Şimdi Ara

BEKLENEN OTOBÜS BİLETİ FIRSATI/ ULUSOY %20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 34
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 12 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kalitexxx (3 mesaj) degidide (3 mesaj) nightsoldier (2 mesaj) bilbar (2 mesaj) zugor (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> BEKLENEN OTOBÜS BİLETİ FIRSATI/ ULUSOY %20
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    35 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bir süredir otobüs biletlerine dair bir indirim yoktu. Yaz dönemi için fena sayılmayacak bir fırsat aktarıyorum şimdi

Ulusoy biletlerinde gs bonusa özel %20 indirim uygulaması gelmiş bulunmakta.

Herhangi bir kontenjan söz konusu değil

Tek dezavantaj ucard puan yüklemesi olmaması.

Yaz dönemi için güzel bir fırsat.

Detaylar:http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1448

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degidide -- 27 Haziran 2012; 11:35:42 >

• Teğmen
    154 Mesaj
    Başlığı okuyunca heyecan yaptım da konuyu okuyunca hayallerim yıkıldı! :) yakala.co kampanyası gibi bir fırsat lazım :)onun yanında çok soğuk kalıyor hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi işte hocam ne yapacaksın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gollum2

Başlığı okuyunca heyecan yaptım da konuyu okuyunca hayallerim yıkıldı! :) yakala.co kampanyası gibi bir fırsat lazım :)onun yanında çok soğuk kalıyor hocam :)

zaten otobüsler nerdeyse arada yolcu alacka gibi gidiyor niye yapsınlar ki :) bir defa faydalandım istanbula gittim anakradan 25 liraya farklı bir güzelliği var yandaki amcanın 50 liraya aldığını düşünce daha farklı bir duygu :)
  • Yüzbaşı
    654 Mesaj
    otobusle giden kaldı sanki, uçak biletleri o kadar ucuzlamışken %20 bir indirim sıcak bir indirim değil bence..

Planlarını önceden yapacaksın uçak biletleri ucuzken alacaksın gideceksin.. Bazı yerler otobüsle 24 saat sürüyor. çekilmiyor açıkçası
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    Gs bonusu olan var mı peki ?
    |
    |
  • Teğmen
    146 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: istcool

otobusle giden kaldı sanki, uçak biletleri o kadar ucuzlamışken %20 bir indirim sıcak bir indirim değil bence..

Planlarını önceden yapacaksın uçak biletleri ucuzken alacaksın gideceksin.. Bazı yerler otobüsle 24 saat sürüyor. çekilmiyor açıkçası

her yerde hava alanı mı var da biz bilmiyoruz acaba
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

hocam hangi güzergahta uçak kullanıyorsun bilmiyorum ama istanbul-dalaman-marmaris yapıyorum ve sadece dalaman-marmaris arası havaş 20TL(geçen sen 25ti) ve yolculuklarım her zaman planlı olamıyor ne yazık ki. bu durumda otobüs ve uçak maliyetlerini karşılaştırdığımda otobüs yolculuğumun maliyeti 80 ise uçak yolculuğumun maliyeti en az 160 oluyor. Evet doğru söylüyorsun zaman epey fark ediyor. Ancak zamanınız bol ve paranız kısıtlıysa yani öğrenci iseniz yaz dönemi için gayet sıcak hale geliyor ben ve benim gibiler için

• Yarbay
    2483 Mesaj
    gs bonus bulmak zor başka firmanın var mı
  • Yarbay
    15868 Mesaj
    buz gibi fırsatı ,sıcak fırsata neden açıyorsunuz .
    |
    |
  • Yarbay
    2047 Mesaj
    arkadaşlar gsbonusunuz yoksa bile gsbonus kartı olan birinden sadece ilk 6 rakamı temin etmeniz yeter. sonra ödeme kısmına gelince kendi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    654 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: flurry

quote:

her yerde hava alanı mı var da biz bilmiyoruz acaba

oo sizi baya kızdırmışım arkadaşlar ben kendi açımdan baktım sanırım olaya sizde haklısınız

• Onbaşı
    37 Mesaj
    gsbonus'a olmayaydı iyiydi
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    http://www.firsatkoltugu.com/ Buraya da bakın arada güzel fırsatlar denk geliyor.
  • Binbaşı
    1135 Mesaj
    ulusoyla antalya-amasya arası gittim.iğrenç bir yolculuk oldu ne internet var,ne de koltuk önlerindeki cihazda adam gibi birşey var.Zaten çok geç vardım.Birdaha asla binmeyi de düşünmüyorum.Kimseyede tavsiye etmiyorum
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: n0y4n

http://www.firsatkoltugu.com/ Buraya da bakın arada güzel fırsatlar denk geliyor.

teşekkürler hocam iyi oldu gideceğim güzergahta da indirim varmış.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Rayın oldugu heryere trenle giderim.
  • Yarbay
    2483 Mesaj
    Kartininin ilk 6 hanesini pm atacak var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Sene boyunca devam edecek olması güzel bence.
  • Er
    1 Mesaj
    ulusoy ve varandan %25 yaptırabilirim ilgilenen pm...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,310
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.