Şimdi Ara

BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü... (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.238
Cevap
49
Favori
146.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam futbol maç izlemedim bir kaç kez basket maçı izledim onun dışında film ve dizi için kullanıyorum 2,5-3 yıl oldu dediğim gibi hiç görmedim rainbow efect.

Aldığım dönemde optoma ve epson 5200 denemiştim onlara göre renklerin doğruluğunda benq bana daha doğru bir tercih gibi geldi. Tercihimi w1070'den yana kullandım. İkinci el alacaksanız w1070'in merceğine toz girme kronik sorunu var. Normal kullanımda fark etmiyorsunuz ama merceğini ayarlarken izler belli oluyor. Muhtemelen bu sorunlardan dolayı 1070+ çıktı. Naçizane önerim mümkün mertebe yeni bir model tercih etmeye çalışın. w2000, w1100, w1070+, w1070 vs.
  • Hafta içinde htpc denemesinde çektiğim bir w1070 görüntüsü;

BenQ W1070 ve BenQ W1070+ kullananlar kulübü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkal

Hocam futbol maç izlemedim bir kaç kez basket maçı izledim onun dışında film ve dizi için kullanıyorum 2,5-3 yıl oldu dediğim gibi hiç görmedim rainbow efect.

Aldığım dönemde optoma ve epson 5200 denemiştim onlara göre renklerin doğruluğunda benq bana daha doğru bir tercih gibi geldi. Tercihimi w1070'den yana kullandım. İkinci el alacaksanız w1070'in merceğine toz girme kronik sorunu var. Normal kullanımda fark etmiyorsunuz ama merceğini ayarlarken izler belli oluyor. Muhtemelen bu sorunlardan dolayı 1070+ çıktı. Naçizane önerim mümkün mertebe yeni bir model tercih etmeye çalışın. w2000, w1100, w1070+, w1070 vs.

hocam eklediğin görüntü müthiş.Bende sanırım benq alacam fakat bu w1100 modeli sanırım w1070+ ın üstü mü oluyor?

birde w1100 bunların desteklediği max czunurluk nedir? hangi özelliğe bakmalıyım ürün sayfasında?

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Evet hocam w1100 w1070+'ün üst modeli.
    Bu cihaz 1080p destekli 4k projeksiyonlar biraz daha hatta baya bir pahalı :)

Görüntü 4000-5000tl'lik bir pc üzerinde madrv ve kaynak olarak da bluray remux ile alındı. Yani kaynak baya sağlam. Ama benq'nun sınırlarını gösterme açısından başarılı. Denediğim pc'de ekran kartı full ayarlara izin vermedi ve projeksiyonun renk ayarları o pc'ye göre yapılmadı yani bir iki tık daha iyi olabilir.
    Ben normalde himedia q12 medya player kullanıyorum. Onunla tabi ki ayrıntı daha düşük.
    Bunu özellikle açıklamak istedim yanlış yönlendirme yapmak istemem :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkal

Evet hocam w1100 w1070+'ün üst modeli.
    Bu cihaz 1080p destekli 4k projeksiyonlar biraz daha hatta baya bir pahalı :)

Görüntü 4000-5000tl'lik bir pc üzerinde madrv ve kaynak olarak da bluray remux ile alındı. Yani kaynak baya sağlam. Ama benq'nun sınırlarını gösterme açısından başarılı. Denediğim pc'de ekran kartı full ayarlara izin vermedi ve projeksiyonun renk ayarları o pc'ye göre yapılmadı yani bir iki tık daha iyi olabilir.
    Ben normalde himedia q12 medya player kullanıyorum. Onunla tabi ki ayrıntı daha düşük.
    Bunu özellikle açıklamak istedim yanlış yönlendirme yapmak istemem :))

Hocam w1110 yazacaktim :)

• Burasi guvenilir midir arkadaslar? Piyasa fiyatlarinin 500tl altinda satiyorlar

http://www.projeksiyon.com/urun/detay/benq-w1110-projeksiyon-cihazi:9729?ref=akakce&source=mobil&v=1.28.9

Avta Elektroniğe aitmiş site.Forumda daha önce "avta'dan aldım" diye yorumlar okumuştum. Ama olumlu yada olumsuz bir bilgim yok.
  • Bu aralar yedek lamba arastırmaya basladım sımdı den alayım da kenarda dursun diye varmi yurt disindan alıp takan ve kullanan 25 dolar ve 55 dolar arasında fıyatlar var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Burasi guvenilir midir arkadaslar? Piyasa fiyatlarinin 500tl altinda satiyorlar

http://www.projeksiyon.com/urun/detay/benq-w1110-projeksiyon-cihazi:9729?ref=akakce&source=mobil&v=1.28.9

Üretici garantili ise Fiyat çok iyi

Yurt dışı almanya fiyatının (780-800 euro) altında kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastor1

quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Burasi guvenilir midir arkadaslar? Piyasa fiyatlarinin 500tl altinda satiyorlar

Üretici garantili ise Fiyat çok iyi

Yurt dışı almanya fiyatının (780-800 euro) altında kalıyor

Mail attim hocam tr yetkili uretici garantisi altinda dediler

• ozmon O kullanıcısına yanıt
    Hocam dahili uydu alıcısı olmayan tv ler gibi uydu alıcıyla tv izliyoruz. Mini uydu alıcı var bende hdmı çıkışlı sorunsuz kullanıyorum. İyi bilmiyorum ama uydu alıcılı medya oynatıcılarda var daha fonksiyonlu ihtiyaca göre değerlendirilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi projekta -- 16 Mayıs 2017; 22:24:3 >
  • Ben daha geçen günlerde o firmanın n11 mağazasından aldım aynı ürünü
    http://urun.n11.com/projeksiyon-cihazi/benq-w1110-full-hd-3d-projeksiyon-cihazi-benq-gozluk-hediye-P100198484

150 tl lik n11 kuponu kullandım daha ucuza geldi. Saat 3 te sipariş geçtim aynı gün kargoya verdiler ertesi gün elime geçti. Sağlam firma yani güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

@projekta hocam bende sinema sistemi vardı önceden bende bugün mini uydu alıcı aldım sizin dediğiniz gibi o şeilde kullanacağım teşekkür ederim.

Bu arada duvarı komple boyamayı düşünüyorum. Renk olarak mat koyu gri verim alırım sanırım. Önceki sayfalarda genelde bu renk tercih edilmiş gördüğüm kadarıyla

• ozmon O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle, orijinal BenQ 3D gözlük ile mi geliyor cihaz ?
  • Ben de aldim arkadaslar sagolun.ilginize. w1110 icin perde ne onerirsiniz? Ucuz olmasi onemli Soyle 200-300 arasi bisi olursa super olir

Koyacagim duvarin.yuksekligi maksimum 140 uzunlugu ise maksimum 200

• 200-300 tl lik perdelerin potluk yaptigi soyleniyor dikkat

Ben mat beyaz duvar kullniyorum w1090 icin

• casparza C kullanıcısına yanıt
    Evet hocam orjinal benq 3d gözlük ile geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmon

Ben daha geçen günlerde o firmanın n11 mağazasından aldım aynı ürünü
    http://urun.n11.com/projeksiyon-cihazi/benq-w1110-full-hd-3d-projeksiyon-cihazi-benq-gozluk-hediye-P100198484

150 tl lik n11 kuponu kullandım daha ucuza geldi. Saat 3 te sipariş geçtim aynı gün kargoya verdiler ertesi gün elime geçti. Sağlam firma yani güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

@projekta hocam bende sinema sistemi vardı önceden bende bugün mini uydu alıcı aldım sizin dediğiniz gibi o şeilde kullanacağım teşekkür ederim.

Bu arada duvarı komple boyamayı düşünüyorum. Renk olarak mat koyu gri verim alırım sanırım. Önceki sayfalarda genelde bu renk tercih edilmiş gördüğüm kadarıyla

Güle güle kullan hocam. Gri duvarı hiç denemedim iyi diyen de var kötü diyende.

Bursa da birileri denk gelse de 1110 yada w2000 i viewsonic 7827 ile kıyaslayabilsek.

• selamlar arkadaşlar

15metre HDMI kablo aldım 40tl'ye fakat sinyal arada bir gidiyor projeksiyon cihazı otomatık sınyal arıyor tekrardan fılm ,oyun vs izlerken rahatsız ediyor.Tavsiye edebileceğiniz bir marka var mıdır?

bir de güç kablosu alırsam uzun neye dikkat etmeliyim yani kablosu ince olan var kalın olan var o bakımdan soruyorum
    HDMI kablosu olarak TTAF marka öneririm..

Power kablosu olarakta mümkün olduğu kadar kalın olanından temin etmeye çalışın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 21 Mayıs 2017; 16:14:4 >
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.