Şimdi Ara

Benzin fiyatlarında indirim 03.09.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 krş indirime gidilmiş arkadaşlar benzin fiyatlarında. Haydi topluca sevinme zamanı (!).

http://yenisafak.com.tr/ekonomi-haber/benzinde-indirim-03.09.2013-560561?ref=manset-1

• Kuklaya döndük.
  • Batum'da 2.60'dan benzin aldıktan sonra bu indirimler hiç kesmiyor.
  • Sıkıldık gercekten artık indir bindir bir sabit rakam olsa daha iyi olur
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    bagaja bi su tankı atsaydın hocam yıllık benzini getirseydin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Kuklaya döndük.
    4.94 oldu sanırım yavaş yavaş alıştırmalar geliyor,hep böyle oldu zamanında da benzin 4tl bandında da önce 20 kuruşluk bindirim sonra 10 kuruşluk indirim,
    Neyse tahminlerime göre seneye bu zamanlarda 5.60-5.70 gibi fiyatları görürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvn_

Sıkıldık gercekten artık indir bindir bir sabit rakam olsa daha iyi olur
    Petrol fiyatları düşmedi, dövizde çok yüksek bu indirim neden oldu onu anlamadım. Haftaya daha sağlam bir zam beklemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Batum'da 2.60'dan benzin aldıktan sonra bu indirimler hiç kesmiyor.

Cem Uzan döneminde benzin bir lira olucak reklamları yüzünden çok oy kaybetmişlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iGroN -- 3 Eylül 2013; 18:11:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Batum'da 2.60'dan benzin aldıktan sonra bu indirimler hiç kesmiyor.
    14 kuruş bindirim 12 kuruş indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.1.1.1

4.94 oldu sanırım yavaş yavaş alıştırmalar geliyor,hep böyle oldu zamanında da benzin 4tl bandında da önce 20 kuruşluk bindirim sonra 10 kuruşluk indirim,
    Neyse tahminlerime göre seneye bu zamanlarda 5.60-5.70 gibi fiyatları görürüz.

Alıntıları Göster
    Aklıma Turist Ömer geliyor. Kaldır, Haydi bastır. Kaldır, Haydi bastır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sienaumut

12 krş indirime gidilmiş arkadaşlar benzin fiyatlarında. Haydi topluca sevinme zamanı (!).

http://yenisafak.com.tr/ekonomi-haber/benzinde-indirim-03.09.2013-560561?ref=manset-1

Yandas gazete ben gormeden inanmam

Simdi oldu

http://m.mynet.com/index.htm#http://finans.mynet.com/haber/iphone/ekonomi/benzine-indirim-yeniden-5-tlnin-altina-indi/88949

• quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

Aklıma Turist Ömer geliyor. Kaldır, Haydi bastır. Kaldır, Haydi bastır.

Alıntıları Göster
    2 ileri 1 geri taktigiile 5 lirayi alistirip 6 ya dogru yol alacaklar aynen 4 lirada yaptiklari gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

2 ileri 1 geri taktigiile 5 lirayi alistirip 6 ya dogru yol alacaklar aynen 4 lirada yaptiklari gibi.

Alıntıları Göster
    alın bide burdan yakın http://ekonomi.milliyet.com.tr/bakan-yildiz-bana-kalirsa-2-5/ekonomi/detay/1758517/default.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Alıntıları Göster
    quote:

kaynayan suya bir kurbağayı koyarsanız hemen zıplar ama soğuk bir suyun içine koyar ve suyu yavaş yavaş ısıtırsanız hiç bir şeyden haberi olmaz.modern toplumlarda da sıcak su içirisindeki kurbağa gibi benzer tepkiler verilir.bir şeyi yavaşça değiştirirseniz bunu kimse farketmez....

• quote:

Orijinalden alıntı: Big_PoweR

quote:

kaynayan suya bir kurbağayı koyarsanız hemen zıplar ama soğuk bir suyun içine koyar ve suyu yavaş yavaş ısıtırsanız hiç bir şeyden haberi olmaz.modern toplumlarda da sıcak su içirisindeki kurbağa gibi benzer tepkiler verilir.bir şeyi yavaşça değiştirirseniz bunu kimse farketmez....

Alıntıları Göster
    mehter takımı gibi 2 ileri 1 geri. sonuçta artıyormu evet artıyor. fazlasınıda dışarıya yarı fiyatına satıyormuyuz evet satıyoruz. daha fazla yorum yapılacak bişey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

mehter takımı gibi 2 ileri 1 geri. sonuçta artıyormu evet artıyor. fazlasınıda dışarıya yarı fiyatına satıyormuyuz evet satıyoruz. daha fazla yorum yapılacak bişey yok.

Alıntıları Göster
    Vazelinleri hazırlayın. Yakında iyi bir zam gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

Alıntıları Göster
    Geçtiğimiz son iki haftada toplamda 25 kuruş zamlanan benzin 12 kuruş indirim aldı. Sonuç? 13 kuruşluk zam hala duruyor. Halkımız memnun, ülkemiz istikrarla büyüyor. Çoğunluğun (!) memnun olduğu yerde ben ve ben gibi azınlıklara da (!) memnun olmak kalıyor. İndirimimiz hayırlı olsun.

Ekleme: Bu arada, indirimde gece yarısından sonra etkili olacakmış. Öyle hemen yoook!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matematikcimm -- 3 Eylül 2013; 17:29:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: matematikcimm

Geçtiğimiz son iki haftada toplamda 25 kuruş zamlanan benzin 12 kuruş indirim aldı. Sonuç? 13 kuruşluk zam hala duruyor. Halkımız memnun, ülkemiz istikrarla büyüyor. Çoğunluğun (!) memnun olduğu yerde ben ve ben gibi azınlıklara da (!) memnun olmak kalıyor. İndirimimiz hayırlı olsun.

Ekleme: Bu arada, indirimde gece yarısından sonra etkili olacakmış. Öyle hemen yoook!

Alıntıları Göster
    darısı başımıza.mazotta indirim olmazsa yakın zamanda eşitlemeyi düşünüyorlar demektir

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

darısı başımıza.mazotta indirim olmazsa yakın zamanda eşitlemeyi düşünüyorlar demektir

Alıntıları Göster
    Almayın beyler artık benzin bak dahada indirsinler 3tl ye benzin alalım 4tl bile çok bu asgari ücrete...
  • 1 İleri 1 geri yapa yapa 6 liraya yakın fiyattan satarlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.