Şimdi Ara

Berat Albayrak açıkladı: Ekonominin yönetimi ABD'li şirket McKinsey'e verildi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
4
Favori
91.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
257 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buyrun burdayım..

Akp li troll üm ben.. Hadi bakalım.

Bu arada açıkca akp li ve tayyipçi olduğumu söylediğim halde nasıl troll oluyorum ?

Yok eğer trollsem nasıl oluyorda akape li oluyorum ?

Anlama sorununz yoktur umarım.

Ha bu arada buyrun ne diyordunuz ?
  • Hani doları abd yükseltiyor du.

Manupüle zart zurttu.

Şimdi tasmayı verdin adamların eline

hülogggggg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darbeyi Atatürkçüler yapmış kandırıldık demeye 2 yıl kaldı😁

• Düyûn-ı Umûmiye mi bu ?
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Süper

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir alman, bir japon, bir Amerikalı bir de Türk varmış. Gerisini zaten biliyorsunuz..

• Bu söylediğiniz kabul edilebilir değil. Hain ama bilgili diye kimse bir mevkide tutulamaz. Hainse şutlamak lazım. Bi mevkiye öncekinin yerini alacak hatta daha ileriye götürecek kişileri sürekli yetiştirmek gerekir. Burada da ülkemiz kötü durumda evet. Ama torpille cemaatçilikle gelenin yaptığını yapacak kimse yoksa ülke çoktan battı demektir.

Şöyle desen olur. O torpille gelmişti az bucuk öğrenmişti gitti yerine gene torpille geldi o da yavaş yavaş onun kadar öğrenecek. Liyaketle gelse iş zaten hemen değişir ama cemaat a gitti b c cemaatleri geldi. Değişen isim gerisi aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Beni soruyormuşsunuz ?

Buyrun burdayım..

Akp li troll üm ben.. Hadi bakalım.

Bu arada açıkca akp li ve tayyipçi olduğumu söylediğim halde nasıl troll oluyorum ?

Yok eğer trollsem nasıl oluyorda akape li oluyorum ?

Anlama sorununz yoktur umarım.

Ha bu arada buyrun ne diyordunuz ?
    ilk baştaki konuyu oku. anlarsın..
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Tarih tekerrürden ibarettir demişler. Ergenekon olayı malum. Bi süre sonra biri çıkıp ya bunu da fetö değil çetö yapmış dese, bugün fetöye gayet ağız dolusu söven akpciler biz zaten hocaefendi den beklemezdik böyle bir şey biz de çok şaşırmışrtık demeye başlarlar

• Eee herşeyin sorumlsusu amarigaydı şimdi kim oldu ssorumlu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Konu başlığı açık provakasyon. Yönetim şirketi değil danışmanlık şirketi ve dünyada birçok ülkeye avrupa ülkeleri dahil danışmanlık yapan bir firma. Danışmanlık nedir öğrenin.

Kimsenin yönetimi devrettiği de yok.

Sürekli yabancı tabii kaçar diyorsunuz ya işte o çok sevdiğiniz yabancılar kaçmasın diye siyaseten tutulmuş bir firma.
    Niye kaciyor peki yabanci yatirimcilar, bunu da soyle hele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etusch

Bu söylediğiniz kabul edilebilir değil. Hain ama bilgili diye kimse bir mevkide tutulamaz. Hainse şutlamak lazım. Bi mevkiye öncekinin yerini alacak hatta daha ileriye götürecek kişileri sürekli yetiştirmek gerekir. Burada da ülkemiz kötü durumda evet. Ama torpille cemaatçilikle gelenin yaptığını yapacak kimse yoksa ülke çoktan battı demektir.

Şöyle desen olur. O torpille gelmişti az bucuk öğrenmişti gitti yerine gene torpille geldi o da yavaş yavaş onun kadar öğrenecek. Liyaketle gelse iş zaten hemen değişir ama cemaat a gitti b c cemaatleri geldi. Değişen isim gerisi aynı
    Cemaat adamları idi işte kafa yıkanmış belli bir mecraya hizmet eden kişiler alanında iyiler ama belli bir mecraya bağlılar sana değil.Onun direktifleri durumunda iş yaparlar şuan onlar gitti elde padişahım çok yaşa padişahım ne dese doğrudur demekten öte iş yapmayan boş beleş niteliksiz kişilerle doldu.Fetö dediler bilmem.Fetö ile aynı yatağa giren ülkenin tüm kurumlarına nüfuziyetinin sağlandığı döneme ev sahipliği yapanda kendileri idi ve onlarla işbirliği yaparak geldiler.Şuanda ise tek kovboylar.Hal durum ortada.Ben tasvip etmiyorum ama aynı yolda olduklarında karar kılıp yola beraber çıktılar şuan ise tek başınalar ve sonuçlarınada katlanacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Eylül 2018; 18:52:29 >

• Albayrak bu işi düzeltirse 2028de başkan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanlının borçlarına döndü iş
  • Taşere etmedikleri bir memleketi yönetmek kalmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aylarca çomarları ameriganın oyunu bunlar vs. diye kandırdılar, şimdi ekonomiyi amerikalılara teslim ediyorlar, şaka gibi ülke gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 28 Eylül 2018; 19:33:5 >
  • Rezillerin gururu akp hükümeti yetmez ama evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dökülen kolalar , kırılan iphonelar yakılan dolarlar boşunamıydı yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10D285547 -- 28 Eylül 2018; 19:33:29 >
  • Ulan bari başka bi ülke olsaydı ABD nedir? Adamlara salladı durdular şimdide alın siz yönetin diyorlar! İstifa edinde 600mv maaşını bize verin bari.

• enron'un faili değil mi bu şirket
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.