Şimdi Ara

Benim kasam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce nasıl olmuş ? Ne değiştirilebilir ?
    z87-g65 anakart
    i5 4670k
    hd7950 3gb 384 bit
    1tb caviar blue (geçici harddisk yerine ssd gelecek )
    gigabyte sumo y kasa
    gskills 4x2 ram
    tpc 612 cpu cooler
    g103 klavye ve g300 mouse
    Monitör yerine 55 inç f8000 samsung smart tv
    Resimler:
     Benim kasam
     Benim kasam
     Benim kasam
    3D Crysis 3:
     Benim kasam

• Kasan çok iyi güle güle kullan dostum.önerilerime gelirsek kablolar biraz dağınık bir görüntü oluşturmuş onları daha iyi bir kablo yöneyimiyle daha sağlıklı bir hale sokabilirsin yine psu kablolarını sleeve yapabilirsin. Fanlar biraz klasik durmuş uv duyarlı sprey boya ile boyarsan güzel bir görüntü elde edebilirsin ya da onun yerine akasa viper fan kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca kasa kapağında gördüğüm kadarıyla pleksi yok pleksi olsunki gece hoş bir görüntü yaratsın sistemini sergile :)

• Güzel bence kasan biraz daha üstünde oyna derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: niirvana

Ayrıca kasa kapağında gördüğüm kadarıyla pleksi yok pleksi olsunki gece hoş bir görüntü yaratsın sistemini sergile :)

Hocam bişey sorcam bu avatarı sizmi yaptınız güzel olmuş,alabilirmiyim beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Life Loading DH

quote:

Orijinalden alıntı: niirvana

Ayrıca kasa kapağında gördüğüm kadarıyla pleksi yok pleksi olsunki gece hoş bir görüntü yaratsın sistemini sergile :)

Hocam bişey sorcam bu avatarı sizmi yaptınız güzel olmuş,alabilirmiyim beğendim

Tabiki kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 19 Kasım 2013; 17:47:34 >
  • Kasam hala aynı 2-3 senedir :D Bu kasaya ne gibi güncellemeler yapılabilir görsel olarak
  • Güzel.
  • 5.9 ? Benim kasamdan daha iyi duruyor fakat ben 6.9 veya 6.1 görüyorum sanırım tuhaf
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

5.9 ? Benim kasamdan daha iyi duruyor fakat ben 6.9 veya 6.1 görüyorum sanırım tuhaf

İlk aldığımda ssd yoktu,şu an değerleri sanırım 7,9 olarak görür.
    Samsung evo 840 240 gb var.

Biraz kasada değişime gitmek istiyorum.Belki su soğutma olabilir görsellik olarak yada daha az masrafla uv ışığa duyarlı pc fanı da olabilir
  • Su soğutmaya gerek yok sanki hava soğutma senin işini görür gibisinden duruyor fanların biraz renksiz kalmış o dikkatimi çekti
  • Denk! Tabanca!
  • Güzel güzel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.