Şimdi Ara

Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam telefonda kızılötesi varsa kumanda için bu uygulamayı öneririm, her kumandadan var.

Birde USB'den video oynatma yoksa ve aynı yılın daha üst modellerinde varsa servis menüsünden açılabilir. 2009 LG'imden açmıştım.

Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRUPROX kullanıcısına yanıt

Televizyonda USB girişi mevcut değil, sadece 2 tane HDMI var (biri dvi-hdmi hatta, ne demekse Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi )

Kızılötesi olan bir cihazım olsa deneyecektim bu uygulamayı ama yok

• robotica R kullanıcısına yanıt

Hocam o dvi olayı sanırsam bir ucu hdmi diğer ucu dvi olan kablo ile de çalışabilir demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRUPROX -- 7 Ağustos 2022; 14:18:23 >
  • TRUPROX kullanıcısına yanıt

O zaman dreambox uydu alıcımı kullanabilirim. Teşekkürler bilgilere.

• robotica R kullanıcısına yanıt

Pany de s serisi giriş seviye modeldir ancak ölüsü bile yeter :) plazma tv ye alışan bir insana kolay kolay tv beğenmez. Sadece oled tv keser onlarda zaten alınacak fiyatlarda değiller.

• İlk sorunumu yaşadım :) plazmalarda görülen logo izi kalma sorunu çıktı dün akşam :) bir dizi sitesinde 3 saat kadar dizi izledim, dizilerde sağ üstte diz...al logosu var o kaldı. bu ilk model LCD lerde böyle bir sorun var mıydı yoksa bilmeden plazma mı kullanıyorum ben yoksa la? 🙄

Dipnot: 15 dakika hareketli görüntü izleyince kayboldu logo

@yuxeses Panasonic'i korumak için elimden geleni yapıyorum 12 yaşında televizyon zira. UPS ile çalıştırıyorum filan, yaşadığım yerde anlık kesintiler çok oluyor maalesef. Görüntüsünü hiç birine değişmem günümüz cihazlarının...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 12 Ağustos 2022; 19:36:40 >
  • Nasıl bir delilik bir tişört parası en fazla çöpe atarsanız.

• joven kullanıcısına yanıt

Hakikaten haklısınız. Televizyonun paneli 60p destekliyor, xbox youtube uygulamasında 1440p'ye kadar destekliyor, bir tek netflix'i 720p üzerine çıkaramadım.

Kolay kolay bozulacağını sanmıyorum, bozulsa da asla çöpe atmam :)

• 1 ayın sonunda hala keyifle izlemeye devam ediyorum, yeni nesil LCD'lerdeki bulutlanma yok ekranda. Elektrik faturasına da negatif bir etki yapmadı. (her gün 2 saat açık) Yalnız karanlık sahnelerde karelenme etkisini çok hissediyorum, bir de Netflix'te ne yaptıysam 720p üzeri görüntü alamadım.

• Yakında 1 sene olacak hala keyifle izlemeye devam ediyorum. Kumandasını bulamadım. Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi Ben de baktım olmayacak, şöyle bir çözüm buldum (Xiaomi MI remote controller uygulaması televizyonu kumanda etti, tuşları ondan kopyaladım)

Bu arada bu akıllı kumandayı kesinlikle tavsiye ederim, hem ucuz bir ürün hem de bilgisayarınız/akıllı televizyonunuz varsa mükemmel kontrol sağlıyor. USB'sini PC'ye taktım, uzandığım yerden fare imlecini rahatlıkla oynatıyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.