Şimdi Ara

Bekir Avşar Faydalı mı dürüst olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
8.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizce katıla özel aboneliği alınmaya değer mi yaptığı programlar, tavsiyeler falan gerçekten işe yarar mı ? Videolarında çok fazla derece sonucu gördüm sizce alırsam bana katkısı olur mu

• sene başından mart ayına kadar kullandım katıl üyeliğini ilk başlarda çok iyiydi çok güzel çalışmalar veriyordu ancak bir müddetten sonra sanarsın 3.sınıf muhalefet gazete köşe yazarı gibi konuşmaya başladı herkese üstü lafı laf atmalar (gri koç olsun mert yiğit yıldız olsun odtülü mühendis olsun daha binlerce) bu kadar laf atmak istiyorsan aç bir video gri koça et laflarını bitsin ne böyle gizemli gizemli konuşmalar şöyle bir örnek vereyim:(altaki örnek tamamen kendi uydurmam ama 3 aşşağı 5 yukarı böyle tüm videoları)

-Arkadaşlar aralık ayı çok önemli bu ay bilmem ne ayı (anasını satayım her ayın bi özelliği var anlamadım gitti yok bu ay kırılma ayı yok bu ay son çıkış ayı) ben eğitimciğim asla biyoloji mezunu koçlarla beni karıştırmayın bu ay haftada 2 deneme palme ya da paraftan şunlar çözülecek falan..

şimdi Allah var hakkını yiyemem bazı konularda çok yardımcı oldu uyku düzeni olsun işte kondiksiyon kazandırmak olsun ama bazı konularda öğrencileri aptal yerine koyuyor sene sonlarına doğru katıl üyeliğim olmasada topluluk kısımlarından yayınladığı indirim kodu şeylerini görebiliyordum bize aralık ayında demişti ki indirim kodu verecem ve en az %50 olucak ve bu indirimle şu şu kitapları alın (kitapların yayınevini 3 yıllık yks döneminde yeni duyuyorum bu arada) neyse haziran geldi indirim kodlarını gönderdi en az %50 beklerken indirim oranı %15 geldi dedik hocam niye böyle dedi ki muhteşem matematiğini konuşturarak ''merak etmeyin şuan hali hazırda sitede %35 indirim var onunla beraber zaten %50 oluyor'' muhteşem matematik değil mi bu? Bir örnek daha vereyim;

Bundan 2 ya da 1 yıl önce forumdaki arkadaşlar hatırlar 15 tatil için kamp kitapları çıktı bu adam afedersiniz bir yerlerini yırtarak paraf kamp kitabını alın bu kitap şöyle iyi böyle iyi falan dedi ben de aldım hala geceleri o kamp kitabına verdiğim 60 lira gözümün önüne gelir.Bu yıl 15 tatilde yine sorduk hocam alalım mı dedik o da dedi ki geçen yıl sınav 1 ay ertelenmişti o yüzden ben alın dedim şuan gereksiz bir kitap dedi ULAN DALGA MI GEÇİYON SINAVIN 1 AY ERTELENME KARARI MARTIN SONUNDA ÇIKTI SENİN BİR YERLERİNİ YIRTARAK ALIN BUNU DEDİĞİN KİTABI BİZE KAKALAMAN ARALIK SONU OCAK BAŞI OLDU.

Gelgelelim kendisiyle 2 defa (1 tanesini biyoloji denemesinden kazanmıştım 1. olmuştum diğerinin parasınıda kendim verdim) skype ta konuştum yardım aldım tavsiye aldım onlarında faydası büyüktür bu arada ANCAK şuan kendisinin ne kadar parayı sevdiğini biliyorum zira gerek katıl olsun gerek paraf olsun gerek skype ücretleri olsun tabiri caize yolunu bulmuştur bir kızı vardı şuan fransa da kendileri üniversite okuyor 20 yaşında olması lazım diğer kızını bilmiyorum.

Sonuç olarak aylık 10 tl verilir mi eğer moda gireyim diyorsan alınır 1 dönem kullan aralık ocak gibi de bırak tavsiyeleri güzeldir çevresi boldur hep anlatacağı hikayeleri vardır ama 10 tl bile etmez diyorsan alma şuan 180 binden 35 bine kendi emeklerimle çekmiş bir sayısalcıyım şuan hazırlanıyor olsam almazdım ama dediğim gibi sınav moduna gireyim deseydim alırdım

yazım hataları anlatım bozuklukları için özür dilerim bir yandan dükkana bakıyorum bir yandanda yazmaya çalışıyorum zorlandım cidden

şunuda ekleyeyim kendisi hata yaparsa kendisi değil sen suçlu oluyorsun bunu da bilmiş ol

• kullanmadım ama o kafada olan bi adamın yararlı olcağını sanmıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Faydalı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ne derse desin benim için faydalıydı.ücretsiz yapsa izlemezdim izleyesin gelmezdi bu bilimsel bir şey , aymı şekilde behzat esş youtubeda ğcretsiz olsa onleı da izlemezdim . Beni ayda vereceğim 10tk zengin fakir yapmaz. Ben evde tel başıma hazırlandım elbette birini izlemem gerekecekti(kendi açımdan) o da bekir avşardı . Benim açından faydası oldu tavsiye ederim . Forumda sallayanlara bakma

• Tavsiye etmem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    Bunu anlamıyorum adamın programları bence gayet güzel programları beğenmesen okeyim de , senin için söylemiyırum blyle düşünenleri söylüyorum : sanane adamın kafa yapısından isrerse dünyanın en kötü adamı olsun sen söylediklerine bakacaksın yaptıklarına bakacaksın . Hiçbir etüt dershane rehberlikçisi bu adamın söylediklerini söylemez . Hani bu adamın söyledikleri bizim bilmediğimiz şeyler değil belki %70i ama kariılaştırdıgım kişiler etüt derdhame rehberlikçisi

• emirsae E kullanıcısına yanıt

Hocam ben de evde kendi başıma hazırlanıyorum bana rehber edecek birisi gerekebilir diye düşündüm ama forumda iyi bi imajı yok o yüzden caydım biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: emirsae

Kim ne derse desin benim için faydalıydı.ücretsiz yapsa izlemezdim izleyesin gelmezdi bu bilimsel bir şey , aymı şekilde behzat esş youtubeda ğcretsiz olsa onleı da izlemezdim . Beni ayda vereceğim 10tk zengin fakir yapmaz. Ben evde tel başıma hazırlandım elbette birini izlemem gerekecekti(kendi açımdan) o da bekir avşardı . Benim açından faydası oldu tavsiye ederim . Forumda sallayanlara bakma

esş'nin ilk ücretsiz olan videolarını izleyip hayran kaldım. farklı olan biri kendini belli ediyor.

• Git kaydol kardeşim aylık 10lira seni fakir edeceğini sanmıyorum

• Biyoloji konu anlatımlarını beğenmiyorum ama sınav konusunda o çalışma yalnızlığının içerisindeki bir öğrenciye destek olabiliyor.

Hocam inanın ki adamın kafa yapısı, paragöz olması vs. hiç umrumda değil sadece yapacağı programlar, önerdiği denemeler için almayı düşünüyorum ayrıca mezun olduğum için ekstra katkısı olabilir diye düşündüm

• MuhtarTebogo kullanıcısına yanıt
    Evet beğenebilirsümiz ama olay o değil. Sene bpyu siz bu adamlarla çalışcaksınız ve sizi zorlayan bişe olmayacak ilerki süreçlerde ve sıkılacaksınız izmememeye başlayacaksınız . Ama iyi bir şeye para vermek kadar dünyada tatlı bir şey yok bu aslında bir bakıma verim alıyorum ve ben bunun parasını ödedim hissidir ve önemli bir şey .Benim düşüncelerim böyle

• quote:

Git kaydol kardeşim aylık 10lira seni fakir edeceğini sanmıyorum

böyle diye diye milyon tane şeye abone oluyor insanlar. youtube premium, spotify, netflix, amazon prime, exxen, s sport...

• matmaster (?) isimli bir projesi vardı. ben de aşırı sevmiyorum ama faydalı olabilir. ayrıca programlarının iyi olduğunu düşünüyorum şahsından bağımsız olarak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Anladım kardeşim bak şöyle söylim yaptığı peogramlar vs kaliteli bence ve hani her şnsan bir değil ve o esnekliği sana söylüyor sen kendine göre yontuyorsun . Hiçbir şey değilse bile bi motivasyon kaynağı topluca bir programa girmek ,program oluşturulması vs .bunu dershaneye gitsen de yapamazsın

yok hocam herhangi bi uygulamaya veya kanala abone değilim sadece bekir avşara mezunlar hakkında tecrübelidir diye katılmayı düşünüyorum ama kararsızım

Ne alakası var hocam ben bekir avşar ve yks sürecinden bahsediyorum. Gidip mert yiğit yıldızın katıl butonuna bas demiyorumki

nasıl birisi olduğu gayet de önemli adam sponsoru olduğu için paraf önerip duruyor lgsdeki gibi yatay sorular çıkcak diyor sırf parafta var diye. sence zarar vermez mi?

• quote:

Evet beğenebilirsümiz ama olay o değil. Sene bpyu siz bu adamlarla çalışcaksınız ve sizi zorlayan bişe olmayacak ilerki süreçlerde ve sıkılacaksınız izmememeye başlayacaksınız . Ama iyi bir şeye para vermek kadar dünyada tatlı bir şey yok bu aslında bir bakıma verim alıyorum ve ben bunun parasını ödedim hissidir ve önemli bir şey .Benim düşüncelerim böyle

esş'nin tüm videolarını izledim açıkçası, halen izleyesim geliyor. dolu dolu birisi zaten. senin biyolojin de aynı şekilde, tüm videolar youtube'da var, ona rağmen hepsini izledim. akıllı adam para tuzağına kanmaz.

• bekir avşarı bundan bir buçuk- iki yıl öncesine kadar (ben 11. sınıftayken) izliyordum. bu adamın bir videosunda söylediği bir şey vardı sınav 11. sınıfta kazanılır diye. ben o zamanlar çok sevip saygı duyduğum için bu dediğini dikkate aldım ve 11. sınıfta eşek gibi çalıştım diyebilirim. baya faydası oldu yani istediğim gibi bir sonuç yapmamda ucundan da olsa katkısı var. ama şimdi yaptıkları çok saçma bence

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.