Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17841785178617871788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Adam Gomezi , Alex ve Haginin önüne koymuş 11+ almışArkadaşlar biraz alçaktan uçun.

Görmemişim o mesajı ya. 12+ oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

Adam Gomezi , Alex ve Haginin önüne koymuş 11+ almışArkadaşlar biraz alçaktan uçun.

Iyi de bundan sanane konu bizim istedigimizi artilariz hadi simdi kaybol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milosevicle franco futbolu unuttu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

Milosevicle franco futbolu unuttu

milosevic'i anlayamadım ben. hani bana kızmayın ama çok uzun süre beşiktaş'ın ilk11 stoperi olucak seviyeye, süper lig'de gereken sertliğe ulaşamıcak gibi geliyor. hollanda, belçika gibi liglerde kariyer başlangıcı yapsa kendisi için çok daha iyi olurdu. kim bulmuş, niye dnya üzerinde milyorlarca stoper varken onu izlemiş ve almışlar anlamadım.

kötü oyuncu demiyorum, asla demem. fakat uygun, ihtiyaç duyduğumuz gibi değil işte abi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

milosevic'i anlayamadım ben. hani bana kızmayın ama çok uzun süre beşiktaş'ın ilk11 stoperi olucak seviyeye, süper lig'de gereken sertliğe ulaşamıcak gibi geliyor. hollanda, belçika gibi liglerde kariyer başlangıcı yapsa kendisi için çok daha iyi olurdu. kim bulmuş, niye dnya üzerinde milyorlarca stoper varken onu izlemiş ve almışlar anlamadım.

kötü oyuncu demiyorum, asla demem. fakat uygun, ihtiyaç duyduğumuz gibi değil işte abi...

Talibi vardi satmadilar adama da yazik oldu bizede.

• quote:

Hocam iki futbolcuyu da sağlıklı olarak izleyemedik bellide olmaz allah göstermesin bir sakatlık nedeniyle oyuna filan girip kadromuzun değişmez adamı olabilir,
    Franco bence satılmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: User name fazıl

quote:

Hocam iki futbolcuyu da sağlıklı olarak izleyemedik bellide olmaz allah göstermesin bir sakatlık nedeniyle oyuna filan girip kadromuzun değişmez adamı olabilir,
    Franco bence satılmalı

franco'ya bişey demiyorum. hani bize uygun olmasa da yine belirli bi oyun karakteri olan, dünya üzerinde benzerleri bulunan bi adam. fakat milosevic alındığı zaman, hazır 1-1,5 milyon gibi bi stoper bütçesi ayrılmışken, daha iyi işler yapılabilirdi diye düşünüyorum.
  • Valla seneye ben mutlaka Oğuzhan ve Töre'yi elde tutmak şartıyla Sosayı paketlerim.
    Pırpır bir stoper, adam akıllı bir sol bek ve iyi bir kaleci (Tolga şuan iyi ama hep böyle olmayacak) seneye de yürürüz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Valla seneye ben mutlaka Oğuzhan ve Töre'yi elde tutmak şartıyla Sosayı paketlerim.
    Pırpır bir stoper, adam akıllı bir sol bek ve iyi bir kaleci (Tolga şuan iyi ama hep böyle olmayacak) seneye de yürürüz..

pırpır stoper devre arası gelicek diye düşünüyorum önümüzdeki seneye sarkmaz.
  • quote:

quote:

Valla seneye ben mutlaka Oğuzhan ve Töre'yi elde tutmak şartıyla Sosayı paketlerim.

İnşallah öyle olur. En kötü düşüncelerimi söyledim ben..
  • Bazı takımlar daha alacağı veya kuracağı takımın ne tarz futbol ve ne tarz adamlara ihtiyacı olduğunu çözememişken bizim alabileceğimiz adamlar çok net belli iyi hızlı bir stoper, çizgiyi baştan sona kullanıp orta açmayı bilen iyi bir sol bek ve ayağı biraz düzgün iyi bir kaleci alınırsa kusursuz bir takım olucaktır Atiba'nında yıllanmış şarap gibi olduğunu düşünürsek bu transferler takımı rahat 2-3 sene götürür düşüncesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

Ne Hagi ne Alex Türkiye'ye gelmiş en iyi futbolcu

Katılmıyorum
  • quote:

quote:

benim pırpır oyuncu önerimhttp://www.transfermarkt.com.tr/john-anthony-brooks/profil/spieler/124732
    çok çok hızlı değil ama tüm stoperlerimizden hızlı. 193 boyu var 22 yaşında + sol ayaklı.
    stoper alınacaksa ya almanya'dan alınsın ya da fransa'dan.

• Bir sey soracagım arkadaslar Besıktas taraftarı Bursaspor maclarını derbi olarak görür mü

• beck yerine cavanda'yi isteyenler beck'e bir özür borçlu. cavanda trabzon'a en az 6 puan kaybettirdi. ligin en büyük saatli bombası.

• quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

beck yerine cavanda'yi isteyenler beck'e bir özür borçlu. cavanda trabzon'a en az 6 puan kaybettirdi. ligin en büyük saatli bombası.

her takımda olduğu gibi bizdede hiçbirşeyi beğenmeyen ergen bir kitle var maalesef yapacak birşey yok.

sene başı beşiktaşlıların yüzde 70'i orta saha transferi yapılmadı diye yönetime ana bacı sövüyordu,gereksiz ve çok acayip derecede geniş çaplı bir nefret hakimdi camiada.bu aralar hiçbiri ortalarda yok ama 1-2 maçlık puan kaybından sonra damlarlar yine

• quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

quote:

quote:

benim pırpır oyuncu önerimhttp://www.transfermarkt.com.tr/john-anthony-brooks/profil/spieler/124732
    çok çok hızlı değil ama tüm stoperlerimizden hızlı. 193 boyu var 22 yaşında + sol ayaklı.
    stoper alınacaksa ya almanya'dan alınsın ya da fransa'dan.

kenny otigba
    hollanda liginde heerenveende oynuyor ve yasida bi hayli genc.
    ayrica su golunu izlemenizi tavsiye ederim.hizli bir stoper olarak gozume carpti ayni zamanda guclu.
    stopere rizespordan godfrey oboabonada dusunulebilir, rize besiktas macinda gercekten muhtesem bir performans gostermisti kanimca.

ayrica kaleci olarak oliver baumann dusunulebilir, hoffenheim sene sonu birakirmi bilmem ama bu lig ve avrupayi kaldirabilecek bir kaleci oldugunu dusunuyorum.

• Bize genç adam lazım değil milosevic'te genç daha tecrübeli bir stoper daha sağlıklı olur bence

• Devre arası hızlı bir stoper alınabilirse çok rahat hatta 10-15 puan fark ve 103 golü geçip rekor kırarak şampiyon oluruz.

• Onur kıvrak ayrılır bu gidişle trabzonspordan. Şenol Güneş faktörü ile alabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 17841785178617871788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.