Şimdi Ara

Benekli Ayhan Isparta'da saldırıya uğradı 'Bayıldı'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kavgaya dahil olan iki kadının saldırganları sakinleştirmeye çalıştığı anlar görüntülere yansırken, iki kişi tarafından darp edilen Ayhan Koç saldırı sonrası baygınlık geçirdi.

Kaynak: https://ertanhaber.com/benekli-ayhan-saldiriya-ugradi-o-video-ve-goruntuler//

• Sansürsüz izleyin:

Benekli Ayhan Isparta'da saldırıya uğradı "Bayıldı"
    Benekli Ayhan Isparta'da saldırıya uğradı "Bayıldı"ensonhaber
    Benekli Ayhan dakikalarca dayak yedi: Baygınlık geçirdi
    https://www.ensonhaber.com/gundem/benekli-ayhan-dakikalarca-dayak-yedi-bayginlik-gecirdi
  • Benekli Ayhan nedir ya? Bu adamın dayak yemesi bu kadar önemli bir olay mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Hocam öyle demeyin. Adam alkol içerek ve küfür ederek meşhur oldu. Sosyal medya çok ayrı bir dünya. Çok şükür alakamız yok ama haberlerden vs her zaman takipteyiz her şeyi.

Benekli Ayhan Isparta'da saldırıya uğradı "Bayıldı"www.instagram.com
    Ayhan Koç (@benekliayhan06) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/benekliayhan06
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Ben ilk defa duydum böyle bir "türü".

• Adamın adını ilk defa duydum meşhur olma sebebini görünce koptum. Ülkemizin IQ seviyesine uygun bir meşhur olma hikayesi.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

UFC'de bu kadar dayak yenmez, hakem maçı durdurur. Bunların yaptığı cinayete teşebbüs. ABD'de olsa temiz 10 sene yatarı var; tabii burası Türkiye olduğu için tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılıp para cezasıyla kurtulacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 17 Ekim 2023; 11:47:33 >
  • Normalde bu dayakla adam ölebilir ama nası olsa en fazla denetimli serbestlik var. Herkes rahat. Kimin kime gücü yeterse.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tamam adamı dövdünüz adam yerde hala vuruyor. Bu neyin hırsı.

• belin kadar boyda adama iki kişi dalıyorsun, ama yumruklarında güç kuvvet yok. erkek diye de dolaşıyorsunuz? ben Türkiye'de iken bana neden çatmıyorlar böyle iki tanesi.

• izleyip aklımda normalleştirmeyeceğim ancak eğer adalet bu kimselere uğramıyorsa yönetene ve seçene yine hakkımı helâl etmiyorum..

• Boldrex kullanıcısına yanıt

Hocam videoda döven kişi "Uyuşturucu içirmek ne demek lan" diye bağırıyor.

Bence olayın iç yüzünü bilmeden konuşmayalım bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 17 Ekim 2023; 16:55:14 >
  • Olay 2 gün önce gerçekleşmiş. Ve dayak yiyen Ayhan şikayetçi flan olmamış !!! Neden acaba ?

Bu tarz sürekli içki içen sağa sola küfür ederek ünlü olan insanları sevmem. Kavgayı flan haklı görmem lakin durup durukende kimsenin kimseyi dövmeyeceğini düşünüyorum.

Isparta Valiliği açıklama yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zkanK. -- 17 Ekim 2023; 15:51:40 >
  • "Benekli Ayhan Koç Ankara'da, durumu iyi arayan soran herkese çok teşekkür ediyor. Teyitsiz, doğrulanmayan bilgi paylaşılmamasını rica ediyor. Ben de herkese teşekkür ederim. Çok seveni var çok kişi aradı, ilgilendiler sağolsunlar.

Bu devletin kolluk kuvveti polisi, jandarması, adli yargı sistemi var. Kimse kendini kolluk veya yargı mercileri yerine koyup ucuz kahramanlıklar yapamaz. Hayatı sinema dizi oyuncusu gibi yaşadığını sanan şahıslar için yargımız gerekeni yapacaktır. Konuyu Türk Adaletine bırakalım..." Av. Şahin Polat

ayhanın takipçisi çok cahil adam var şimdiden 2 bin kişi intikam yeminleri etmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 17 Ekim 2023; 15:56:6 >

• Adam kadına uyuşturucu iciriyor , burda da insanlar nasıl dövüldü diyor

• Ayyaşın teki. Ne olmasını bekliyorduk ki... Su testisi... Öyle içip içip havaya küfür etmek erkeklik değilmiş öğretmişler bağcılar kekosuna.

• YaşasınKötülük Y kullanıcısına yanıt

Diyorum ki iç yüzünü bilmediğiniz olaylarda kesin yargıya varmayın, var-ma-yın.

Bu hayatta başınıza gelmeden "asla yapmam" dediğiniz şeyleri yapabileceğinizi anlayamazsınız. Büyük konuşmasın kimse.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.