Şimdi Ara

Benim projem (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
9
Favori
75.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Legendary1985

quote:

Orijinalden alıntı: cagan34

quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985

quote:

Orijinalden alıntı: cagan34

işçilik süper çok uğraşmışsın çok detaylı bir çalışma eline sağlık güle güle kullan

yanlız şu kablo sarma kitleri çok güzelmiş nerden temin edebiliriz

cok tsk ederim :) yanliz hangi kablo sarma kitlerini bilmek istiyorsn ??

mavi ve kırmızı kullanmışsın onları makara şeklinde bir resimde görünüyor

burdan aldim :)
    http://www2.conrad.nl/goto.php?artikel=602682

linki inceledim ama sanırım onlar kablo

• başdan beri takipdeydim başarılarının devamını dilerim.
    bana duvar aparatı lazım 2 tane ama tr'de bulamadım bunun gibi birşeyi

bak seninkiler güzelmiş alabileceğim herhangi bir link varmı yoksa tr'de nerden bulurum böyle birşeyi?

Benim projem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 28 Mayıs 2011; 15:52:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak
    başdan beri takipdeydim başarılarının devamını dilerim.
    bana duvar aparatı lazım 2 tane ama tr'de bulamadım bunun gibi birşeyi

bak seninkiler güzelmiş alabileceğim herhangi bir link varmı yoksa tr'de nerden bulurum böyle birşeyi?

Benim projem

Ustad bundan ikitane daha var 1 tane sifir kutunun icinde ikincisi suan fotoda gordugun, istersen €100.- kargo dahil gondere bilirim :). PM gonder istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendary1985 -- 29 Mayıs 2011; 16:17:02 >

• Kaptaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn.. Mod ne oldu ya

• süperrrrrrrrrrr diyicek bişey yok

• Ellerinize sağlık.İmkanlarınız doğrultusunda muhteşem bir işçilik çıkarmışsınız yeni projeni bekliyoruz dört gözle
  • Bu arada gece çok bişey yazamadım biraz uyku bastırmıştı :)Sanırım elektrik-elektronik mühendisliği okuyorsunuz kullandığınız multimetre (Fluke 289),Knipex el aletleri vs.oldukça profösyönel işi Bendede sizdeki gibi bir huy var imkanım olunca hep en iyisi olsun istiyorum :)Sisteme lafım yok ama eklemek istediğim bi kaç nokta var o sisteme bi APC online ups ve odana da güzel bir klima ii gider kanımca Bu arada tekrardan eline koluna sağlık olsun gelmiş geçmiş en güzel moddu bence.Bol o.c li günler diliyorum dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ay_erdi -- 27 Haziran 2011; 12:18:00 >

• Üstad manyak omuş valla yeni gördümde ağzım açık kaldı edvamını beklerizz :))
  • Acayip olmuş gerçekten. Tüm resimlere tek tek baktım. İşçilik mükemmel. Eline sağlık.
  • O aletler ne benim pc öyle olsa pc ye taparım :D
  • Tek smile ile

• Çok güzel proje,tebrikler.
  • hocam pc n boyleyse altında bır ferrarı 430 vardır heralde sana tapıyorum bu arada bana su sogutma konusunda pm ıle ulasabılırmısın ufak caplı bır sey yapmak ıstıyorum yardımcı olursan sevınırım cok.
  • muhteşem...

20.000 TL'den fazla para tutmuş.
  • tsk ederim arkadaslar :).
    vallaha dayanamadim yeni modda basliyacagim haftaya ondan bilgisayari tumden geri parcaladim hehehehe.

sunu soyleye bilirim gelecek mod bundan 1000 kat daha guzel olacaktir :) daha once gormediginiz birsey yapacagim hehehe.

suan sinavlarla mesgulum baya bi yogunum :( ama elimde degil benim laptopuda bi upgrade yapiyim dedim hemen.

Laptop

Sony Vaio VGN-Z21MN
     Benim projem

Cpu:
    intel p8600 2x 2.4Ghz ---> intel T9900 2x 3.06Ghz

HDD:
    Toshiba 200gb 5400 rpm ----> OCZ Vertex 2 160GB

RAM:
    2x2 gb 1066 MHz ----> 2x4 1066 MHz

Benim projem

Benim projem

Benim projem

• 3 sayfada mesajım vardı devamı gelsin sınavlar bitsin diye adam halen sınavla ugraşıyor :(
    gercekten emek harcanan masraflı bi mod bakmaya değer
    Tebrik ederim devamımı bekliyorum
    şu şifreli çalıştırma ve fan kontrolcü olayı cok hoşuma gitti
  • Laptopta uçuşa geçmiş artıkın :)
  • ay sonu elektrik faturani cok merak ediyorum :) güzel calisma...
  • hemen hemen btün sayfalara baktım,okudum. çok merak ettiğim bir kaç soru cevabı oldu..
    1.bu pc başında ne kadar oturuyorsunuz?
    2.otururken ne yapıyorsunuz? yani film oyun filan mı? yoksa hep mod hep mod mu?

ben THERMALTAKE VN10001W2N LEVEL 10 GT FULL TOWER aldım 2-3 güne kadar elimde olur.
    ama nereye koyacağıma karar veremiyorum bir türlü.
    ona göre pc masası baktım. 10 yere baktım. hepsi standart pc masaları,böyle masanın içinde görünür ve fanları etkilemeyen bi masa bulamadım.
    özel yaptırayım dedim gittim marangoza bişeyler çizdim 400 TL olur dedi.
    malzemem olsaydı bi masa yapmaya kalkışırdım en azından.
    ama bu çalışma hakkaten güzel.. parmakların dert görmesin.
    bu çalışmanı görünce derin bir tefekküre daldım. ve dedimki bu ALLAH'ın işi. allah insanı yarattı insana yetenek verdi insanda çalıştı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvation27 -- 3 Temmuz 2011; 21:39:29 >
  • o kadar masfara değmiş bence süper olmuş tebrikler
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.