Şimdi Ara

Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
15
Favori
2.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hangi % diliminin hangi saatlerde bittiğini tespit edebilmek için & indirim alanlar üye oldukları saatleri yazabilir mi? %50 kaç gibi bitti merak ediyorum.

• https://www.beko.com.tr/kampanyalar/kampanya-kosullari

kampanya kosullarinda 1 urun alimiyla sinirlidir diye yazmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yilin en iyi kampanyalarindan biriymis kacmis...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

Bu mesaj silindi.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi mesela 100bin lik sepeti 50bin e iniyor mu

vay babom ne fırsatmış,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu görmedim hiç haberim yoktu. 1 tl ye çaydanlığı geçin, %50 indirim bayaaaa iyiymiş. kullanmıcak varsa kullanırım diyenler, kendinize gelin. en ölüsü satıyorum dendiğinde 500-1000 liraya satın alacak yüzlerce insan çıkacaktır. kimse kimseye bedava vermez.

peki 1 çek sadece 1 üründe mi geçerli oluyomuş. bi çamaşır bi bulaşık almaya kalkınca çek kullanılmıyor mu. eğer öyleyse alınabilecek en pahalı ürünü alın.

ama bu kadar sıcak bir kampanya yapılmış olması benim garibime gitti. 15k'lık lenovo laptop 7.5k'ya mı alınıyor o çekle? 10k'lık tv 5k'ya mı alınıyor? eğer alınıyorsa net yılın sıcak fırsatıdır. bence bu çek her üründe geçerli olmayabilir. çek sahibi olanlar deneyip söyleyebilir mi merak ettim. 500 e satacağına gider 15k lık laptopu alır 7.5k'ya. laptopu da gider en ölüsü 10 bine satar. 2.5k direk kar eder. iyiymiş.

çeki olan nasıl değerlendirdiğini anlatsın da dinleyelim sıcak hikayelerinizi

• her ürün sepette %50 fiyata mı düşüyo. ürün sınırı var mı yok mu. sınır yoksa birbirinize yardım edin arkadaşlar. yukarda yazmışlar istanbulda olan buluşalım sepeti birlikte alalım diyorlar. 3-5 de siz verir dicem de zaten kampanyalı alıyorsunuz forumdaştan da komisyon almayıverin. yardımcı olun birbirinize. gerçekten evlenecekler vardır. sevaba girersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F37FFE089

Bu mesaj silindi.

hmmm o zaman beko marka laptop ve telefon olmadığı için bu kampanya orda işlemez. o zaman dediğin gibi beyaz eşya da olacak. tv de de yüksek fiyatlı ürünlerde efsane cuma indirimi uygulamışlar onlarda da kampanya geçmiyo o zaman. ama yine var 7-8 bine tv ler. fakat onlar beko marka mı anlamadım. beko diye hiç bi üründe belirtme yapmamışlar.

• 3 tane %50 aldım şaşkınım beyaz eşya lazımdı ufukta evlilik var,herkesin için hayırlısı olsun güzel kampanyaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu klimalarda %50 indirim çalışıyor mu? indirim uygulanıyorsa inanılmaz ya kaçırmayın sakın. 6k lık beyaz klima 3k ya geliyo. 5k lık siyah klimalar 2.5k ya geliyo. la nası kaçırdık bunu. 100 ile 1000 arasına vermiş bide. bundan haberdar olup da %50 indirimi almayan yoktur bence ya. meydana çıksın o şanslı kişiler Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli.  ciddi ciddi bende klima almayı düşünmeye başladım şu an. istanbul beylikdüzü var mı çeki olan arkadaşlar Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli. 

Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liang -- 23 Kasım 2020; 6:8:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F37FFE089

Bu mesaj silindi.

kuponlar gece tanımlanmış sanırım. milletin kupon kazandığından haberi yok galiba. bu konu yarın yanar alev alır. yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.