Şimdi Ara

Bedelli Askerlik Yoklama Durumu Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, askerlik yerlerimiz belli olmadan önce yoklama durumumda 3 tıktan 2'si yeşil olmuştu. Aile hekimide onaylamıştı tek askeri şubenin onayını bekliyordum. Şimdi askerlik yerleri belli olduktan sonra yoklama durumuna baktım "Yok" yazıyor.

Ayrıca yoklama takip sayfasında söyle bir uyarı var.

"Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz."

Sizce yoklama başvurusu onaylanmış mıdır? Yoksa askerlik şubesine gidip teyit mi ettireyim.

Bu arada ocak 5'te askere gideceğim 21 aralığa kadar sürem var yoklama için.

• Bende aynı durumdayım şuan için. Sizin gibi 3. yeşili beklerken yok oldu benimde. Bende 5 ocakta manisa merkeze gidiyorum fakat yoklama durumu kafamı karıştırıyor. Birkaç konuda sıkıntı yok yazmışlar ama kısa zamanda askerlik şubesinin yolunu tutacağım gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hipotermi -- 26 Kasım 2018; 13:47:46 >
  • Hipotermi kullanıcısına yanıt
    en garanti yol hocam eşeği sağlam kazığa bağlamak lazım. bende kırklareli merkez'de olacağım 5 ocakta hayırlısıyla
  • alexanderjahovic A kullanıcısına yanıt
    Kırklareli / Lüleburgaz'dan gidiyorum manisaya. Burda olsam ziyarete gelirdim hocam. Şimdiden hayırlı teskereler
  • Hipotermi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı teskereler hocam sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.