Şimdi Ara

kamyonet alacagim son durum ve yardim lazim(alindi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kaygerya (10 mesaj) Diablo (2 mesaj) otomobilci_x (1 mesaj) VipLife (1 mesaj) kyokushin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (14 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> kamyonet alacagim son durum ve yardim lazim(alindi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    daha once kamyonet icin konu acmisim. fiyati ve performansi olarak korando sportsta karar kildim.

aracin expertiz raporlarindan pek birsey anlamadim. buraya ekliyorum beni bir aydinlatir misiniz.

aracin 8000 hasar kaydi var biri 3 biri 5000. hepsi yetkili serviste yapilmis.

temiz kazasiz arac takintim yok. daga bayira vurucam araci. keyif icin.

yardimlarinizi rica ederim.

n
    i
    z

?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaygerya -- 17 Ocak 2018; 9:53:32 >

|
    |

• Yarbay
    8427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hic yardim edecek yok mu?
    |
    |
  • Yarbay
    8427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaslar gercekten yardima ihtiyacim var. bu raporda sikintili birsey gozukuyorsa soylemenizi rica edecegim yoksa araci alacagim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Takozlarda boşluk, motorda terleme, patlak amortisör ve enjektör-turbo bakımı önerilmiş, bir sürü HGS, OGS borcu da var, bunları tabi fiyattan düşersiniz ama bu durum önceki sahibinin pek özenli biri olmadığını gösteriyor. Belki ben fazla pimpirikliyim ama çok çok fazla bir fiyat avantajı yoksa ben olsam almazdım.
    |
    |
  • Yarbay
    8427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    borclar kapatilmis. muaynesi yapilmis. ancak benimde motorda terleme ve diferansiyelde terleme rahatsiz ediyor. fiyat cok uygun ama bunlar kolay tamir edilir mi?
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj
    Bence uğraşma 5 lira fazla ver temiz al hocam. Ülkede düzgün usta yok paranla rezil olursun
    |
    |
  • Yarbay
    8427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    abi bu 5 tl fazla verilmis arac. birsuru arac baktim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj
    Terleme problem değil her araçta olur. 40 binde çok arabada terleme gördüm. Ama turbo ve enjektör bakımı sıkıntı. Belli ki kötü kullanılmış. Gerçi km de önemli. Resimler km bilgisi göremedim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj

Terleme dediği kaçak var. Ufak tefek kaçaklar olabilir, bunlar halledilir. Külbütör contası, karter ve diferansiyel contası değişir. büyük masraf değil. Kara duman atma enjektör ve pompadan olabilir. Acil olmamakla beraber zamanla bakım ister enjektör 1000-1500 pompa ise 1000 lira civarı tutabilir o da maksimum. Boya değişeni ve kaporta durumunu anlayamadım. kilometre ve fiyat bilgisi yok. Bu bilgilerle ağır kazası yoksa piyasasından biraz daha ucuza al derim. Bu haliyle acil olmasa da bir kaç senelik zamanda 3-4 bin lira bakımına harcatabilir. O da en pahalı enjektör ve pompaya gider. Gerisi ucuz işler. Hepsini birden yaptırırsan parça parası artı 1 günlük işçilik ücretine yaptırırsın. O da yaşadığın şehre göre değişir.
    |
    |
    Kaygerya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    km 90 bin. 5 yillik arac.
    |
    |
  • Yarbay
    8427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    gencler kamyonetimi aldim. yukaridaki kamyoneti almadim. 6-7 fazla verdim yetkili servis bakimli,90 binde tertemiz sadece bagaj kapaginin ucunda lokal boya var.

bilgi olsun diye yaziyorum.

arac ssangyong korando sports 2.0

orjinak bagaj kapakli

celik jantli ekran mekran falan fisman

49 bine aldim.

iyi aksamlar diler, yardimlariniz icin tesekkur ederim.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    araba terlermi şakamı yav.basbaya yağ kaçağı işte
  • Yüzbaşı
    922 Mesaj

Yağ kaçağı yağ kaçırmasıdır.Terleme işi başkadır.
    Yağ kaçağı varsa muayeneden geçemez mesela.Terleme ise hafif kusur da olsa geçer.
    |
    |
    ufuk-34JD58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    terleme bir donem yag kacagi olup duzeltilmis olabilir veya contalardan yeni yag kacirma olabilir
    |
    |
  • Yarbay
    3077 Mesaj
    Araç nasıl hocam.kullanim gidişi felan
    |
    |
  • Yarbay
    2545 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

gencler kamyonetimi aldim. yukaridaki kamyoneti almadim. 6-7 fazla verdim yetkili servis bakimli,90 binde tertemiz sadece bagaj kapaginin ucunda lokal boya var.

bilgi olsun diye yaziyorum.

arac ssangyong korando sports 2.0

orjinak bagaj kapakli

celik jantli ekran mekran falan fisman

49 bine aldim.

iyi aksamlar diler, yardimlariniz icin tesekkur ederim.

4x2 mi?
    |
    |
  • Yarbay
    8427 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    4x2 arac yag gibi akiyor . vites gecisleri mukemmel. su anda cok memnunum. uludaga gidiyorum simdi.
  • Kurmay Yarbay
    11706 Mesaj
    Hayırlı olsun güle güle kullanın, araç otomatik vites mi?
    |
    |
  • Yarbay
    5840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

4x2 arac yag gibi akiyor . vites gecisleri mukemmel. su anda cok memnunum. uludaga gidiyorum simdi.

Hocam keyifler yerinde :)

Hayirli ugurlu olsun, iyi tatiller :)
    |
    |
  • Yarbay
    15651 Mesaj
    Konuyu yeni gördüm, Ssangyong araçlarda ekspertiz yerine yetkili servise gidip baktırmanızı tavsiye ederdim ama artık almışsınız. Aldığınız araç inşallah 2013 ve üzeri ESP'li modeldir yoksa karda yağmurda yengeç gibi gidersiniz alışana kadar.

İstanbul'dasınız sanırım, Maslak Gürcan otomotivi tercih edebilirsiniz bir sıkıntınız olursa yardımcı olurlar. Ayrıca araca 3-5cm spacer + hafif yükseltme yapmanızı öneririm çok güzel durur, hatta get + amortisör ile bayağı da yükseltebilirsiniz. 1 takım da BFGoodrich AT lastik tamamdır.

Araçla ilgili soru(n)larınız olursa istediğiniz zaman yazın yardımcı olmaya çalışırım. Ayrıca fotoğraf yüklerseniz merak ettim aracı, Donanımhaber Nazar Timi olarak panjuru indirelim hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 17 Ocak 2018; 15:5:2 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.