Şimdi Ara

Benzine 15 (16) Kuruş, Motorine 10 (11) Kuruş ZAM (Güncelleme) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
3.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

• oohhhhh

mis mis

daha da gelsin
  • Zam degıl güncelleme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabaya binmeyin toplu taşıma kullanın diyorsunuz da toplu taşıma da ucuz değil ki Ankara'da 2.5 lira tam gidiş geliş 5 lira oldu gideceğim yeri kendi arabamla gitsem daha ucuza geliyor hemde toplu taşımanın pisliği çekilmez.Toplu taşımada sürüneceksem niye ödüyorum ki vergisini,kaskosunu,sigortasını,bakımını,yakıtını..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 22 Kasım 2016; 23:14:28 >
  • Toplu taşımayı öneren arkadaşlar toplu taşımanında akaryakıt zamcığından etkileneceğini unutmuyor umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umrumda degil artabilir pahali gelen kullanmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç kuruş para kazanıp 60 ay vadeyle araba alan adam düşünsün. Bisikleti bile olmayıp takım tutar gibi parti destekleyen adam düşünsün. Malum gazetecinin dediği gibi ABD düşünsün, benim pek umurumda değil.
  • Her yerden darbe geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Umrumda degil artabilir pahali gelen kullanmasın

Pahali gelen kullanmasin nedir Allah askina ? 2016da yasiyorum ve araba surmeye cekiniyorum. Teknoloji devrinde teknolojiyi kullanmamak... Niye kendimi kisitliyorum hersey iyi gidiyor deniyorsa ? Ben bu zitligi anlamiyorum. Benzin harcamama diye birsey yok. arabada harcamam dolmusta benzin parasi veririm. Benzin zam alinca dolmus fiyati da artiyor. artmasin da diyemezsin adam ev gecindiriyor . gelir giderden fazla olsun ki ekmek yesin adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Umrumda degil artabilir pahali gelen kullanmasın

Pahali gelen kullanmasin nedir Allah askina ? 2016da yasiyorum ve araba surmeye cekiniyorum. Teknoloji devrinde teknolojiyi kullanmamak... Niye kendimi kisitliyorum hersey iyi gidiyor deniyorsa ? Ben bu zitligi anlamiyorum. Benzin harcamama diye birsey yok. arabada harcamam dolmusta benzin parasi veririm. Benzin zam alinca dolmus fiyati da artiyor. artmasin da diyemezsin adam ev gecindiriyor . gelir giderden fazla olsun ki ekmek yesin adam.

Ee kullansin arkadaşım o zaman kullasnin istedigi kadar ne diyim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.