Şimdi Ara

BENİM NEDEN HİÇ SEVGİLİM OLMADI... (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
7
Favori
16.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siz paranin ucundan biraz gosterin, sizin kopeginiz olsun.
    tabii para varsa
  • ..................
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenGoblet

benimde hiç olmadi dunyanin sonu degil...

Ama ben neden bu kadar bunalımlara giriyorum.....Etrafımdaki herkesin sevgilisi olmuş...
  • Kadınların dilinden az da olsa anlayan herkesin mutlaka bir sevgilisi olur. Ki son zamanlarda bu iliski mevzuları memlekette iyice kolaylaştı, boş kalan hemen arayışa geçiyor.

Eğer sevgili yapamıyorsanız mutlaka yaptıklarınızda bir hata vardır arkadaslar.

Detaylandirirsaniz sorunu çözmeye çalışırız burada hep beraber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snowor

Kadınların dilinden az da olsa anlayan herkesin mutlaka bir sevgilisi olur. Ki son zamanlarda bu iliski mevzuları memlekette iyice kolaylaştı, boş kalan hemen arayışa geçiyor.

Eğer sevgili yapamıyorsanız mutlaka yaptıklarınızda bir hata vardır arkadaslar.

Detaylandirirsaniz sorunu çözmeye çalışırız burada hep beraber

bana bi yardım et yav. Yaş 19 olacak ama bir tane bile olmadı. Lisede teklif eden kızlar vardı ama hiç biriyle çıkmadım , ünide ciddi bir ilişki kurup gelecek için planlar yaparım diye düşündüm. Yani olsun ilk ve tek olsun istedi, ama gel görki güz dönemi bitecek daha bir kızla 2 kelime kurmuşluğum yok, bayanlara bir türlü açılamıyorum. Şu ana kadar bir kıza teklif ettim fakat kabul etmedi. Büyük ihtimalle yaklaşmayı beceremedim ama kabul Etseydi ilk olacaktı benim için fakat o gidip başka bir erkeğin bilmem kaçıncı sevgilisi oldu. Her neyse bu konuda çok seçici davrandığımdan dolayımı bilmiyorum ama artık yalnızlık canıma tak etti. Okulda, cafede mutlu çiftler görünce dahada içim sıkılıyor, bir nevi kıskanıyorum yani. Bi el atıver dostum.

• Listedeki teklif edenleri neden reddettin?
    Üniversite de arkadas grubun var mı? Varsa grupta kız var mı?

• quote:

Listedeki teklif edenleri neden reddettin?

lise aşk olayları bana çok saçma geliyor, çünkü lisede aşk sevgi çok basit kalıyor yani ciddiyet olmuyor. Herkes gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiriyor, bu duruma düşmemek için kabul etmedim teklifleri. Okulda 3-4 kişilik arkadaş grubum var fakat hiç kız yok. Arkadaşlarımda çekingen kalıyor kızlarla konuşma konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

quote:

Listedeki teklif edenleri neden reddettin?

lise aşk olayları bana çok saçma geliyor, çünkü lisede aşk sevgi çok basit kalıyor yani ciddiyet olmuyor. Herkes gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiriyor, bu duruma düşmemek için kabul etmedim teklifleri. Okulda 3-4 kişilik arkadaş grubum var fakat hiç kız yok. Arkadaşlarımda çekingen kalıyor kızlarla konuşma konusunda.

Bu kadar ciddi düşünüyorsan biraz daha sabırlı olman lazım dostum. Aradığın gibi birini bulmak o kadar kolay olmayabilir

• nasıl sevgili yapabilirim
  • .........
  • .....?
  • Oğlum yardım edelim adama kafayı yicek garibim
  • Hocam ilk başta çekingenligi üzerinden atacaksın bu 1. şart.Çekingenligi at fakat bunu laubalige dönüştürme buda 2. şart.Kızlar ilk bakışta kıyafete çok önem verir onu ilk etkileyen kıyafetindir ve düzgün duruşundur.Burada arkadaş ve çevre olayıda önemli bişeyi isteyeceksin ugraşacaksinki olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 17 Ocak 2012; 1:22:42 >
  • Şimdiki genç nesil kızlar götü başı ayrı oynayan kırıtık erkek müsveddelerini daha çok beğeniyor. ****liğe meraklı tiplere bak bide yanlarındaki kızlara . Anlarsın
  • Apaçi olursan bulursun.Şehir değilde kendini köye kasabaya sür orada evelenecek kız bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: denge32

quote:

Bunu 27 yıldır çözemedim....VARMI BENİM GİBİ....Evlenecek kız dahi bulamayan..

Allah doru birini çıkartır karşına merak etme bu bence biraz karakterle alakalı benim yakışıklı oldugumu soylerler ama dogru düzgün hiç çıktıgım olmadı şimdiye kadar 1-2 tane oldu onlarda çok kısa sürdü yani çekingendim biraz bu tür konularda ama şuanda dogru kişiyi buldum 6-7 aydır birlikteyiz ve nişanlıyız herşey biranda gelişti oldu bitti yani karşınıza dogru kişi çıkacaktır hiç merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wingtsun85 -- 18 Ocak 2012; 1:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: red bull racing

benim yaş 19 şu ana kadar icraat yok. ama bu asosyallikle devam edersem olacağa da benzemiyor. asıl korkum eğer evlenemezsem bunun yanlış yönlere çekilmesi

Dostum senin söyleyişin gözüme çarptı ama herkeze burdan diyorum. Bu sizin elinizde pc başında manita yapılmaz yaparsın faceten ordan burdan sonra randevuya gidemezsiniz yani kendinizi atmanız lazım sokaklara kafelere. ve görünümünüze önem verin... ve kesinlikle vericeğim link'teki sayfayı baştan aşağıya okuyun kesinlikle faydalı olucak... http://forum.donanimhaber.com/m_56237913/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56237913

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonVitoCarleone_ -- 18 Ocak 2012; 2:24:07 >

• evet konu güzel ilerliyor devam edelim lütfen
  • yuh be abi ne yaptınız siz. tecrübe önemli, sevgiliniz olmasa bile kız arkadaşlar edinin onlarla takılın, anlarsınız ne yapmanız gerektiğinizi. ne kız arkadaşlarım var erkeklerle konuşmadığımız şeyleri konuşabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denge32

quote:

Bunu 27 yıldır çözemedim....VARMI BENİM GİBİ....Evlenecek kız dahi bulamayan..

SS
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.