Şimdi Ara

BERSERK ベルセルク (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
629
Cevap
9
Favori
25.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Favori mangalarımdan. Yemeyip içmeyip berserk okumuştum güncele yetişene kadar gerçekten adamın hayal dünyası acayip çalışıyor. Fakat yeni animesinin haftalık seri olmasını umuyordum eski serinin devamını gösterir diyordum olmadı bu :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinnegan

Yok o proje yalan olmadı aksine artık kesinleşti, yerini üç filmlik bir seriye bıraktı. Ocak ayında ilk filmi çıkıyor hatta. İlk filmin adı: Berserk Golden Age Arc I: Egg of the Supreme Ruler

http://www.youtube.com/watch?v=p286WtHoK2g
    http://www.berserkfilm.com/index.html

çok güzel bir haber hadi bakalım biraz daha o kasvetli ortamlara girelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wipfel

Favori mangalarımdan. Yemeyip içmeyip berserk okumuştum güncele yetişene kadar gerçekten adamın hayal dünyası acayip çalışıyor. Fakat yeni animesinin haftalık seri olmasını umuyordum eski serinin devamını gösterir diyordum olmadı bu :/

Buna da şükür.
  • KATILIYORE
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

quote:

Favori mangalarımdan. Yemeyip içmeyip berserk okumuştum güncele yetişene kadar gerçekten adamın hayal dünyası acayip çalışıyor. Fakat yeni animesinin haftalık seri olmasını umuyordum eski serinin devamını gösterir diyordum olmadı bu :/

Buna da şükür.

Ben anlamadım tam olayı. Üç filmlik seride ne işlenecek? Yeni anime serisi başlamayacaksa eski animesine başlamayı, animesi bittikten sonra da mangasından devam etmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

quote:

Buna da şükür.

Ben anlamadım tam olayı. Üç filmlik seride ne işlenecek? Yeni anime serisi başlamayacaksa eski animesine başlamayı, animesi bittikten sonra da mangasından devam etmeyi düşünüyorum.

Eski serinin 3 filmlik yeni versiyonu olacak. Yeni bir şey yok yani.
  • çok güzel ama bir kötü nokta kaska grifitten daha erkeksi duruyor. Girifitin ağzı saksocu ağzı gibi çizilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

çok güzel ama bir kötü nokta kaska grifitten daha erkeksi duruyor. Girifitin ağzı saksocu ağzı gibi çizilmiş.

Değil mi zaten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

quote:

çok güzel ama bir kötü nokta kaska grifitten daha erkeksi duruyor. Girifitin ağzı saksocu ağzı gibi çizilmiş.

Değil mi zaten?

Hahahaha
  • quote:

quote:

Değil mi zaten?

Yuh muhabbete bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sano

quote:

quote:

Değil mi zaten?

Yuh muhabbete bak

cok merak ettım anımeyı vallaha 2 3 serı sonra ona baslarım artık duruyor ole
  • Filmler sadece eski serideki olayları değil, tüm hikayeyi kapsayacakmış diye okudum. Ama başka bir yerde de eski seriyi üç parça halinde yeniden anlatacak yazıyordu. Hangisine inanayım şaşırdım. Resmi sitesi de Japonca, google translateden bir şey anlaşılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinnegan -- 27 Temmuz 2011; 13:54:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinnegan

Filmler sadece eski serideki olayları değil, tüm hikayeyi kapsayacakmış diye okudum. Ama başka bir yerde de eski seriyi üç parça halinde yeniden anlatacak yazıyordu. Hangisine inanayım şaşırdım. Resmi sitesi de Japonca, google translateden bir şey anlaşılmıyor

çıksında ne olursa olsun artık. Sceleton king'İ görmek istiyorum ,ve diğerlerini...
  • Tüm hikayeyi kapsaması mümkün değil gibi bence (çok uzun), kaldı ki hala devam ediyor seri. Off nerde Serpico, nerde Schierke
  • Animede telaffuz larda nedense herkesin isminin sonuna ü getiriliyordu. Umarım filmde bundan vazgeçerler

gattsü
    griffithü
    Rickertü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çomak.88

Animede telaffuz larda nedense herkesin isminin sonuna ü getiriliyordu. Umarım filmde bundan vazgeçerler

gattsü
    griffithü
    Rickertü

Vazgeçemezler çünkü Animeyle değil Japonca ile alakalı bir durum.
  • quote:

quote:

Animede telaffuz larda nedense herkesin isminin sonuna ü getiriliyordu. Umarım filmde bundan vazgeçerler

gattsü
    griffithü
    Rickertü

Başka animelerde hiç böyle birşeyle karşılaşmadım. Tabi sadece Japonca olmayan isimlerin sonuna getiriyor da olabilirler
  • quote:

quote:

quote:

gattsü
    griffithü
    Rickertü

Başka animelerde hiç böyle birşeyle karşılaşmadım. Tabi sadece Japonca olmayan isimlerin sonuna getiriyor da olabilirler

Başka animelerde yabancı isimli bir karakter var mı? Japonlarda hece vardır. Sen "Hep" kelimesini dedirtmeye çalışırsan çıkan ses "hepu" olur. Atıyorum ismin faik ise faiku derler. Bunun esprisi budur. Mesela Bleach'den örnek vereyim. Vasto Lorde'ye vasutorode, hollow'a horo, panther'e pantera derler.

Berserk'in japonca telaffuzunun beruseruku olması gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baybars -- 30 Ağustos 2011; 21:36:46 >
  • Guzel anımelerı yarıda kesıyorlar sınır oluyorum manganın sonuna kadar yap ıste anımesını ne olur.Claymore da sanırım ole yarım bırakılmıs bır serı
    Seirei no Moribito da var ınanılmaz guzel bır anıme ama neden yarıda bırakıyorlar anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73EC99CC3 -- 2 Eylül 2011; 16:14:10 >
  • quote:

Heyt be animasyonlara, akıcılığa, ayrıntıya bir bakın hele. Bak heyecanlandım şimdi.

Bende aldım sıraya, izleyecem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.