Şimdi Ara

Beleş Pizza Yiyin :P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar bu günlerde Türkcell'in yapmış olduğu bir çoğumuzun bilgisi olmadığı Kazan Kazandır isimli çok güzel bir kampanya var..
    Bu kampanya ile puan toplayıp bu puanlarla pizza, çift kişilik sinema bileti, hediye çeki veya çok azimliyseniz iphone 4 kazanma şansınız bile var..

"Sen de katıl, hem sen kazan hem de arkadaşlarına kazandır. Binlerce pizza, sinema bileti, hediye çekleri seni bekliyor. Ayrıca katılan herkese Turkcell'den 50 MB Günlük İnternet hediye!"

Kampanya sahte değildir. Bizzat ben pizza yedim "Dört Mevsim" Mozarella peynirli, sucuklu, zeytin ve mantar içerikli

Yapmanız gerekenler Linke tıklayın:

http://apps.facebook.com/kazankazandir/?r=NjIyOTE5NDY5

Açılan sayfada Türkcell'i "Beğen" butonuna tıklayın yazının devamında bulunan "Başla" butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan "İzin Ver"i sizde katılımınızı başlatabilirsiniz.

Kampanya 4 Mayıs 2011 tarihine kadar devam etmektedir.
    Pizza, Sinema Bileti ve Hediye çekleri 31 Mayıs 2011’e kadar geçerlidir.

10 puana 1 pizza alabiliyorsunuz 20,50TL değerindeki pizza üff :))
    Haydin afiyet ola cevapları bekliyorum. Daha azimli arkadaşlarda olur elbet hedeflerinizi yazın bakalım
    Bu arada link benim linktir. Bu linkten işlem başlatan arkadaşlar bana da puan kazandırmış olacaklar Sizden bir şey eksilmiyor merak etmeyin

• Çekilişe katılmak istiyorum.
  • Bi tane daha.
  • pizza giderr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.