Şimdi Ara

Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
15
Favori
2.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri çıkıpta hala şöyle sepetine ürünleri ekleyip indirimli halini bi foto atmadı.

o değil de şu sepeti 20 bine almak bedava lan Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli. Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli. 

düşünsene ev 3+1 her odada 10 bin liralık buzdolabı var. misafir geliyo soruyo ne bu her odada buzdolabı. indirim vardı fazladan aldık. Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli. 

Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli.

• liang kullanıcısına yanıt
    Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar bekledik üye olup iletişim izni verdik yüzde 10 gelmiş. İletişim izinlerimi kaldırdım üyeliğimi de iptal ettim

• Sizden alıp çek satışta 200 liraya satarlar bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: etomon

eyvallah. demek %50 olsa 7190 tl ye gelecek. yılın değil yılların sıcak fırsatıdır diyip konudan ayrılıyorum. tek temennim beko nun bu kampanyayı bir geleneksel hale getirip her sene uygulamaya koyması.

• İlgili maddeye dayanarak birden fazla ürün alanların siparişini iptal edebilirler.

• beko.com.tr'nin eski bir aboneseydim, eski üyeleri devre dışı bırakan bu kampanya nedeni ile üyeliğimi iptal ettim. Sevgili beko.com.tr yetkilileri bilginize.....

• Helal olsun

• Beyler aşağıdaki set üstü ocağı alcam, yardımcı olabilecek varmıdır.

https://www.beko.com.tr/set-ustu-ocak/bstoc-828-g-set-ustu-ocak

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

İlgili maddeye dayanarak birden fazla ürün alanların siparişini iptal edebilirler.

yok kanka bildiğin indirim uygulanıyor iptal falan etmezler. bi söz var beton yetmez diye. beko ya gerçekten beton yetmez. büyük oynamış. büyük dağıtıyo.

bi kere herşey sistemli ilerlemiş. kayıt tarihini vermişler. sonuç tarihini vermişler. dakik çalışıyolar. böyle kuralına göre oynanan oyunda hata olmaz. 1 ürün kuralı olsaydı indirim düşmezdi. demek ki kural mural yok.

alın beko dan alabildiğiniz kadar sonra gidin kendi dükkanınızı açın. adını da keko koyun Beko Çaydanlık 1 TL ve İndirim kuponları birden fazla üründe geçerli. 

• Seneler önce efsane kartallar uygulamasından puan toplamıştım formalar vs dağıtımda yaptı. Tam bana sıra geldi kampanya bitti aradılar gönderim yapamayacağız dediler peki dedim. Yani istemesin şart surt önüne koyar iptal eder ama adamlar büyük tabi hakkını yemeyelim inşallah ürünleriniz zamanında sorunsuz ulaşır.iyi günlerde kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kuponu arkadaştan aldım ve az önce siparişimi verdim. Buradan da belirteyim kendisine çok teşekkürler.

• 35 bin tuttu ama kampanya indirimi 10 biin diyor_

• Caydanlik için biraz önce fatura geldi arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim de hanım katılmış %50 almış. Neler alınır.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.