Şimdi Ara

Belli bir süre sürüpte, hiç unutamadığınız araçlar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
3.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkesin vardır böyle, kiminin ilk aracı, kiminin babasının ona aldığı ilk aracı, kimisi ailenin geçmişteki bir aracı, kimisinin eskilerdeki lüks aracı veya kiminin şu ankinden bir önceki aracı. Var mı arkadaşlar hiç unutamadığınız, aklınıza geldikçe ahh ah ne arabaydı dedirten eski araçlarınız? Yalnız içinde oturmak veya 5 dakika sürmek değilde, hani belli bir süre sürdüğünüz araçları kastediyorum.

Benim unutamadığım araç '86 w124 300E Mercedes..

• ilkim tempra sxa:((( o duyguyu hic bi arabada yakalayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun siyah rengi vardı. Herkes kara şimşek derdi mahallede.

• Brian O Conner kullanıcısına yanıt
    ne bu crysler mi, ford probe mu? tam çıkaramadım. Zamanına göre hakikaten şekilmiş. O zamanlar böyle açılan farlar ne sükseydi be.
  • 90 model w129 kullanmıştım. Tadı hala damağımdadır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

ne bu crysler mi, ford probe mu? tam çıkaramadım. Zamanına göre hakikaten şekilmiş. O zamanlar böyle açılan farlar ne sükseydi be.

Plymouth Laser RS 2.0

Bu araçtan Türkiye'de 10 adet vardı. Bi taneside bizdeydi. Otomatik emniyet kemeri bile vardı araçta.
  • 1996 Opel Vectra hala unutamıyorum o aracı konforu , gücü bambaşka bir araçtı.
  • BMW F10 5.35d
  • Mazda lantis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renault 19 1.6e Alize, 12 yıl kullandım, bir kere yolda bırakmadı, hala özlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 11 Aralık 2013; 20:59:16 >
  • Bmw 5.40i ile tünele girince camları açıp v8 homurtusunu dinlemek baya zevkliydi. Ahh birde yakıt tüketimini görmezden gelebilseydik
  • 2 hafta evvel 4.20 diesel kullandım. Oh la la diyorum halen

Ha unuttum, bir de geçtiğimiz sene Mercedes Mengerler road show yapmıştı orada kullandığım E serisi cabrio'da testesteron seviyemi tavan yaptırmıştı. Keşke bütün otomobiller cabrio olsa da binsek demiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepNote -- 11 Aralık 2013; 21:02:11 >
  • 85 model jeep cj5; Trabzon sanayide Şase uzatilip kapatilmis kasa, 6 silindir benzinli makine,otomatik jikle, mekanik kontrollu 4 ceker ve kalkista koltuga cakmasi insani, kara frenleri (tutmasi icin birak-bas gerekiyordu).. motoru calistirip da gaza yuklenince, o guzel sesinin yaninda govdeyi yana yatırıyordu dikey yerlesimiyle

• Ben de Reno 19'u unutamıyorum, sayesinde sanayi esnafından bir sürü ahbabım oldu ,sürekli görüşmekten.
    Yakıttan çok tamirine para gidiyordu. Şimdi neresi bozulacak acaba diye heyecanı dorukta yaşatıyordu hep .
  • Yakın bir akrabamızın BMW 5.40i sini sürmüştüm. Satılmasına en çok üzülenlerden birisiydim. Tam bir hayvandı.

• 93 mazda 323 hb bana kullanmak nasip olmadı ama cocuklugumda çok iyi hatırlıyorum çok ayrı bi yeri vardır bende
  • 1969 Daimler (Mercedes) Benz 280S.... Onun gibisine bir daha hiç sahip olmadım.
  • Mazda 6. 2011
    Kuzenim ingiltereye giderken 10 gün kadar kaldı bidaha gitmesini sabırsızlıkla bekliyorum

• Bir düşüneyim
    3.25i Cabrio 94 Model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haisak -- 11 Aralık 2013; 21:26:04 >
  • Bi kuzenin panamera si 2 hafta bendeydi bu yaz onu hala unutamam 250 yapmistim sonra yabanci araba diye daha cikmamistimda simdi olsa parcalardim o gaz pedalini ah ah

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.