Şimdi Ara

Berat Albayrak açıkladı: Ekonominin yönetimi ABD'li şirket McKinsey'e verildi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
4
Favori
91.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
257 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nevfel

Konu başlığı açık provakasyon. Yönetim şirketi değil danışmanlık şirketi ve dünyada birçok ülkeye avrupa ülkeleri dahil danışmanlık yapan bir firma. Danışmanlık nedir öğrenin.

Kimsenin yönetimi devrettiği de yok.

Sürekli yabancı tabii kaçar diyorsunuz ya işte o çok sevdiğiniz yabancılar kaçmasın diye siyaseten tutulmuş bir firma.
    Cevabini bekliyorum, neden yatirimcilar kaciyor söylesene. Hadi itiraf et gercegi

• quote:

Konu başlığı açık provakasyon. Yönetim şirketi değil danışmanlık şirketi ve dünyada birçok ülkeye avrupa ülkeleri dahil danışmanlık yapan bir firma. Danışmanlık nedir öğrenin.

Sürekli yabancı tabii kaçar diyorsunuz ya işte o çok sevdiğiniz yabancılar kaçmasın diye siyaseten tutulmuş bir firma.
    Hani şu ülkesi ypg ye tirlarca silah gönderen, hani fetoyu saklayan ülkenin şirketi değil mi? E bunlar hani ekonomimize dört koldan saldiriyorlardi?

Çok ozurdilerim abd nin gunahini aldık. Bunlarin hepsinin temel suçu ve sorunun kaynağı muhaliflerdi dimi? sahi hala neden yaşıyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halisünasyon -- 28 Eylül 2018; 22:2:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu kadar yerli milli diye çıgırtkanlık yapıyorlarsa neden Türk bir danısmanlık şirketiyle anlasılmadı peki ? Ülkemizde danışmanlık alabilecekleri şirket mi yok ? Bu zamana kadar hükümetin A.B.D' ye karşı olan tutumunu takdir ettim ama bu hamle maalesef olmadı, yakışmadı.

• beyler şimdi bizi üst akıl mı yönetecek
  • Öyle demeyin damadın vardır bir bildiği . Ülkeyi 16 senede ne hale getirdiniz tebrik ederim
  • selimcu S kullanıcısına yanıt
    Yıllardır yönetmiyordu sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yaw he he ciler kadar özürlü yer yüzünde yoktur benim gözümde. Bişey biliyorsan söyle biz de bilelim. Bilmiyorsan sus da ne olduğun anlaşılmasın

• Dış güçler ekonomik savaş açmıştı şimdide dış güçler ekonomimizi kurtarıyor yarın bir gün şirketin sahibi feto diye çıkarsa şaşırmayın traji komik bir ülkeyiz

• Yahu Rusya ile yaşanan uçak düşürme krizinde ne olduysa şimdi de o oluyor. Bu milletin gazını aldın mı yeni doğmuş bebek gibi mışıl mışıl uyur. Önce bir düşman yarat sonra insanları o düşmandan sadece senin koruyacağına inandır; sonuç bu taktik her zaman işler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz ekonomide s.çtık bari gelin siz kurtarın demek bu..!!

• akp birşeyi çok iyi başarıyor. tam diyorum ki yok artık bu son nokta bir ülke için bundan daha kötü birşey yapılamaz diyorum. ama yine bir şey bulup beni deli ediyorlar. bu konuda çok başarılılar. en az kozmik oda kadar, en az çözüm süreci kadar, en az fetullaha bütün kamuyu vermek kadar ihanet dolu bir karar. Allah yardımcımız olsun.
  • Her yazılana sorgusuz sualsiz inanmaya devam mı beyler bayanlar?
  • Ülkeyi şirket gibi yöneteceğiz dediler, ama taşeron Amerikan şirketine Ülkemizin ekonomik kontrolünü verdiler. Her beraber yaşayarak göreceğiz. Hakkımızda hayırlısı diyeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

Dış güçler yapıyor, Amerika bize ekonomik savaş açtı diye bir tarafını yırtanların şimdiki savunmalarını merakla bekliyoruz.

Hayır madem dış güç dediğiniz, ekonomik savaş açtı dediğiniz Amerika'ya ekonomi işlerini verecektiniz, bu halktan niye oy isteyip iktidara heves ettiniz ?

Eğer biz beceremedik ondan böyle bir yol izledik diyorsanız, hala o koltuklarda ne işiniz var ? Verin istifanızı çekilin köşeye. Ülke de yeni bir kan, yeni bir heyecan oluşsun. Belki hiç umulmadık birisi düzgün bir yönetim gösterir ve bu sıkıntıları atlatmamızı sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 28 Eylül 2018; 22:48:31 >
  • etusch kullanıcısına yanıt
    Ne oldugumu anladıysan ne mutlu sana o zaman. dusuncelerinle süper zekanla bas basa bırakıyorum seni durmak yok tellallıga devam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar zammı olur arkadaş sonra kriz yok derler

aralık 2017 de fiyat

Berat Albayrak açıkladı: Ekonominin yönetimi ABD'li şirket McKinsey'e verildi

Eylül ayındaki fiyat

Berat Albayrak açıkladı: Ekonominin yönetimi ABD'li şirket McKinsey'e verildi

• Bu halk bu tezgahı herzaman yiyor.
    Madem ABD ile dost olduk o halde aramız kötüyken fahiş derecede vergisi arttırılan başta elektronik olmak üzere tüm ürünlerin fiyatını düşürün ki samimiyetinizi anlayalım.
  • Şuan olanlar çok mu dolu sanki, battı balık yan gider.

• Onların umurunda mı? Şahsen o zamanları göreceğim ve akp ye oy atacağım. Hahahah, ben daha bu durumun aksinde bir nine dede görmedim, siz cennette felansınız herhalde :D?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.