Şimdi Ara

Bedava fiyatına oyun laptop arayan arkadaşlar içeri!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günlerdir cihaz araştırması yapıyorum, bir sitede şu ilana denk geldim. Resim doğruysa elinde epeyi ürün var demektir...

http://www.ikincielim.com/iel/diz-ustu-satilik-asus-x550jk-xo012d-notebook_ilan_444029

Asus X550jk-xo012D modeli laptop satıyorlar ve 1590 liraya, mail adresi yazmışlar alt tarafta

Bir iletişime geçip doğruluğunu test edin bana sorarsanız, dolar avcısı mağazalar avucunu yalasın.

Cihaz bu fiyata bedava bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDefiler -- 25 Ocak 2016; 15:22:31 >

• İlan 1 yıllık, o zamandan bu yana kur çok arttı. Bu fiyata olmaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

İlan 1 yıllık, o zamandan bu yana kur çok arttı. Bu fiyata olmaz artık.

sormakta fayda var :)
  • Ücretsiz ilan yayınlama sitesi aracı payı yok heralde garantör olmadığına göre resmiyet yok kaynıyordur buralar aklı olan bulaşmasın...

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 25 Ocak 2016; 18:08:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Ücretsiz ilanyauınlama sitesi aracı payı yok heralde garantör olmadığına göre resmiyet yok kaynıyordur buralar aklı olan bulaşmasın...

belki faydalı olur diye paylaştım.

adamlar perpa iş merkezinde bilişim firması, bodozlama karalama yapmazsak iyi olur

http://www.uzmanlarpc.com/
  • Firmayı karalamıyorum ilan sitesi garantörlük yapmıyor üyelik sözleşmesinde sorumluluk kabul etmediği , temsili resimli ilanlarla yayın yapılabileceği , dükkan için 15 ilan (belge istenmiyor ücret istenmiyor) ve sözleşmenin her zaman değişebileceği (ahde vefa yok) yazılmış...

Aşşağı yukarı gittigidiyor gibi sitelerin sözleşmelerinide biliyorum böyle basit ve kandırmaya açık değiller bu tip sitelerde dolandırıcı kullanıcı kaynar o cayar bu cayar sıkıntı yani firma bu sitedeki alışverişler hakkında tamamen bilgisiz sorumsuz öylesine bir 3. kişi konumu alıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma perpa iş merkezinde zamanında sürekli ps3 ümü götürür oyun yükletirdim ben şahsen sorun yaşamadım firmadan ama en iyisi yüz yüze gidip görüşmeniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.