Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17881789179017911792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olcay'ın oyuncu olduğu bir oyunu izleyemem. Adam rahat 5 tane gol pozisyonunu üstün tekniği sayesinde yedi. Bu adam futbolcu falan değil istediği kadar gol atsın, attığı tüm goller gözümde şanstır.
  • boyle sampiyon olunmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 kere geri düştüğümüz maçta bu bir puan çok iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: User name fazıl

Umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

boyle sampiyon olunmaz.

Gecen sene Galatasaray sampiyon olduysa
    biz bu oyunla hayli hayli oluruz

• Beşiktaş'ın evlatlarıymış, başka bir şey derdim de neyse...Keşke aynı mücadeleyi diğer takımlarla oynarken de gösterebilseniz.
  • Hakemle alınmış bir puan.

Olcay ve Tolga'nın bu takımda yeri yok.

İleride Olcay kazmasına rağmen 3 gol attık. Geride Tolga kazmasına rağmen 3 gol yedik. Bu durumda oldukça iyi bir performans gibi duruyor aslında.

Ayrıca Gomez varken penaltıyı neden Oğuzhan kullandı anlamadım dandik bir vuruştu zaten.
  • Hey gidi hey nasıl aradık ama Ersanı.Eren e nefes aldırmazdı be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

boyle sampiyon olunmaz.

Gecen sene Galatasaray sampiyon olduysa
    biz bu oyunla hayli hayli oluruz

Galatasaray'ın winner karakteri var.Beşiktaşın yok.
  • Bir tarafta Olcay kazması diğer tarafta her an kırmızı görebilecek Quaresma.
    Olan sana oluyor Kerim. Eğer Şenol Güneş haftaya seni 11 başlatmazsa orada adalet kalmamıştır, istifasını verebilir.
  • Kalede Günay yerine Tolga
    sol bekte Motta yerine İsmail
    sol açıkta Kerim yerine Olcay

Adalet Beşiktaş'ta sadece bir kadın ismi.
  • Rıza iyi çalışmış umarım diğer takımlara karşıda önde basan oyunu tercih eder. Bize gelince 2. attığımız golden sonra rakip ortasahası düştü ne hikmetse fiş'i çekemedik ve zamana yaydık sonrasında zaten gol yedik. Bir parantezde sosa için açmak istiyorum, duran toplarda ayağı kötü arjantinli bir bunu gördüm. İsmail zaten değinmek istemiyorum sağ ayağını ameliyatla aldırmasında sıkıntı yok.
  • Ah olcay yerine yetenekli uzaktan sut atabilen bir kanadimiz olsaydi. Adam anca fark attiktan sonra ortaya ciksin riskli maclarda kayboluyor ortaliktan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaleye Günay
    Sol tarafa Motta (akıllandıysa)
    Sol kanada Kerim (sağda Töre)

Artık geçmeliler...

• Pazartesinin yorgunluğu bariz ortadaydı.

Defansımızdaki sıkıntı ise Ersan'ın yokluğu ile ortaya çıktı. Bomba falan ama olmazsa olmaz.
  • Kasimpasa dogru oyunu oynadi helal olsun
    3 kaleyi bulan sut 3 gol. Stopelerde 10 numara. donk gene sovunu yapti.bu maci kazansaydik kesin sampiyonduk.milos tirt devre arasi stoper lazim. Daha rodolfa ersan sakatlancak. Senol.hocanin degisikligi cok sacmaydi ortasaha bosaldi topu .rakibe verdik.neyse uzun.lig maratonunda olur silinti yok. Ama moskovanin telafisi yok kazanmamiz sart.dip not:.q7 devre arasi gitsin

• Top görmüyor ve el yok

• Abi anlamadığım evimizdeki maça neden necip atiba ile çıktık

• devre arası bi sol bek, bi stoper, bi kaleci nasıl alınır, hangi parayla alınır bilmiyorum ama kesinlikle alınmalı. hemde öyle genç yetenek falan değil, bildiğin gelip tak diye formayı alıcak rhodolfo gibi isimler olmalı. şampiyon olmak istiyorsak başka çaresi yok.
  • Kimse Olcay'ı konuşmuyor bir ben konuşuyorum. Bu adamı beğenenler benle aynı futbolu tartışmasın ve lütfen bloklasın. Sizin konuştuğunuz futbol ancak Amerikan futbolu olabilir orada lazım öyle çok koşan, mücadele eden adamlar.
  • 
Sayfa: önceki 17881789179017911792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.