Şimdi Ara

BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.238
Cevap
49
Favori
146.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunshines35

memnun musunuz cihazdan w1110 ?

selamlar hocam

ilk defa projeksiyon kullanıyorum ve buugune kadar neden almamısız diye de kendi kendime sinirlendim.Goruntu kalitesi netligi vs hersey 10 numara benim için.Kesinlikle tavsiye ederim alacaksanız hergun kullanıyorum playstation ,pc,film herşeyde cihaz tv gibi acık.
  • Merceğin zoomuyla oynadığımızda siyah lekeler beliriyor bunu nasıl hallediyorsunuz arkadaşlar normalde fark edilmiyor fakat zoom la oynayınca beliriyorlar
    https://www.youtube.com/watch?v=HS8ji3HO23s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must33_35 -- 18 Haziran 2017; 9:24:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: must33_35

Merceğin zoomuyla oynadığımızda siyah lekeler beliriyor bunu nasıl hallediyorsunuz arkadaşlar normalde fark edilmiyor fakat zoom la oynayınca beliriyorlar
    https://www.youtube.com/watch?v=HS8ji3HO23s

bence servise gönderip optik bakım yaptırın.
  • slm arkadaşlar iki senedir benq w1070 kullanıyorum formdaki arkadaşlar sayesinde aldım çok memnunum aklıma
    takıldı lamba ömrünü doldurması baya bi zaman alıcak dolduğunda da lambayı piyasa da bulabilir miyiz
    yada şimdi bir yedek almak mantıklı mıdır vede nerden alabiliriz yardımcı olu rmusunuz
  • dilmec69 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Benim yanılmıyorsam 4 sene oldu, oldukça yoğun kullanan biri olarak 2300 saat civarlarındayım halen lamba performansı gayet iyi. Ayrıca Aspera gibi uygun fiyatlı lamba getiren firmalar var, rahat bulabileceğiömizi düşünüyorum. Servis üzeriden getirmek çok maliyetli olabilir, sormak lazım.
  • arkadaşlar bir konuda fikrinizi almak isterim, sıfır w1110 mu alayım yarı fiyatına forumdan 2. el w1070 mi?
  • sunshines35 kullanıcısına yanıt
    Tamamen bütçenize bağlı bunun cevabı. W1070 lamba saati ve fiyatı kaç buna bağlı ?
    Performans olarak farklı ürünler değiller,W1110 da bir kaç ufak ekleme var, speaker gibi ama görüntü performansı aynıdır.
  • casparza C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler 1.300 TL ye forumda bir arkadaştan aldım 1000 saat civarında lambası bahsettiğiniz gibi fiyat farkı ve performans aşağı yukarı aynı olduğu için 1070 tercih ettim.
    PA70g den sonra ilaç gibi geldi diyebilirim, eksik gördüğüm nokta rainbow effect zaman zaman oluyor.
  • Bende 2 yıldır 1070 kullanıyorum nazar değmesin, amfiyi değiştirmek istiyorum.
    Yen'i nesil hdmı giriş veya çıkışlar projeksiyon ile uyumsuzluk yaratır mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panama

Bende 2 yıldır 1070 kullanıyorum nazar değmesin, amfiyi değiştirmek istiyorum.

Anfiyi 6 ay önce değiştirdim, W1070 ile hiç bir sorunu yok. Ama W2000 aldım, anfi cihazı reddetti HDMI üzerinden alamadım görüntü mecburen iade ettim. şimdi W3000 almayı planlıyorum umarım aynı problemi yaşamam. Gerçi sonradan anfi digiturk iQ kutusu gelince onu da reddetti, biraz problemli bir anfim var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparza

quote:

Anfiyi 6 ay önce değiştirdim, W1070 ile hiç bir sorunu yok. Ama W2000 aldım, anfi cihazı reddetti HDMI üzerinden alamadım görüntü mecburen iade ettim. şimdi W3000 almayı planlıyorum umarım aynı problemi yaşamam. Gerçi sonradan anfi digiturk iQ kutusu gelince onu da reddetti, biraz problemli bir anfim var sanırım.

Selamlar hocam amfi hangi marka sizin ? Bende ilk alınca HDMI'da sıkıntı yaşamıştım. HDMI girişlerini değiştirin bence , yani cable/sat'ı dvd'ye takın. Bende öyle düzelmişti

• Merhaba arkadaşlar benq mp525 cihazimi var MediaWiki playeri projeksiyonağlayınca görüntü alamıyorum sinyal yok diyor uydu cihazına bağlayınca görüntü geliyor sebebi ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gündüz vakti film izlemek için bu model yeterli midir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: casparza

quote:

Selamlar hocam amfi hangi marka sizin ? Bende ilk alınca HDMI'da sıkıntı yaşamıştım. HDMI girişlerini değiştirin bence , yani cable/sat'ı dvd'ye takın. Bende öyle düzelmişti

Selam, Anfi Pioneer VSX930
    HDMI girişte sıkıntı yok çıkışta sıkıntı var. TV ye bağladığımda görüntü alırken prj a çıkış verdiğimde alamıyordum W2000 ile.
    Aynı şeyi sonra digiturk iq kutusu ile de yaşadım.

• batuhan57 B kullanıcısına yanıt
    Media player da çözünürlük ayarı ne durumda ? 720p ile denermisiniz, 1080p/60Hz sıkıntı yapmış olabilir cihazınız çok eski bir model zira.
  • W1070 aranıyor, satmak isteyen varsa lütfen ulaşsın.

Satanlarıda anlamakta güçlük çekiyorum, bulunmaz hint kumaşı satmıyorsunuz. 2 ay evvel 1300 den satılmış alete 2bin isteyip artistik yapmaktan öteye gitmiyorlar. Enteresan bir durum.

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, PM Attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

W1070 aranıyor, satmak isteyen varsa lütfen ulaşsın.

Satanlarıda anlamakta güçlük çekiyorum, bulunmaz hint kumaşı satmıyorsunuz. 2 ay evvel 1300 den satılmış alete 2bin isteyip artistik yapmaktan öteye gitmiyorlar. Enteresan bir durum.

2 yıl önce almaya niyetlenmiştim o zamanda tükenmeye başlamıştı , halen bu üründe aldığım yorumları diğerlerinde alamadım fiyat performans olarak.
    Ama W1090 falan da iyi sanırım ? Alınabillir ?
  • Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Kendi gözlüğünü geri al hocam çünki illaki fark olur. Bende orjinal viewsonic gözlük var markasız gözlükten daha iyi görüntüsü.

Açılıp 3 sn sonra kapanıyosa pili bitiktir büyük ihtimalle.

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.