Yüzbaşı
13 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bu ilk on maçta 5-5 yaparsak nereye atar
4-5 aydır oynamıyordum oyunu 2 gün önce tekrar başladım müsait oldukça bir iki oyun atıcağım ama 2 sorum var biri Aurelion Sol ve taliyah ın nerelerde oynanabilecekleri ad ap yada tank hangisi oldukları öbürüde şuan ki metadaki lanelere göre op herolar

en azından sol ile taliyahın nerelerde oynadığını yazarsanız çok iyi olur şimdiden teşekkürler
gözlemci raporlarında çoğunlukla mesut ilkay gibi alman veya almanyada oynayan kişilerde bulunan pazarlanabilirliği tam anlamadım bilgisi olan var mı ?
fm 16 da u19 da sanal olarak gözüken kişilere sadece sözleşme öner kısmına tıklayabiliyoruz ve bundan sonra profesyonel sözleşmeleri oluyor onun yerine genç oyuncu sözleşmesi imzalatma işlemini nasıl yapabiliriz?
mesela bir oyuncuyu 18 yaşında satın aldık 18 19 ve 20 yaşlarında kulüpte bulununca bu takımdan yetişmiş olarak sayılıyor peki o yıllardan herhangi birinde kirada olursa aynı şey geçerli olur mu?
belki daha önceden fark edilmiştir ama bilmiyorum bayadır forumda değildim haberiniz olsun diye söyledim. kariyer oyunu takım kurma kısmında fenerbahçe de söyle bir hata var 150 mn olan bütçeyi istediğiniz kadar aşabiliyorsunuz 50 kişi ile kalmak şartıyla ondan sonra herhangi bir oyuncunun profilini açıp sol üstten geri tuşuna basınca harcanan bütçe 0 oluyor ve oyuna başlayabiliyorsunuz. bunu arsenal real madrid gibi birkaç takımda denedim onlarda olmuyor.

Not:bunu yaptıktan sonra oyun başladığında maaş bütçenizin eksilerde olması muhtemel bunu da kadro kayıt kısmında eklemeyi düşündüğünüz kişiler maaşının yüzde 100 ü ve yüksek aylık ödeme bedelleri ile kiralayarak kapatabiliyorsunuz.
Normal Dont Starve i kendiliginden sadece oynayarak ogrenebilir miyim? Yoksa ney nerden cikar neyle ne yapilir arastirmam lazim mi?
merhaba nornal oyunda gelen takimla her sekilde cok iyi anlasiyoruz bi sekilde ceviriyoruz kavga olmuyo felan ama ne zaman ranked girsem takim hic anlasamiyor ilk 10 dakika 10-0 kil olsa kule alsak drake alsak yine kaybediyoruz. normal oyunlarda ap leona ile bile mac tasiyorum rankedda en iyi oynadigim sampiyonu ireliayi aliyorum kaubediyorum
quinin pasifi kritik vurus mu sayiliyor
euwda şu an thresh blitz bot pre gelicek var mı adc thresh sup blitz
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
LOL
Irelia
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 645
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.170 (Bu ay: 322)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 61 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.