Şimdi Ara

BenQ X2200W Extreme (beklenen inceleme) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
0
Favori
64.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • umarım halledersiniz şimdi 20ytl verip kablo alacaktım ama elimde patlarsa kötü olur ekran kartının güncel sürücüsünü yükleyin, birde monitörü tanıtınca benq x2200w(analog) yazıyor oradı (hdmi) oldumu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mekarabulut

sanırım haklısınız. Ama ekrankartlarının hemen hepsi monitör baglantısı DVI, ben HDMI sini hiç görmedim.
    saglık olsun . Problem yok..
    selamlar.

Sesi galiba alabiliyorsun dvi-hdmi konnektör çıktı mı ekran kartının kutusundan?Tabi bir de ses kablosu (anakart ile ekran kartı arasında ses bağlantısını yapmak için...benim kartın içinden çıkmıştı...gerçi ben ses almaya gerek duymadığım için o bağlantıyı yapmadım...Gerçi daha görüntü bağlantısını da yapamadım

Hangi kabloyu kullanıyorsun bu arada?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MySun

umarım halledersiniz şimdi 20ytl verip kablo alacaktım ama elimde patlarsa kötü olur ekran kartının güncel sürücüsünü yükleyin, birde monitörü tanıtınca benq x2200w(analog) yazıyor oradı (hdmi) oldumu?

Windowsu HDMI kablo takılı iken kurdum, monitörü tanımadı xp, cd'si ile driveri kurdum ve benq x2200w(hdmi) yazdı...sonra analog takınca analog olarak tanıdı xp....

Yarın başka bir kablo alıp (maviden) deneyeceğim...Umarım hallederim dediğin gibi...
  • ben geldim gene her ne kadar 20 inch monitor alsam da, 22 inch olarak şu an halen daha favorimdir.

konsol için bu monitoru alan arkadaşların xbox ve ps izlenimlerini de aktarmaları bu topiğin gidişatı için önemli.
  • evet xbox ve ps kullanan arkadaşları bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySun -- 10 Nisan 2008; 10:52:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: munans

Ben Zotac 8800GT Amp ekran kartının kutusundan çıkan DVI-HDMI dönüştürücü vasıtasıyla bir adet iki ucu HDMI kablo kullanarak ses ve görüntü aktarıyorum.

HDMI bağlantısı ile ilgili bir araştırma yaparken sesin de aktarılabildiği konusunda birçok şey okumuştum...Bunlardan birisi de yukarda,
  • pardon biraz araştırmadan cevap vermişim evet ses aktarılıyormuş dvi dan ama verdiğiniz yazıda da geçtiği gibi biraz farklı bir dvi yeni kartlardaki. yani ben 1950pro ma dvi-hdmi dönüştürücü bağlayarak hdmi kablo ile ses aktaramam yine
  • Ekran kartından konnektör çıktı. onu kullandım zaten ekran kartı ile ana kartarasında baglantı yapmadım.sesi normal ana karttan gelen normal hoporlor soketıne taktım.sesi olaradan alıyorum.
    Hama marka HDMI 1.1 -DVI-d diye bir kablo kullanıyorum . Kabloyu takınca ekran kendisi otomatik olarak HDMI olarak tanıdı.
    selamlar
  • sesi oradan alıyorum derken monitöre aktarmıyorsunuz , başka hoparlörle kullanıyorsunuz sanırım
  • HDMI - HDMI kablo ve Dvi konnektör ile bağlantı yaptım şu anda, monitörü Benq (dijital) olarak tanıdı.... Psikolojik mi değil mi bilmiyorum ama daha iyi oldu gibi
  • Evet monitörden degil. Başka hopörlerden ses alıyorum. masanın üstü biraz kalabalık oluyor.
    Selamlar
  • Monitörden ses alan varmı sesini merak ettim çok kaliteli bir ses olacağını sanmıyorum pek
  • selamlar

az once ben de benq aldm :)) xbox görüşlerini yazıcam ama şuan pc deki görüntüde sorun var.. cozunurluk tmm fakat renk bitlerinde sorun var sanki kesklin değil.. kablodan dolayı mı kaynaklanıyor acaba ?
    ve xbox görüntülerini nasıl görüntü kaybı olmadan capture alınabileceğini gosterirsenz video ve resm atabilirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakcinar -- 12 Nisan 2008; 14:05:26 >
  • güzel inceleme olmuş umarım alacak arkadaşlara yardımcı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgiturk

selamlar

az once ben de benq aldm :)) xbox görüşlerini yazıcam ama şuan pc deki görüntüde sorun var.. cozunurluk tmm fakat renk bitlerinde sorun var sanki kesklin değil.. kablodan dolayı mı kaynaklanıyor acaba ?
    ve xbox görüntülerini nasıl görüntü kaybı olmadan capture alınabileceğini gosterirsenz video ve resm atabilirm

Hayırlı olsun, Monitör ayarlarından Color Temperature'i Standart'dan User Mode'a getirseniz daha iyi olur...
  • UNDYING haklı bende user modda 100 100 100 kullanıyorum.
  • eet sagolnn dün cok ugrasmıstm düzeltmek için dynamics moddan kendme göre ayarlar yaptım şuan için sorun yok. oyunlarda filmlerde vs vs..

teşekkrler yardmlarınız iciin
  • merhaba, X2200W kullananlara bir sorum var ;
    perfect motion açıp mı kullanıyorsunuz, yoksa kapalı mı ?
  • iyi akşamlar.Biras önce x2200w mi aldım ewe geitrdim bi güzek kurdum.Herşey normal fakat bir tane ölü piksele rastladım.Yav şimdi bunu garantiye yollasam mı yoksa nazarımı olsun o bi tane orda genellikle yeşil ve beyaz renklerde kendini gösteriyor.Bir fikrinizi alayım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.