Şimdi Ara

Belli bir süre sürüpte, hiç unutamadığınız araçlar? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
3.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unutamadığım:

Aynısı...

1986 w124 300E Mercedes... Ne arabaydı yahu ! Bir de 1995 Volvo 850

En büyük hayal kırıklığı:

2006 BMW 318

En merak ettiğim:

BMW E39 520/25/30

Yakıt,vergi derdi olmasa, 200Bin in altında fiyatı olsa alacağım:

Infinity FX 35
  • 1989 flash

• Leopard-2 A4
  • Bmw x6 neden bilmem ama asla unutamam

• 99 passat 1.8 T , 150 beygirlik canavar.

• 1990 300 SEL MERCEDES
  • 98 Omega 2.5 v6'm Satalı 2.5 seneden fazla oldu hala rüyamda gördüğüm oluyor. Bu güzel ve ruhlu bir arabaydı şimdikiler gibi ruhsuz değil.
  • 2011 yılında almış olduğumuz ve bir yıl sonra sattığımız Ford C-Max 1.6tdci titanium x.Araç tanıtıldığından beri babam araştırıyor ve istiyordu.Bayiye gittik.Aracın rengini benim seçmemi istedi ve benim isteğime uyarak cam tavan ile tavanın bitişi arasındaki beyaz kısmı siyah kaplattırmıştı.Arabaya hasta olmuştum.İlk bindiğimde beni etkilemişti.O akşam iki dk otoparka sokup park etmeme izin vermişti.Neyse 1 sene sonra ben ehliyet aldım.O sürece kadar hiç kullanmadım arabayı.Sadece babamla birlikte akşamları 5 dakikalık antreman yapıyorduk.Ehliyeti beraber teslim aldık eve geldik.Babam para verdi git sürücü kursuna tatlı birşeyler al dedi.Anahtarı uzattı zamanı gelmişti artık dedi Hala unutamam o anı.İlk defa tek başıma bir araba ve bu araba benim içimin ısındığı kendi aracımızdı.O günü unutmam.Birlikte çok anımız oldu.Çok güzel zaman geçirdik ve arabayı kullanmaktan zevk alıyordum.Sonra aracı 2 ay sonra sattık Hala içimde uktedir.Ve şu okul bitip kendi paramı kazanmaya başladığım an ikinci el bu aracı alacağıma yemin ettim kendime.

• 1999 BMW 850CSI çok karakterli bir arabaydı. sıkı kullandığınız zaman yakıt tüketimi 23 litre civarındaydı. V12 5.4 litre motor 322 Bg. Tam bir mühendislik örneğidir. bir çok arabada olmayan kendine has özellikleri vardır.

1998 Mercede W140 CL500 bunun yeri de çok farklıdır ben onu sadece ARABA diye tanımlıyorum.

2000 Porsche 911 Carrera Turbo (996) için sadece şunu söyleyebilirim; aklıma geldikçe hala dizlerim titriyor.

Böyle uzar gider....
  • Gözün çıka BMW.
    1989 dan 2013 modele sürüş tarzı hiç mi bozulmaz?
  • 90 model Kartal 5 vitesssss yalnızzzzz
  • 2006 1.6 110hp benzinli Toyota Corolla Verso.

Bütün maceralarımı, ilklerimi, iyi kötü birsürü anımı bunun içinde yaşadım ben. Ehliyetimi almadan 1 yıl önce kullanmaya başladım ve yaklaşık iki yıl hergün beraberdik. Benim diyebileceğim ilk arabam olduğu için performansı ve atmosferik motoru gayet tatmin ediciydi. Çok değerlidir benim için.

Ayrıca w210 e200 deki konforu ve amcamın mk2 1.6 focusundaki atikliği unutamıyorum
  • 2009 porsche carrera 4s yarım gün kullandım bana 1 yıl gibi geldi
  • Massey ferguson 240'lık traktör olmazmı =)

Şaka bir yana daha öyle bi araba sürmek nasip olmadı bmw, audi vs..
  • 98 1.6 vti v-tec honda. 9 bin devir çevirecek mi diye Antalya Kepez'de eniştemin arabasını epey bir zorlamıştım zamanında . Halen bir vti aracı gördükçe içten içe tebessüm ederim.

Çok kısa bir süre kullanım içinse LA'de pistte 320USD bayılıp direksiyonuna öğretmem sürücü eşliğinde geçtiğim Lambo Gallardo'yu unutamıyorum. Otomobil altımdan kayıp gidecek diye neredeyse tüm tırnaklarımı direksiyonu kavrayan ellerimin ayasına batırmıştım
  • 2003 model bmw z4 2.5i. Bir bucuk yil kullandim hala sattigima pismanim bulsam aynisini geri alirim. Ici disi sifir gibiydi. Maldives mavi rengine goren donup bir daha bakiyordu. Aksamlari ustu acik i6 motorun sesini dinleyip ruzgari hissederek gezmek, o spor suspansiyonun virajlaridaki yol tututusu en keyifli arabamdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Yakın bir akrabamızın BMW 5.40i sini sürmüştüm. Satılmasına en çok üzülenlerden birisiydim. Tam bir hayvandı.

amma güldürdün ya
  • Maserati Quattroporte

Alfa 159

Ikiside benim degildi.

Edit:harf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayacan -- 27 Aralık 2013; 7:32:03 >
  • karting

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.