Şimdi Ara

Benim anlamadigim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hafta ici 10-4 arasi calismaktayim, haftasonu ise tatil. Yani haftada 25 saat calisiyorum ve is-ev arasinda taksiyle gidip geliyorum. Ama yinede eve dondugumde bitik olmus olup haftasonlarini yatarak geciyorum. Yani ben bu haldeyken millet nasil 10-12 saat mesai yapabiliyor. Aslinda tamam insan belli bir zaman alisiyor fakat hayati is oluyor. Insanlarin bunu kabul edip ayaklanmamasi, her sabah robot gibi ise gitmelerini anlamiyorum cidden.

• Doktora görün
  • Sende farklı sıkıntılar olabilir. Fazla uyuma, sağlıklı beslen, spor yap çakı gibi olursun
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 13 Ocak 2021; 16:16:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zihnin Geleceği

Sende farklı sıkıntılar olabilir. Fazla uyuma, sağlıklı beslen, spor yap çakı gibi olursun

Yok aslinda su hayattaki en zevk aldigim seylerden biri vucut gelistirme. Uzun zamandir duzenli yapiyorum zaten.

Bende ki sorun sanirim isimin ofis ortami olmasi ve 10 saniyelik bi dikkatsizlik yuzunden 20 sene boyunca borclanma riski. Bilmiyorum ama kiminle konustuysam ayni problemleri yasiyor. Herkes mutusz ama kimsenin elinden bir sey gelmiyor:(

• ne iş yapıyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.