Şimdi Ara

Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
15
Favori
2.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana, "Değerli müşterimiz, www.beko.com.tr 'den verdiğiniz xxx numaralı siparişinizdeki BKK 2220 IC Beko Dem? C?ay Makinesi model ürününüz, tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılmak için IŞIK HALI TİCARET bayimize yönlendirilmiştir. Teslimat ile ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir." şeklinde mesaj geldi. Ben yazdığım gibi algıladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üfffffff buralar ayın 30 una kadar yanar yemin ediyorum. %50 kupon alamayan sıcak fırsatçılar olarak beko genel müdürlük önünde çıplak eylememi başlasak biz de istiyoruz diye  

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Kabul etmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Federico26 -- 23 Kasım 2020; 8:26:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beko dese ki yılda 1 kere böyle kampanya yapıcam tüm fırsatlardan vazgeç. vallaha yıl boyu o 1 günlük kampanya gününü beklerim. nickimi beko diye değiştiresim var o derece yükseldim. sevgili beko %50 indirimli kupon kodları yapıp sosyal medyadan dağıtsanız büyük ses getirirsiniz. mesajı beğenin üste çıksın belki görür ve uygularlar.

• Düşünmüyor değilim : ) bir tane bulasik makinesi ihtiyacım vardı onu alırdım belki.

• Alanlara hayırlı olsun geç olmadan siparişinizi verin inşallah konunun sonu mağdurlar konusuna dönmez yılın fırsatı gerçek bf budur ürünler sıkıntısız teslim edilirse. İyi günlerde kullanın inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: liang

hacı niye şaşkınsın. kim nerden görcek bekoyu da üye olcak kimsenin aklına bile gelmemiştir. konu başlığını arkadaş öyle bi yazmış ki insanın konuya tıklayası gelmez. çek satışta beko kuponları alınır yaazısından sonra aga bu beko ne kuponu verdi acaba diye düşünürken gördüm bu konuyu. yaylana yaylana bile üye olsan her türlü ilk 1000 e girersin. bir kuponla bir ürün mü alınıyormuş deneyimlerini paylaşır mısın. eğer öyleyse 2 kuponun boşa çıkar biliyorsun değil mi  

Alıntıları Göster

10:05'de üye olan bile alamadım %50'yi sen ne diyorsun hocam :) Millet yamyam gibi TV'de göstermişler 1 gün öncesinde, N11'de 11 TL'lik altlimitsiz kupon için alarm kuranlar bunu ne yapar sen düşün :)

• artık siparişleri verin, çok konuştuk nazar değecek :)

• Kafami taslara vurasim var nasil görmedik arkadas bu kampanyayi.

• Beyler aşağıdaki üründen almam lazım.

sepetine ekleyebilecek varsa istanbul içi gelip kendim teslim alabilirim.

https://www.beko.com.tr/set-ustu-ocak/bstoc-828-g-set-ustu-ocak

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Beko kampanya yapmakta çok acemi belli ki. İlk 100'e girene çaydanlık verirken, ilk 1000'e girene binlerce lira indirim yapabilen %50 indirim veriyor. Belki de %50 derken belli bir limit düşündüler ama sonra gözlerinden kaçtı. Arkadaşların da dediği gibi alanlar acele etsin, %50'ye belli bir limit gelebilir.
    Ben çaydanlıkta %50 indirim anlayıp üye olmadım hocam 😀😀 kaçırdık güzelim kampanyayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    Zaten kampanyanın mantığı amacı buydu mutlaka bir hata olmalı Büyük ihtimal iptal olabilir sepetler

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    Ben ise kampanyayı gördüm ama 1 liraya çaydanlık bize çıkmaz diye üye olmaya üşendim. %50 indirim olayını görmedim bile şansa bak. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel kampanya kaçtı seneye artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 9 Aralık 2020; 19:10:3 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.