Şimdi Ara

Benzine 15 (16) Kuruş, Motorine 10 (11) Kuruş ZAM (Güncelleme) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
3.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstikrar devam ediyor bir de Ameriga bizi giskaniyor avrupada domatesin tanesi ise 100 euro Avrupa battı zaten şunları yazarken utanmayan bi kitle var ya :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zamda verilen tepkileri geçtim, paylaşılan karikatürler bile aynı.
    değişen bir şey var mı? hayır
  • nerede ateşli parti savunucuları =) gelmemişler bu konuya
  • Vay arkadaş eskiden çaktırmadan artırırlardı. Şimdi acımalarıda kalmamış birden 15krş da noliyi.

• HAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAAH HAHAHAHAH HAHAHAHAHAH AHAHAHAHHAHA
  • halk olarak ayaklanma vaktimiz geldi de geçiyor, hatta geçti bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

halk olarak ayaklanma vaktimiz geldi de geçiyor, hatta geçti bile.

Ayaklanma derken arabayı bırakıp yürümeyi tercih edelim diyorsun muhtemelen...

Neyse. Yazılanları keyifle okuyorum. Baya espri malzemeside var.

Burda feryat figan sağa sola giydirenlerin durumu amerikaya kızıp malboro icmeye benziyor. Ya arkadaş alma yakıt olsun bitsin.

Ha yakıtın artması tamam gidaya enerjiye hayata olumsuZ etkisi var ama burdan.sallamaya gerek yok. Arabana mizahi bir şekilde tepkini anlatacak birşeyler yaz çiz ne biliyim tepkin belli olsun.

• Mükemmel bi haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Saint_

quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

halk olarak ayaklanma vaktimiz geldi de geçiyor, hatta geçti bile.

Ayaklanma derken arabayı bırakıp yürümeyi tercih edelim diyorsun muhtemelen...

Neyse. Yazılanları keyifle okuyorum. Baya espri malzemeside var.

Burda feryat figan sağa sola giydirenlerin durumu amerikaya kızıp malboro icmeye benziyor. Ya arkadaş alma yakıt olsun bitsin.

Ha yakıtın artması tamam gidaya enerjiye hayata olumsuZ etkisi var ama burdan.sallamaya gerek yok. Arabana mizahi bir şekilde tepkini anlatacak birşeyler yaz çiz ne biliyim tepkin belli olsun.

Kesinlikle katılıyorum.

• Ben hep şirket arabasıyla geziyorumcular burada mıyız?
  • Fulledik bugün milletin zamcık yapma keyfine göre yaşıyoz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 22 Kasım 2016; 21:32:25 >
  • Yaklaşık 3 aydır benzin almıyordum, az önce pompacıya fulle dedim 50 litre aldı araba, 240 lira buhar oldu gitti... Alışık değilim ben böyle şeylere

• Ben hep 50 liralik aliyorum, zam gelirse suyla seyreltiyorum.
  • Ben hep 30 liralık aldığımdan dolayı ilgilendirmiyor.

Boşuna dememişler arkadaşlar deveye diken, insanı öpen yaranır diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel memleket. Para bulmak için sürekli vergiyi arttır ama yine de becereme. Ben de yönetirim böyle ülkeyi. Açın ekonomi bakanının kariyerine bir bakın. O vasıfta yüzbinlerce adam vardır bu memlekette.

• bunlar zamcık
  • Kırbaçla beni sevgilim kırbaçlaaaaa

• 50lt lık depo ıcın 8tl zam gelmıs benzıne.Koyar mı bızım ulkemızın ınsanına.Bence az bıle lt basına 50 kurus zam gelmelıydı.Hatta 1tl gelseydı de su trafık az azalsaydı.Pekı azalır mıydı tabıkı hayır
  • Bugün deneme için aracıma binmedim. Otobüs ile Üçkuyular a, oradan feribot ile Bostanlı, karşıyaka dan tekrar feribot ile Konak tarafına, oradan da tekrar otobüs ile Balçova ya döndüm hem havadar oldu, hem de gezdim. İzmir de toplu taşıma için sadece iki bilet kullandım. Yakıt fiyatları şuan bana göre düşük. Benzin 15 TL.motorin 13 tl olsun , kazık sonuna kadar girsin ki ancak o zaman biz uyanırız, ama iş işten geçmiş olur.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.