Şimdi Ara

Bekcilik Sinavinda Sorulan Sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
2
Favori
12.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saatten sonra bekcilere daha bir saygili, daha bir hormetli davranirsiniz umarim. Mahallenizde boyle kulturlu, boyle duayen insanlar dolastigi icin ne kadar sukretseniz azdir. Ve bunu 4302 TL gibi birikimlerine, kulturlerine gore cok cuzi sayilabilecek bir paraya yapiyorlar, uzerine bir de asayisi sagliyorlar, sizleri guvende tutuyorlar. Bekcilik Sinavinda Sorulan Sorular Bekcilere laf eden karsisinda beni bulur bu dakikadan sonra!

• allahını seven ilk sorunun cevabını söylesin günlerdir uğraşıp duruyorum kafayı yiyeceğim

• bu soruları doğru cevaplayanları değil yanlış cevaplayanları işe alıyorlardır.

• İlkokuldayken Hayat Bilgisi ve Türkçe sınavlarında daha zor sorulara cevap verirdikBekcilik Sinavinda Sorulan Sorular 

• demek mezilci ve islamilci dernek üyelerinin iqları bu soruları anca karşılıyor. ilginç... 5. sınıf sorusu la bunlar. belki ilk okul 4...

• gerçekten ortaokul soruları ve bu insanlara silah veriliyor aklım almıyor

• Ben sınava girecem böyle sorular soracaklar benle dalga geçiyorlar diyip bırakıp giderim sınavı. 3. 4. sınıf hayat bilgisi soruları bunlardan kolay değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

allahını seven ilk sorunun cevabını söylesin günlerdir uğraşıp duruyorum kafayı yiyeceğim

Cep telefonu ile Televizyon arasında kaldım ben. Cidden çok zor bir soru.Bekcilik Sinavinda Sorulan Sorular 

• Onemli olan bu snavi gecmek degil ki ne tur sorular bekliyosunuz ,onemli olan mulakat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkokul 4 e giden kardeşimin sınav soruları daha zordu

• Bu seviyedeki sorularla ilkokul öğrencilerini bile ortaokula geçirmezler, durum göründüğündende vahim...

• biz de kpss'ye girip memur olabilmek için bir tarafımızı yırtalım. umarım kurdukları bu iğrenç sistemin altında kalırlar.

• Bunlar bu sinavla bekçi olacak şimdi tövbe yarabbim

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Cep telefonu ile Televizyon arasında kaldım ben. Cidden çok zor bir soru. 

Alıntıları Göster

ya arkadaş buzdolabı diyorum çünkü motoru var motorlu aletler daha iyi temizlik yapıyor

• Aman yarabbi bunlar nasıl bir sorular Einstein dirilse de çözse bu soruları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahatlıprens -- 2 Temmuz 2020; 21:1:58 >
  • Tabiki bilgisayar çünkü.. bilmiyorum çünküsünü ama cevap bilgisayar facebook onaylı, biri de cevabı söylememiş mahalle muhafızlarımıza hayırlı olsun!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F-) BLOK

• Ne alaka, yanlış olmasın? ÖGG(Özel Güvenlik Görevlisi) soruları bile yasalarla ilgili. Bknz; Geçmiş sorular

Kaynak sağlam mı? Kaynağı görmeden inanmayın derim.

Sonra Akp liler sizle alay eder.. Ve Haklı olurlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moneyTalks_ -- 2 Temmuz 2020; 20:18:11 >
  • moneyTalks_ kullanıcısına yanıt

bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:28:26 >
  • D cep telefonu. Mesela birini temizlemen gerekiyor. Mafyadan uygun kişiyi bulmak için telefonu kullanırsın tabiyiki de 😄

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.