Şimdi Ara

Belli bir süre sürüpte, hiç unutamadığınız araçlar? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
3.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Belli bir süre sürüpte, hiç unutamadığınız araçlar?

2. Alfa 159

3. Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

4. Bmw 7.40 d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 403 10m ilerletmistim degisik duygu.

• "72 20M ilk aracımızdı
    "91 İthal tipo.. Sunroof'u ile sadece 15 gün tadına bakabildim hemde 19 yaşında iken
    "04 vectra ekegance bana göre lükstü.. 2 yıl kapıda yatmıştı resmen 13.000 km yapmıştım.

Şimdiki "99 corolla yıda sorunsuzluk anlamında (MAŞALLAH) ararım ilerde büyük ihtimal. Ekmekli arabaymış üzmedi 2,5 yıldır.

4141 kullanmıştım beton mikseri dolu iken. Yola sığdıramamıştım nerede ise (:

• audi 100 2.3 sw 1990.
  • 2008 model alfa 147 blackline.
    almaktan son anda vazgeçtim.
    hala arada ilanlara bakıp iç geçiriyorum.
  • Cok pahali degil hatta cok ucuz ama enistemin yeni aldigi 3 silindir dizel Colt u kullanirken keyiften delirmistim,aracin teknik verilerine motor gucune bakin beni anlarsiniz.

• 1987 land cruiser bj60

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai getz ilk göz ağrımız kutu gibiydi 120 üstüne çıkamazdı bagaj yoktu sıkışıktı ama ne güzel bi arabaydı...

• 3.0 tdi q7 s line paket

• kahraman202 kullanıcısına yanıt
    Astsubay mısın yoksa uzman mı. Etimesgut'da ve Trakya'da bunları sadece uzman ve astubaylar (astsubay şöför sadece bir tane gördüm üstçavuş kullanırdı.
    Benim bir M48T2'yi bakım'a götürmem var ki Allah'lık. Çeki halatı yerinden kaymasın diye koli leri bağladıkları iplerle sabitlemiştik.
  • 97 Toyota Corolla GLİ
  • Praetor kullanıcısına yanıt
    Ikiside degilim.

• bmw 320
  • 98 model Mazda 323 ve 2004 model Mazda 2, onlardan sonra aldığım 2008 skoda fabia ve 2012 model opel astra kagnı arabası gibi geliyor!
  • Şuanki kullandığım araç desem abest olacak :)

80 ile giderken 5.viteste bile çabucak toparlaması hangi rampaya girersem gireyim vitesin kaçta olduğunu unutmam,yükseklik hissi,civic fd6 corolla gibi araçlardan sonra sonra yalıtımının çok iyi gelmesi bana bu aracı sevdiriyor :)

• 1.6 ecoboost mondeo. Bir çoğunuz için sıradan gelebilir ancak ehliyetinizi alalı daha 4 yıl olmamışken kullandığınız en güçlü araç bu olunca tadı damağınızda kalıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.