birader BEŞİKTAŞIMIZIN konusunda renkli istemiyoruz.

Bizde senin gibi Beşiktaşlıyı konumuz da istemiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• şenol beni delirticek. Yahu kardeşim oğuzhan ı düzelttin necip i düzelttin kazma atiba yı bile düzelttin. Şu pektemege bi şans ver be ! Önemli maçlarda oynat demiyorum ama şöyle maçlarda adama şans ver be kardeşim . Pektemek töre nin aldıgı şansı bulsa neler neler yapardı . En azından hırslı oynuyor

• Bugün 3 1 alırız.Goller 2 gomez 1 olcay.Bugün gomez yüksek performansla oynar löw izlemeye gelecekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

şenol beni delirticek. Yahu kardeşim oğuzhan ı düzelttin necip i düzelttin kazma atiba yı bile düzelttin. Şu pektemege bi şans ver be ! Önemli maçlarda oynat demiyorum ama şöyle maçlarda adama şans ver be kardeşim . Pektemek töre nin aldıgı şansı bulsa neler neler yapardı . En azından hırslı oynuyor

Pektemek sen misin ?

• Saat 21:45'e lig maçı koyan kafa değişmeli.

• Ya gecenin bi vakti 21.45 de maç mi olur? Koy 17.00 a 18.00 a zaten tatil

• Aynen katılıyorum. İstanbul'da okuyorum Tuzla tarafında, maçlar insan gibi saatlerde olsa gideceğim ama dönmek çok büyük sıkıntı oluyor böyle kötü saatlerdeki maçlarda...
  • rıdvan akar @AkarRidvanakar 5 dk.5 dakika önce
    Beşiktaşlılar, maç için 01.25 Yenikapı ve Yenikapı-Ayrılıkçeşme ve Kartal ile Yenikapı-Taksim ek metro seferi kondu.

• Marmaray ve metro için Yenikapı'dan ek seferler konulmuş.

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• 21:45 neden yapıyorlar maçı? 20:00 yapsalar ne olacak? saat 19:00 koysalar bile izlet millet maçı.
  • Arkadaşlar size ligde ve özellikle Avrupada başarılar diliyorum gerçekten bu oyuncular teknik direktör başarıyı hakediyor gerek oyun gerek ruh olarak bizim çok önümüzdesiniz bu sene.İnşallah bizde Pereiradan kurtulursak iyi işler yapıcaz diye umuyorum.

• Metro uzatıyorlar hocam böyle maçlarda. En son Sporting ve Club Brugge maçlarına gitmiştim geç saat olarak. Hepsinde de uzattılar. Hadi Avrupa Ligi'ni anlarım ama Süper Lig'de ne demeye gece koyarsın anlamam. Üstte de dediğim gibi zaten kaç gün tatil. Koy maçı akşamüstüne. Millet de rahat rahat gelip izleyip maçını geri dönsün.

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Hmmm... Hocam sen ciddimisin? Yani, bu tür mevzular insanların içinden geçer. Mesela, Ersun Yanal'lı sezonda ben Feneri çok beğenerek izledim. Hele 3-3 biten maçımız dehşet zevkliydi. Zaten Beşiktaş'ımın maçları hep zevklidir, bakma GS-FB maçının ismi var, geçen pazar yine sıkıldım açıkçası.. Ama bu tür düşünceler akılda kalır, dile dökülmez. Bence sende yapma ;)
  • low gomez'i izlemeye gelmis diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 17861787178817891790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.