Şimdi Ara

Beklenen oldu: Covid-19 vakalarında çocuk hasta oranı artıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
4.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İngilizcen yeterliyse şu makaleyi okumanı öneririm:

Fact Check-Why Relative Risk Reduction, not Absolute Risk Reduction, is most often used in calculating vaccine efficacy | Reuters

Olmadı Google Translate ile çevirirsin. Eyw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4LKyR -- 19 Eylül 2021; 16:40:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Gül haç örgütü de ne ola ki?

mason filan gibin Beklenen oldu: Covid-19 vakalarında çocuk hasta oranı artıyor 

• Arkadaşlar, tüm yaştan cocukların aşılanması coktan planlanmıştı. Cocuk hasta oranı artıyor o yüzden aşılanma gerek anlamındaki bu havadisler planın kılıfı.

Fauci 2,5 ay önce “We anticipate by the time we get towards the end of this calendar year, we’ll be able to vaccinate children of any age" dedi,
    Türkçesi 2021 sonuna dek tüm yaştan cocukların aşılayabileceğiz"

Kaynak:
    https://www.marketwatch.com/story/covid-19-vaccines-administered-tops-300-million-as-cases-deaths-and-hospitalizations-keep-falling-11623080358 7.Jul.2021

Her yaştan cocuk => yeni doğan cocuklar kapsanıyor.

Yakında yeni dogan cocuklar da aşılanacak ki bu "bakın cocuklar sizin değil biz aşı üreticilerinin" demek gibi birşey.

TV&Medyayı izleyenler için de yarı gerçek yarı espriyle atıyorum, "0 günlük bebeklere bulaşan Zero Varyantı cıktı" şeklinde havadis hazırladılar mı işlem tamamdır :) Plan işliyor. Havadisleri nazar-ı dikkate alarak üzmeyin tatlı canınızı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 19 Eylül 2021; 16:54:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt

sen ne hakla insanlar aşı karşıtı oldukları için mal diyerek hakaret ediyorsun aşının bir işe yarmadığını görmeyecek kadar kör olabilirsin ama bu hakaret etmeni gerektirmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Uçan sineğe, gezen kedi köpeğe de aşı vuralım, yiyeceklere de hormon yanında direk covid aşısı vuralım. Motor egzozlarından antikorlu duman çıksın.

bu iyiymiş

• Kardeşim ben o aşıyı olmak zorunda değilim madem aşı oldun korunuyorsun korkun ne için sen korunduğuna göre ölürsek biz ölürüz bundan da sanane sen aklını başkalarının cebine koymuşsun biz sana hakaret ediyormuyuz ana akım medyanın algısının peşindne koşuyorsun biz bişey diyormuyuz git 4. doz aşınıda ol sırada 5 var sonra daha 6. dozu duyuracakalr sen aşı olmanla ilgilen olmayanda seni ilgilendirmez sanane

• Transistör2021 T kullanıcısına yanıt
    2 yukardaki mesajıma bakın. 2,5 ay önce Fauci, 2021 sonuna dek yeni doğan bebekleri aşılayabileceğiz dedi.

Aşı Pasaportu 2017'de coktan planlanmıştı. Belgesi var:

Beklenen oldu: Covid-19 vakalarında çocuk hasta oranı artıyor

Avrupa Birliği / EU'nun 2019'da yayınladığı roadmap on vaccination belgesinde aşı pasaportu 2019-2022 arasında devreye alınacak sekilde planlamış. Çizelgede 2018 de var, buradan planın 2017'ye dek yapıldığı anlaşılır, buradan da aşı pasaportunun 2017'de çoktan planlandığı sonucu çıkar.

• Kimse kimseyi aşı olmayla zorunlu kılamaz ama bu değildirki belli genel kurallara uyulmayacak.Aşı olmayanlara yasaklar gittikçe sıkılaştırılmalı.Yine olmuyorum diyorsa kurallara uyduğu takdirde sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Transistör2021

sen ne hakla insanlar aşı karşıtı oldukları için mal diyerek hakaret ediyorsun aşının bir işe yarmadığını görmeyecek kadar kör olabilirsin ama bu hakaret etmeni gerektirmez

o adamı forumda sürekli görüyorum ve sürekli hakaret ediyor ama ceza almıyor galiba.. belki de alıyordur ama alsa 3 - 5 güne bir bu kadar rahat hakaret edemezdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Programming Guru -- 19 Eylül 2021; 17:5:27 >
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    factcheck sitesi İngiliz Lordlar Kamarasının dediği şeyleri bile düzeltiyor :)
    Lordlar Kamarası 22.Tem.2021 toplantısında Bakan Nadhim Zahawi "Novavax aşısı Plasebo çalışmasına katılanlar aşı olup olmaları farketmeksizin tam aşılanmış sayılacak" dedi. Fact Check cıktı, "Bakan Plasebo çalışması bitince Plasebo katılımcılarının aşı pasaportları geçersiz olacak dedi" diyerek Bakanın söylediği şeyi düzeltti :) Tüm bunlar belgeli :)

Lordlar Kamarası nı bile dinlemeyin, Fact Check 'i izleyin. Gerçekler orada :)

• Programming Guru kullanıcısına yanıt

oda forum yönetiminin ayıbı kendı koydukları kuralları kendıleri hiçe sayıyor demek bu şahıs da aşşağlık kompleksi olabilir sürekli sağa sola hakaret etmesi bunun göstergesi

• 100000-1 oranında çocuklarda ölüm oranı. Transhuman yapacaklar milleti.
    Kendinizi ve çocukları grafen oksit içerikli bu aşılardan koruyun.
    Cüneyt Zapsu-davos 2018 konuşmaları.
    Hariri, DNA nın heklenmesi.
    Malum Şahıs; yeni dünya düzeninde üzerimize düşeni yapmaya kararlıyız.

• insanlar bu duruma dur demezse yakında 3. 4. aşı da zorunlu olacak.

ilaç firmaları köpek gibi para kazanıyor. onlara kalsa 100. doz aşıyı da olmalısınız.

çocuklara zarar vermeyen bir hastalık için, uzun vadeli etkisi bilinmeyen bir aşıyı neden yaptırmalı insanlar? ilaç şirketleri daha fazla kazansın diye mi?

aşı zaten hastalığın yayılmasını önlemiyor. ağır geçirmekten korkanlar yaptırsa yeterli.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt

Hocam önce araştırıp konuya hakim olmanız gerek ki bunların (dsö,bm,fda,cdc, bill gates ve melinda vakfı) amaçladıkları dünya düzenini hükümetlere nasıl baskı yapıp ne şekilde hüküm altına alabildiklerini görüp idrak edesiniz.

Fact check i biliyorum zaten Beklenen oldu: Covid-19 vakalarında çocuk hasta oranı artıyor 

• Covid 19 oldum, geçiriyorum. Karantinamın bitmesine 6 gün var. Neden oldum çünkü okullar yüzyüze açıldı. Eşimin sınıfındaki bir çocuğun velisi pozitif olmuş. Çocuklar da bunu yayıyor. Belirti göstermeden hastalığı yayıyorlar. Sınıf 14 gün uzaktan eğitime döndü.

Bizden 5 kişi pozitif oldu. Ayrıca 2 veli daha pozitif olmuş. Onlar kaç kişiye bulaştırdı bilmiyorum.

Sınıflar seyreltilmeden, ders süreleri kısalmadan, gerekli önlemler alınmadan okullar açılınca böyle olacağını öngörememek büyük bir yetenek olsa gerek. O yetenek de yeni milli eğitim bakanına kısmetmiş. Önceki neden istifa etti orası da meçhul. Çok beğeniliyordu halbuki.

• Amaçları nedir? Çipliyorlar mı, kısır mı bırakıyorlar yoksa baskı deneyi mi? Ben böyle söyleyince alay ediyormuş gibi oluyor ama maden dediğiniz gibi sebepsiz yere insanlar aşılanıyorsa bir deney yürütülmeli öyle değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .V. -- 19 Eylül 2021; 22:30:24 >
  • Transistör2021 T kullanıcısına yanıt

aşı karşıtı dayanışması... inşAllAh Mu varyantını yer üzerine delta plus ile temize havale olursunuz... öldürdüğünüz insanların acısıda fitil fitil çıkar inşAllAh...

• quote:

Orijinalden alıntı: ugah6aiw

aşı karşıtı dayanışması... inşAllAh Mu varyantını yer üzerine delta plus ile temize havale olursunuz... öldürdüğünüz insanların acısıda fitil fitil çıkar inşAllAh...

israf şahsiyet sen önce bir insan ol konuşmanı uslubunu düzelt klavyeye oturmuşsun gibi yazmayı bir bırak. sonra git her gün aşı ol seni tutan yok sana zarar vermez zarar vermesi için insanda beyin olması gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.