Şimdi Ara

Benim projem (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
572
Cevap
9
Favori
75.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Masraf masraf masraf resmen sömürüyorlar farkındayız ama alıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvation27

hemen hemen btün sayfalara baktım,okudum. çok merak ettiğim bir kaç soru cevabı oldu..
    1.bu pc başında ne kadar oturuyorsunuz?
    2.otururken ne yapıyorsunuz? yani film oyun filan mı? yoksa hep mod hep mod mu?

1) gundelik oturuyorum.
    2) genelde okul icin kulaniyorum (simulationlar icin),oyun oynamiyorum pcde. film izliyorum ve mod yapmayi sevdigim icin.
  • Ne zaman devam edecek md ? odadan genel bir görüntü verir misiniz ?
  • Estetik olarak bende beğenmedim zevk meselesi tartışılmaz, sen beğendiysen gerisi yalan. Eline sağlık

Lianli kasa nekadar acaba Türkiye'ye göndersen nekadar tutar toplamda ?

Birde kaç yaşında olduğunu merak ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfmrt

Estetik olarak bende beğenmedim zevk meselesi tartışılmaz, sen beğendiysen gerisi yalan. Eline sağlık

Lianli kasa nekadar acaba Türkiye'ye göndersen nekadar tutar toplamda ?

Birde kaç yaşında olduğunu merak ettim :)

Yas 26 :). Vallaha kargo fiyati kasanin fiyatini gecer :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmirCans

odadan genel bir görüntü verir misiniz ?

Film izlemek icin :)

Benim projem

Benim projem

calisma masam

Benim projem

projelerim icin malzemeler :)
     Benim projem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendary1985 -- 6 Temmuz 2011; 19:19:43 >

• lcd tv kaç ekran
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmirCans

lcd tv kaç ekran

Led :) 46 inch
  • Bence müsriflik başka bir şey değil.
    5 ghz ulaşınca ne olacak ki?
    Bir donanıma bu kadar para ödenmez ki?
    Üreticiler sizin gibi uç noktalarda olanlardan para kaldırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umt_prds

Bence müsriflik başka bir şey değil.

bence müsrifleik sert olur.
    bu şöyledir; parası olupta araba ihtiyacı olan veya olmayan ferraride alabilir normal 30 bin tl lik arabada alabilir yada ferrari değilde mercedes alabilir ama 20-30 tl ye araba var. bu müsriflik olursa ferrari vey mercedes almak tutkumu?
    bide hobi ise bence normaldir.
  • Parası olanın hobisi olur.Arkadaşın parası bunlarla uğraşıyor.Senin benimde paramız olsa bunlara ayıracak bizim de böyle hobilerimiz olur.Sırf gösteriş olsun diye de yapmıyor bunu yapan arkadaş,birşey lazım olursa bana ulaşın elimden geleni yaparım diyor.Sırf eleştirmek için eleştirmeyelim birbirimizi kırmayalım dima
  • quote:

Orijinalden alıntı: umt_prds

Bence müsriflik başka bir şey değil.

sen hobby ney bilmiyorsun galiba.
    ne yazikki senin gibilerde var DH da, cok sacma bi yorum yaptigin farkindamisin ?

bagzilari arabaya yatirirki ( ki arabamda var ) bagzilari bilgisayara millettin ne yapacagi parasiyla seni ilgilendirmiz okey.
    burda DHlarla modumu paylasiyorum, ve cogunada pm,mail,msnde yardimci oluyorum ola bildigim kadar. maksat benim turk milletimi yardimci olmak.
  • Helal olsun kardesim cok guzel Mod Yapmıssın Ve aynı zamanda odanda cok iyi durumda teknoloji bakımından yeni moddunu bekliyoruz(m) Allah makinelerini elektiriksiz bırakmasın :))) bence burda adamın maddi durumunu yargılamaktansa moddu hakkında yorum yapılmalıdır . Parası varsa vardır + para olunca emek harcamiyormu emege saygı diyorum tekrardan tebrik ediyorum ins Allah hepimize Bole mod yapmayı nasip eyler :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: persiarash

Helal olsun kardesim cok guzel Mod Yapmıssın Ve aynı zamanda odanda cok iyi durumda teknoloji bakımından yeni moddunu bekliyoruz(m) Allah makinelerini elektiriksiz bırakmasın :))) bence burda adamın maddi durumunu yargılamaktansa moddu hakkında yorum yapılmalıdır . Parası varsa vardır + para olunca emek harcamiyormu emege saygı diyorum tekrardan tebrik ediyorum ins Allah hepimize Bole mod yapmayı nasip eyler :))

Cok tsk ederim :):). Yeni kadami lian li siparis verdim ama henuz daha gelmedi geldimi hemen basliyacagim. Cok guzel fikirlerim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985

Benim projem

Dostum şu Wallpaperi paylaşırmısın
  •  Benim projem

2560-1600
  • 20bin lirayı böyle hunharca söküp birleştirmen bana 5 yaşındayken halıya oturup legolarımla oynamamı anımsattı.Öyle gözüküyo ki yaş ilerledikçe oyuncaklarda büyüyor tabi.Fakat durum o ankiyle kendini işlevselliğiyle ayırıyor.Eskiden oyuncaklarla hayal gücünü arttırken şimdi ise zaten var olan hayal gücünü biraz da pratik katarak işlevselliğe büründürmüş oluyorsun.Ama bu kasa senin tatmin olmadan başka pek ehli bir işe yarayabileceğini sanmıyorum veyahut 20bin lira için harcanılan ısıyı soğutacığını pek zannetmiyorum.Hayırlısı.

Ama seni takdir ediyorum dostum.Sınavların gerçekten önemliyse yeni mod işerine hiç bulaşmadan ertele derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jeagerjaques

20bin lirayı böyle hunharca söküp birleştirmen bana 5 yaşındayken halıya oturup legolarımla oynamamı anımsattı.Öyle gözüküyo ki yaş ilerledikçe oyuncaklarda büyüyor tabi.Fakat durum o ankiyle kendini işlevselliğiyle ayırıyor.Eskiden oyuncaklarla hayal gücünü arttırken şimdi ise zaten var olan hayal gücünü biraz da pratik katarak işlevselliğe büründürmüş oluyorsun.Ama bu kasa senin tatmin olmadan başka pek ehli bir işe yarayabileceğini sanmıyorum veyahut 20bin lira için harcanılan ısıyı soğutacığını pek zannetmiyorum.Hayırlısı.

Ama seni takdir ediyorum dostum.Sınavların gerçekten önemliyse yeni mod işerine hiç bulaşmadan ertele derim.

hobi ne demek onu öğrenip ondan sonra yorum yapınız. Kimi hobisi olduğu için akvaryumda balık besler kimi saat koleksiyonu yapar kimi aracına modifiye yapar. Bu forumun tamamına yakınınında hobisi bilgisayar ve teknoloji üzerinedir. En eğlenceli şeylerden biride sıvı soğutma sistemi kurtmaktır kaliteli parçarla. Bu işe para ve emek harcayan birisine(bende bunlardan birisiyim bu işlere ayırdığm bütçem 3000 lira civarı olsada) çocuk benzetmesi yapmanız yakışıksız olmuş. Ben burada 800tl maaşa 3000 tl'lik sistem kurabiliyorsam hollanda'daki biride 4000€ maaş'la 20.000€'luk bir sistem kurabilir. Size bakıp güzel olmuş veya olmamış demek düşer aşağılamak değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

quote:

Orijinalden alıntı: jeagerjaques

20bin lirayı böyle hunharca söküp birleştirmen bana 5 yaşındayken halıya oturup legolarımla oynamamı anımsattı.Öyle gözüküyo ki yaş ilerledikçe oyuncaklarda büyüyor tabi.Fakat durum o ankiyle kendini işlevselliğiyle ayırıyor.Eskiden oyuncaklarla hayal gücünü arttırken şimdi ise zaten var olan hayal gücünü biraz da pratik katarak işlevselliğe büründürmüş oluyorsun.Ama bu kasa senin tatmin olmadan başka pek ehli bir işe yarayabileceğini sanmıyorum veyahut 20bin lira için harcanılan ısıyı soğutacığını pek zannetmiyorum.Hayırlısı.

hobi ne demek onu öğrenip ondan sonra yorum yapınız. Kimi hobisi olduğu için akvaryumda balık besler kimi saat koleksiyonu yapar kimi aracına modifiye yapar. Bu forumun tamamına yakınınında hobisi bilgisayar ve teknoloji üzerinedir. En eğlenceli şeylerden biride sıvı soğutma sistemi kurtmaktır kaliteli parçarla. Bu işe para ve emek harcayan birisine(bende bunlardan birisiyim bu işlere ayırdığm bütçem 3000 lira civarı olsada) çocuk benzetmesi yapmanız yakışıksız olmuş. Ben burada 800tl maaşa 3000 tl'lik sistem kurabiliyorsam hollanda'daki biride 4000€ maaş'la 20.000€'luk bir sistem kurabilir. Size bakıp güzel olmuş veya olmamış demek düşer aşağılamak değil.

quote:

Ama bu kasa senin tatmin olmadan başka pek ehli bir işe yarayabileceğini sanmıyorum

Demek istediğim şu ; ben senin hobinle ilgilenmiyorum hollandalı arkadaşım sadece kasanın işleviyle ilgileniyorum ki kendime pay çıkarabileyim.Buna karşın kasa belirli standartlar üzerinde ve büyük ihtimalle sınırları zorluyacaktır eminim.sadece verilen paranın ehliliği (tam mânasıyla ,işe yararlığı) aynı miktarda sağlamıyor.Sakın burdan hadi ordan bu adam tümüyle adamın yaptıklarını hiçe saydı gibi bir düşünce çıkmasın.Hollandalı belçikalı isviçreli almanyalı insan türkiyeyle beraber geç saatte yayımlanan bulmaca yarışmaları hat numaraları beraber yayınlanıyorsa bu insan bizdendir.Her türkün aklında bir nebze bu gibi ülkelere gidip parayı kırma hayali vardır.Ama her türk bunu yapamaz.Çünkü nerden geldiğini ve ulu soyunu bilir.Bu yönden asimile olacağının bilincinde üstüne üstün zeki ve çalışkan (Atatürk'ün ideal türk imajı) bir insan hollandalıdan günümüz türkiyesinde *dış ticareti hesaba katmassak daha fazla para kazanabilir.(Çoğu unusur *bandı iflas ettirmiş şahıslara zarar vermiştir -bkz:narkotik-).Bu açıdan değerlendirirsek, ben sana arkadaşım kasan kötü olmuş demiyorum , bu parayla daha nice şeyler yapılır da demiyorum (benim de hobim olan bir uğraşı niye kötüleyeyim ki dostum).İki üst yorumumdaki hunharca lafı odanın estetiği , saat başı kargo gelmesi , parçlaların şakır şakur birleştirilmesi bana hunharca kelimesini aklıma getirdi yoksa yaptığı işi hor gördüğümden değil.Çocuk kelimesini ben hollandalı arkadaşıma yakıştırmadım nokta bazen bir cümlenin başladığı yer de olabiliyor. Ve bu tarz yorumlar masaüstünde bi word dosyası üzerinde mi bulunuyor hep merak etmişimdir ctrl+c,v ile mi yapıştırıyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YouAreApple -- 10 Temmuz 2011; 10:50:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985

Benim projem

izlediğin film grand torino mu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wahdet35tr -- 10 Temmuz 2011; 20:30:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.