Şimdi Ara

BEL FITIĞI OZON VE KIKIRDAK TEDAVİSİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
6
Favori
43.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 4-5 ay önce başlayan kalçalarımdaki ağrılar sonucu mr çektirdim.
    sonuç bel fıtığı başlangıcı,yaşım 47
    fizik tedavi pek bir işe yaramadı, anlık bır rahatlama o kadar.ya devam edeceksiniz egzersizlere yada boş işler bence.
    kendim evde bel fıtığı ile alakalı sporlar yaptım,bıraz ıyı geldi ama sonuç alamadım.
    gün içersinde cok yorulursam akşam evde oturduğum yerden kalkınca kalçalarımda şiddetli ağrılar oluyor 15 sanıye kadar sonra azalıyor
    bır an yürüyemez oluyordum.
    4 yıldırda spor salonuna gıdıp egzersiz hareketler yürüyüş,hafif ağırlık ve aletlerle çalışıyordum,.
    88 kilodan 78 kiloya bu sayede inmiştim,amaç göbeği eritmekti bunu yaparken ister istemez vücudumda daha atletik bir hal almıştı.

bel fıtığı başlangıcı olunca bu düzenli spor olayım sonlandı,artık spora gitmiyorum,ve yavaş yavaşda kilo almaya başlıycam gibi görünüyor.

internette uzun süredir bu sorunu nasıl çözerim diye araştırmalar yaptım.. bir süredir ozon ile bel fıtığı tedavisinde yoğunlaştım.
    bütün bu işi yapan doktor ve hastaneler % 90 kadar iyleşmeden bahsediyor ve amelıyatsız iğne ile tedavi yapıldığını ve 10 dakıkada işlemin bitiğinden bahsediyorlar.
    tv programlarında konuşan cok sayıda doktor var.hemen hemen bütün önemli tv kanaları bu konuya eğilmiş ve görüşmeler yapmış doktorlar ile..
    bende yarın saat 2 de randevu aldım kurtköyde emsey hospıtol den..
    sgk lı hastalara indirim yapmıyorlar ve fıyatlar yüksek..sadece muayene 250 tl.
    ozon tedavisi için istenecek ücret bakalım ne olacak..
    gelişmeleri buradan paylaşacağım sizlerle..

bel fıtığı için ozon tedavisi olmuş bir hastanın yorumuna hiç rastlamadım internetde, ya daha tanınmıyor yada tedavi olanlar sosyal medyayı kulanmıyor..
    cok faydası olurdu aslında gelişmeleri anlatsa..
    ikna olursam tedavi olacağım,sonuçları burda paylaşırım..daha önce tedavi olan var ise lütfen burda paylaşsın bizlerle..sağlıcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 15 Şubat 2018; 19:36:57 >

• bugün hastaneye gittim..dr. nurettin bey ile ön görüşme yaptım..yani muayene olmayacağımı,ikna olursam ozon tedavisi olacağımı söyledim ve muayene ücreti ödemeden görüşme yaptım.
    nurettin bey saolsun ilgilendi.mr tekrar inceledi ve beni muayene etti..normalde vücudumda ağrı olmadığından,ağrıyan yerimde yok..tekrar mr bakıp,bana sizin hiç bir şekilde tedaviye ihtiyacınız yok.vucudunuz kendini toparlamış görünüyor. ne başka bir yerde nede burada amaliyat ve benzeri işlemlere gerek yok..yorulduğunuzda ağrılar olabilir.bazı yerlerde deforme var ama tedavi yapılacak bır durum yok.
    benim size tavsıyem hergun bır aspirin alın.yetmez ise bır ilaç adı daha verdı şu an yanımda yok ısmı..
    hayatınıza normal devam edin ağır işlerde,çalışabılırsınız,dıkkatli olarak.
    sporda yapıyormuşsunuz,devam edin,yuzmeyıde ihmal etmeyin dedi..
    cok mutlu oldum.piskolojik tedavi oldum en azından,sporu bırakmıştım tekrar başlayacağım,ama daha dikkatli..

ne diyim cok gerçekçi bir doktormuş nurettin bey,sonuçta özel bir hastane ve bu işten para kazanıyorlar.
    ben ozon tedavisi olmadım ama olan var ise burada paylaşsın başından geçenleri,mutlaka birilerine faydanız dokunur..herkese sağlıklı hayat dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdote

bugün hastaneye gittim..dr. nurettin bey ile ön görüşme yaptım..yani muayene olmayacağımı,ikna olursam ozon tedavisi olacağımı söyledim ve muayene ücreti ödemeden görüşme yaptım.
    nurettin bey saolsun ilgilendi.mr tekrar inceledi ve beni muayene etti..normalde vücudumda ağrı olmadığından,ağrıyan yerimde yok..tekrar mr bakıp,bana sizin hiç bir şekilde tedaviye ihtiyacınız yok.vucudunuz kendini toparlamış görünüyor. ne başka bir yerde nede burada amaliyat ve benzeri işlemlere gerek yok..yorulduğunuzda ağrılar olabilir.bazı yerlerde deforme var ama tedavi yapılacak bır durum yok.
    benim size tavsıyem hergun bır aspirin alın.yetmez ise bır ilaç adı daha verdı şu an yanımda yok ısmı..
    hayatınıza normal devam edin ağır işlerde,çalışabılırsınız,dıkkatli olarak.
    sporda yapıyormuşsunuz,devam edin,yuzmeyıde ihmal etmeyin dedi..
    cok mutlu oldum.piskolojik tedavi oldum en azından,sporu bırakmıştım tekrar başlayacağım,ama daha dikkatli..

ne diyim cok gerçekçi bir doktormuş nurettin bey,sonuçta özel bir hastane ve bu işten para kazanıyorlar.
    ben ozon tedavisi olmadım ama olan var ise burada paylaşsın başından geçenleri,mutlaka birilerine faydanız dokunur..herkese sağlıklı hayat dilerim.
    Merhabalar,
    Sizin adınıza sevindim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Tam da benim araştırdığım bir konu. Bende muayene olmayı düşünüyorum. Daha önce 2 beyin cerrahı amleiyat olmam gerektiğini söylediler, şu an ağrım sızım yok ama arada sırada zorladığımda oluyor.

Telefonla aldığım bilgiye göre muayene ücreti söylediğiniz gibiymiş, tedavi ise seans sayısına bağlı olarak 2-6 bin Tl arası değişiyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: asya.asya

Merhabalar,
    Sizin adınıza sevindim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Tam da benim araştırdığım bir konu. Bende muayene olmayı düşünüyorum. Daha önce 2 beyin cerrahı amleiyat olmam gerektiğini söylediler, şu an ağrım sızım yok ama arada sırada zorladığımda oluyor.

Telefonla aldığım bilgiye göre muayene ücreti söylediğiniz gibiymiş, tedavi ise seans sayısına bağlı olarak 2-6 bin Tl arası değişiyormuş.

Alıntıları Göster
    bilgilendirmeleriniz için teşekkürler çok işime yaradı

• quote:

Orijinalden alıntı: threxanswer

bilgilendirmeleriniz için teşekkürler çok işime yaradı

Alıntıları Göster
    Hocam bilgiler için teşekkürler. Öncelikle ben Baran yaşım 28. Genç yaşlı dinlemez bu bel fıtığı malumunuz. Benimde yaklaşık 35 gundur bel fıtığım çıktı. Bir anda hafif bir eğilmeyle nüksetti. Muhtemelen öğrenciliğin ders çalışma koşulları ve hareketsizlik fazlaca yeme felan vsvs. Kilolarım vardı veriyorum hızla bu öncelikli şeymiş. Şu an uyuşma ve ağrı arası tuhaf birşey var bende. Fizik tedaviye felanda gitmedim.Görüştüğüm doktorların sadece biri laf arasında dedi o yüzden. Neyse KONUYA GİRİM;

Şu Ozon ile tedavi olayı gerçekte üzerinde konuşulması gereken birşey. Yani gerçekten fıtığın içine ozon enjekte edilince, fıtıkta küçülme felan oluyor mu ? Bana hiçbir doktor ameliyat demedi. Geçiştirip duruyorlar gerçi 35 gün oldu Fizik tedavi bile önermedi doktor dikkat et geçer havasında.Nureddin Lüleci diye birini gördüm bakarkene.. Ali Kırca haberini de yapmış güvenilir bir doktor mu ? gerçekten bu tedavi, fıtığı büzüştürüyor mu iyi geliyor mu fıtıga?. Şöyle bu ozonu enjekte ettiripte iyileşen kimse yok mu yazsın buraya. İnsan araştırma yapınca nette bir sürü saçma sapan şeyle karşılaşıyor. Mesela bundan 4 sene önce Ozon tedavisi hala tam onaylanmamıştı Sağlık Bakanlığından, gerçi bizim sağlık bakanlığına da ne kadar güvenilir o da ayrı konu:) Tabi onaylanmayan kısmın bizim bel fıtığı ile ozon tedavisi ile ilgisi var mı bilmiyorum

Sen Nureddin hocayla görüşmüşsün erdos113 ( Samimi oldum ama:)). E nasıl şimdi iyimisin şu an ki durumunu merak ediyorum
    Benim durumumda muhtemelen senin gibi spor yaparsam dikakt edersem vsvs bişey çıkmaz öylemi??

Bakın cevap gelmezse ilk ben kendimi feda edeceğim:)
    Gidip aşımı olacağım direkt!!!!!

Videoda ne güzel anlatıp duruyor>>>>http://www.youtube.com/watch?v=WN7kuSJimjc
    Yani insan diyor ki eğer güvenli birşey değilse haber kanalları bu haberi yapar mı? neticede hukuki olarak dava açılabilir... bilmiyorum

Bu konuda HER KİM NE BİLİYORSA YAZSIN LÜTFEN.

GEÇENLERDE FENERBAHÇE MACINDA fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in de nüksetmiş Bel fıtığı.... öncesini de biliyorum doktorlar ona ozon enjekte etmişlerdi
    >>>>>>http://www.ligtv.com.tr/haber/volkan-kadrodan-cikarildi-2

Bakın size tek tek LİNKLERİ DE veriyorum. FUTBOLCULAR BU TEDAVİ YÖNTEMİNİ UYGULUYORLAR AMA BİRİLERİ KALKIP HALA FORMLARDA SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAZIYOR HANGİSİNE GÜVENECEĞİZ BİZ>>https://eksisozluk.com/ozon-tedavisi--1007756 bilende yazıyor bilmeyende formu tamamiyle okudum. bakın isterseniz

ARKADAŞLAR ÖZÜR BU KADAR DAĞINIK YAZDIĞIM İÇİN. GENELDE DAĞINIK BİRİ OLDUĞUMDAN:)

ÖZETLE LÜTFEN BU Nureddin Lüleci de aşı olan (OZON) veya farklı yerde nasıl sonuç aldı bu KONUDA BİZE BİLGİ VERSİN LÜTFEN

100 İNSANDAN 80 İNDE OLAN BU BEL AĞRISI YADA FITIĞI HAYATIMIZI ZORLAŞTIRMASIN
    MADEM ÇÖZÜM VAR NEDEN DENEMİYORUZ. AYRICA STRES VE BU OLAYI TAKMAKTA BAYA SIKINTILI BİRŞEYMİŞ DERİN NEFES ALIP POZİTİF DÜŞÜNÜN

HA BİDE ARKADAŞLAR FİYATLAR ÇOK ÖNEMLİ HERKES SPORCU DEĞİL PARASI YOK. MESELA BEN YEŞİLKARTLIYIM GERÇİ GECİCİ BİR ŞEY BU AMA
    BİZDE İNSANIZ YANİ
    SAYGILAR HERKESE ERDOS113 ayrıca tşkler konuyu açtıgınız için:)
    NOT : threxanswer nasıl işine yaradı? anlat lütfen herşeyi

• threxanswer T kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun ....Nasıl oluyor bel ağrılarınız...Gece uyandırıyomu?Sabah kalkınctutukluk varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Geçmiş olsun ....Nasıl oluyor bel ağrılarınız...Gece uyandırıyomu?Sabah kalkınctutukluk varmı?

Gece uyandırmıyor sabah kalkınca hafif bir uyuşukluk var. Siz de demi var bu sorun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaranSeniz

quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Gece uyandırmıyor sabah kalkınca hafif bir uyuşukluk var. Siz de demi var bu sorun hocam.

Alıntıları Göster
    11 kasymda akdeniz üniversitesinde randevüm var ozon tedavisiyle ilgili tedaviyi olursam sonuçlary burada yazarym. Bel fyty?y için gidiyorum.

• raidon R kullanıcısına yanıt
    Hangi bölüme randevunuz?
  • BaranSeniz B kullanıcısına yanıt
    Nurettin bey ile görüştüm. Bana korkacak bir şey olmadığını, ciddi bir durum yok dedi.
    Ağır kaldırırken biraz dikkat et ama korkma sende önemli bir şey yok dedi.
    Ozon tedavisi olmana gerek yok dedi,,
    Ben oraya ozon tedafisini göze alarak gittim, dese ki ozan tedavisi yapalım hemen kabul edecektim.
    Sonuçta bu insanlar doktor ama para kazanmak için özel hastane de çalışıyorlar,
    Helal olsun ona 20 dk. İşlem yapıp nerden baksanız 2 ile 3 bin tl para alacaklardır, bende hazırdım bu duruma.

Kalçalarımda zaman zaman kendimi zorladığımda ağrılar oluşuyor,dinlenince geçiyor,,
    Beni çok rahatsız edecek bir durum şimdilik yok,
    Sonuç olarak ben ozan tedavi sine inanıyorum, ameliyat olmaktan sa ozanı tercih eder,şansımı denerdim.
    Herkese acil şifalar dilerim..
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Algoloji kliniğinde. Şuan başka bir özel hastanede bel fıtığı ilaçlı tedavisine başladık ama 1 haftadır kullanıyorum bir gelişme olmadı. Beyin cerrahına sordum ozon tedavisini yaptırayımmı diye. Bana göre mantıksız bel fıtığı bel kaslarının zayıflığıyla ilgili kuvvetlendirmen lazım yaptır yinede belki faydası olur dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raidon

11 kasymda akdeniz üniversitesinde randevüm var ozon tedavisiyle ilgili tedaviyi olursam sonuçlary burada yazarym. Bel fyty?y için gidiyorum.

Valla hocam çok iyi olur geçmiş olsun. Birde hocam tam olayı anlayalım diye sizin fıtık kaç tane ortamı küçük mü, ağrınız çok mu. Ona göre bizde davranalım. Benim biri ortaboy diğeri küçük. Ya ciddi birşeyim yok aslında ama sürekli sağ tarafımda ağrıyla uyuşukluk arası birşey var daha 45 gün oldu gerçi normalmidir bilmiyorumda
    Tedavi sonuçlarını bekliyoruz. Bende şu işlerden fırsat bulur bulmaz denemeyi düşünüyorum.
    Ama insan tam emin olmuyor tabi.
    Tekrar geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdos113

Nurettin bey ile görüştüm. Bana korkacak bir şey olmadığını, ciddi bir durum yok dedi.
    Ağır kaldırırken biraz dikkat et ama korkma sende önemli bir şey yok dedi.
    Ozon tedavisi olmana gerek yok dedi,,
    Ben oraya ozon tedafisini göze alarak gittim, dese ki ozan tedavisi yapalım hemen kabul edecektim.
    Sonuçta bu insanlar doktor ama para kazanmak için özel hastane de çalışıyorlar,
    Helal olsun ona 20 dk. İşlem yapıp nerden baksanız 2 ile 3 bin tl para alacaklardır, bende hazırdım bu duruma.

Kalçalarımda zaman zaman kendimi zorladığımda ağrılar oluşuyor,dinlenince geçiyor,,
    Beni çok rahatsız edecek bir durum şimdilik yok,
    Sonuç olarak ben ozan tedavi sine inanıyorum, ameliyat olmaktan sa ozanı tercih eder,şansımı denerdim.
    Herkese acil şifalar dilerim..

Ya benim ameliyatlık bir durumum yok. Ama çoğunlukla yani düşündüğümde sag tarafta ağrıyla uyuşukluk arası bir his var .sanki sağa kırsam belimi fena şeyler olacakmış gibi şimdi böyle yaşayanır mı ki.
    Yani ameliyatlık değil ama rahatsızlık veriyor
    Tuhaf bir his
    görüşmek üzere teşekkürler

• BaranSeniz B kullanıcısına yanıt
    yazımda ameliyat olmayı genel söyledim, malum burada yazılanları herkes okuyor.
    Sıkıntı ameliyat boyutuna varınca, önce ozan tedavisi yaptırır, özelikle omuriliğime bıçak değmesin istemezdim..
    Bekliyoruz bakalım ozan tedavisi yaptıran biri bilgilerini bizimle paylaşacakmı...
  • quote:

quote:

Valla hocam çok iyi olur geçmiş olsun. Birde hocam tam olayı anlayalım diye sizin fıtık kaç tane ortamı küçük mü, ağrınız çok mu. Ona göre bizde davranalım. Benim biri ortaboy diğeri küçük. Ya ciddi birşeyim yok aslında ama sürekli sağ tarafımda ağrıyla uyuşukluk arası birşey var daha 45 gün oldu gerçi normalmidir bilmiyorumda
    Tedavi sonuçlarını bekliyoruz. Bende şu işlerden fırsat bulur bulmaz denemeyi düşünüyorum.
    Ama insan tam emin olmuyor tabi.
    Tekrar geçmiş olsun

Teşekkür ederim sizede büyük geçmiş olsun. Öyle ahım şahım bi ağrım yok işim gereği oturarak çalışıyorum ama ayakta uzun bi süre kalırsam sol bacağımda ağrı ve uyuşma oluyor. Uyuşma son zamanlarda hissiyat kaybı yapmaya başlamıştı o yüzden doktora gittim ondan öncede algoloji kliniğinden randevu aldım. Beyin cerrahı fıtığın büyük olduğunu söyledi şuan ilaçlı tedaviye devam ediyor. Eğzersiz verdi yapıyorum söylediklerini. Ağrım ve uyuşma önceye göre azaldı ama hala genel bel fıtığı rahatsızlığım devam ediyor. Ayaktayken ellerimi ayak parmağıma değdiremiyorum. Sol bacağımı yukarıya doğru kaldırınca ağrı giriyor vs.

• raidon R kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun...
  • Ayın 11 inde akdeniz üniversitesinde tıp fakültesine gittim. Muayene oldum sorunlarımı anlattım orda yaşı itibariyle anladığım kadarıyla bir öğrenci vardı benim dosyamı o oluşturdu ağrıyan bölgeyi söyledim dosyaya ekledi. Kullandığım ilaçları yazdı. Hocasıyla görüşeceğini durumu söyleyeceğini ve ondan çıkan sonuca göre bir tedavi uygulanacağını söyledi bana. Ben ozon tedavisi olmak istediğim için geldiğimi söyledim fakat isteğe bağlı değil , gerek görüldüğü takdirde yapılacağını söyledi. Dışarı çıktım yarım saat sonra bana epidural steroid enjeksiyonu yapılacağını söyledi. Pek bilgi vermedi açıkcası beni tatmin etmedi tutumları bugüneydi. İnternetten araştırdığımda herkese aynı etkiyi göstermiyor genelde ağrıyı kesiyor fakat fıtığı tamamen geçirmiyormuş. Egzersizlerle beraber yapılırsa daha iyi sonuç alacağımı düşündüm ağrılarımı keserse daha rahat egzersiz yapacağın ve bel kaslarım daha hızlı gelişecek böylece fıtığın üstesinden gelirim diye düşündüm
    Sonuç olarak ozon gazı tedavisi yapmadılar onun yerine bu sabah epidural steroid enjeksiyonu yapıldı google dan araştırabilirsiniz. Uzun uzun bu tedaviyide anlatmama gerek yok. 2-3 haftaya etkisini göstericekmiş. Gerçekten çok iyi sonuçlar alırsam yada işe yaramazsa tekrar buraya yine yazıcam

• quote:

Ayın 11 inde akdeniz üniversitesinde tıp fakültesine gittim. Muayene oldum sorunlarımı anlattım orda yaşı itibariyle anladığım kadarıyla bir öğrenci vardı benim dosyamı o oluşturdu ağrıyan bölgeyi söyledim dosyaya ekledi. Kullandığım ilaçları yazdı. Hocasıyla görüşeceğini durumu söyleyeceğini ve ondan çıkan sonuca göre bir tedavi uygulanacağını söyledi bana. Ben ozon tedavisi olmak istediğim için geldiğimi söyledim fakat isteğe bağlı değil , gerek görüldüğü takdirde yapılacağını söyledi. Dışarı çıktım yarım saat sonra bana epidural steroid enjeksiyonu yapılacağını söyledi. Pek bilgi vermedi açıkcası beni tatmin etmedi tutumları bugüneydi. İnternetten araştırdığımda herkese aynı etkiyi göstermiyor genelde ağrıyı kesiyor fakat fıtığı tamamen geçirmiyormuş. Egzersizlerle beraber yapılırsa daha iyi sonuç alacağımı düşündüm ağrılarımı keserse daha rahat egzersiz yapacağın ve bel kaslarım daha hızlı gelişecek böylece fıtığın üstesinden gelirim diye düşündüm
    Sonuç olarak ozon gazı tedavisi yapmadılar onun yerine bu sabah epidural steroid enjeksiyonu yapıldı google dan araştırabilirsiniz. Uzun uzun bu tedaviyide anlatmama gerek yok. 2-3 haftaya etkisini göstericekmiş. Gerçekten çok iyi sonuçlar alırsam yada işe yaramazsa tekrar buraya yine yazıcam

Çok geçmiş olsun bunu ilkkez duydum. Bende de ağrı kalmadı. sadece dünden beri ayağım uyuşuyor öncesinde 5 gün boyunca hiç ağrım olmamıştı. Normal mi sence?

Tutumları biraz ilginçmiş. Keşke azarlasaydın biraz öğrenciyi parasıyla değil mi. Bekliyoruz sonuçları iyi-Kötü

• quote:

quote:

Ayın 11 inde akdeniz üniversitesinde tıp fakültesine gittim. Muayene oldum sorunlarımı anlattım orda yaşı itibariyle anladığım kadarıyla bir öğrenci vardı benim dosyamı o oluşturdu ağrıyan bölgeyi söyledim dosyaya ekledi. Kullandığım ilaçları yazdı. Hocasıyla görüşeceğini durumu söyleyeceğini ve ondan çıkan sonuca göre bir tedavi uygulanacağını söyledi bana. Ben ozon tedavisi olmak istediğim için geldiğimi söyledim fakat isteğe bağlı değil , gerek görüldüğü takdirde yapılacağını söyledi. Dışarı çıktım yarım saat sonra bana epidural steroid enjeksiyonu yapılacağını söyledi. Pek bilgi vermedi açıkcası beni tatmin etmedi tutumları bugüneydi. İnternetten araştırdığımda herkese aynı etkiyi göstermiyor genelde ağrıyı kesiyor fakat fıtığı tamamen geçirmiyormuş. Egzersizlerle beraber yapılırsa daha iyi sonuç alacağımı düşündüm ağrılarımı keserse daha rahat egzersiz yapacağın ve bel kaslarım daha hızlı gelişecek böylece fıtığın üstesinden gelirim diye düşündüm

Çok geçmiş olsun bunu ilkkez duydum. Bende de ağrı kalmadı. sadece dünden beri ayağım uyuşuyor öncesinde 5 gün boyunca hiç ağrım olmamıştı. Normal mi sence?

Tutumları biraz ilginçmiş. Keşke azarlasaydın biraz öğrenciyi parasıyla değil mi. Bekliyoruz sonuçları iyi-Kötü

Sanada geçmiş olsun azarlamanın bir faydası olacağını sanmıyorum. O daha yanlış bir tutum olurdu. Uyuşukluğu hafife alma bence hemen bir beyin cerrahına muayene ol. Emarını çeksinler ilerde artarsa kısmi kalıcı felce kadar gidebiliyor benimde uyuşukluk olduğu için araştırmıştım.

• Dün epidural steriod enjeksiyonu yaptırdığımı yazmıştım. Doktor 2-3 haftaya etkisini gösterir demişti bu kadar erken konuşmak yanlış biliyorum fakat. Bugün bacağımda ve belimde ağrı sıfıra yakına indi. Sizinle paylaşmak istedim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.