Şimdi Ara

Belgrad ile ilgili deneyimleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, Martta 3 günlüğüne eşimle birlikte belgrad a gideceğiz. Şunu yapmadan dönme, yemek için şuraya kesin git dediğiz şeyler var mıdır?

Ayrıca Novi Sad'a gittiniz mi? Gitmeye değer mi 3 günlük gezide?

Teşekkürler.

• şanslısın , belgragta 3 gün , novi de 1 gün kaldım

çok güzel bir yer , knez mihailovaya caddesine yakın yerde kalmaya bak , bizdeki istiklal cad gibi

kalemegdan zaten bilinen yer , orayı gezersiniz, nehir kenarında mutlaqka balık ye tam sezonu, içer misin bilmiyorum yerel vodkaları var tavsiye ederim

nicola teslanın müzesini mutlaka gez

sehri yürüyerek kesfedin , harika bir şehir, tabi hava güzek olursa, balkanlar soguktur bu mevsimde

2 numaralı tramvay sehri turluyor

kalemaegdanın altında hayvanat bahcesi var tavsiye edrim

novi sad çok yakın ama kalmaya degmez, küçük küçük bir sürü kiliseler var , einstinin çocuklarını vaftiz edildiği kiliseyi görebilirsin orda ,

novi sada gelmeden petrovaradin kalesi var , sehri tepeden görüyor, onu gezebilirsiz

trenle gidin , belgraddan tren var noviye 1.5 saat sürüyor, egelenceli

• quote:

Orijinalden alıntı: Miroslav Klose

şanslısın , belgragta 3 gün , novi de 1 gün kaldım

çok güzel bir yer , knez mihailovaya caddesine yakın yerde kalmaya bak , bizdeki istiklal cad gibi

kalemegdan zaten bilinen yer , orayı gezersiniz, nehir kenarında mutlaqka balık ye tam sezonu, içer misin bilmiyorum yerel vodkaları var tavsiye ederim

sehri yürüyerek kesfedin , harika bir şehir, tabi hava güzek olursa, balkanlar soguktur bu mevsimde

novi sad çok yakın ama kalmaya degmez, küçük küçük bir sürü kiliseler var , einstinin çocuklarını vaftiz edildiği kiliseyi görebilirsin orda ,

novi sada gelmeden petrovaradin kalesi var , sehri tepeden görüyor, onu gezebilirsiz

hocam çok teşekkür ederim cevabınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Miroslav Klose

şanslısın , belgragta 3 gün , novi de 1 gün kaldım

Biz de önümüzdeki ağustosda gitmeyi düşünpyoruz. 2 gün kalsak yeter diye düşünüyorum.Bir de dediğiniz aktiviteleri yapsak bize kaça patlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

Biz de önümüzdeki ağustosda gitmeyi düşünpyoruz. 2 gün kalsak yeter diye düşünüyorum.Bir de dediğiniz aktiviteleri yapsak bize kaça patlar ?

Alıntıları Göster
    belgrad için 3 günü tavsiye ederim

daha rahat olur

fiyatlar Türkiye ile hemen hemen aynı

ucuzluk beklemeyin , ama bir fransa almanya değil , iyi bir yerde yemek 2 kişi 120-150 tl tutar

shir içi ulasım zaten ucuz

sandviç , vs geçiçtirirsen 10 tl yede doyabilirsin

• Belgrad ne yenir nereleri gezilir,restorantlar vs. hepsi yazıda

http://gezmekgibisiyok.com/belgrad-gezi-rehberi-vizesiz/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.