Şimdi Ara

Bebeklere izinsiz Covid aşısı yapılmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tweterde olmasa hiç birşeyden haberimiz olmayacak,aşı karıştırmak nedir meyve suyumu bu😳😳😳
    Bebeklere izinsiz Covid aşısı yapılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 23 Eylül 2021; 9:45:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten son cümlede kendini ele veriyor, ARAŞTIRMA diyor. Adam değil TCK, anayasayı bile takmamış.
    Madde 17 – Herkes, yaşama, maddi ve manevi varlığını koruma ve geliştirme hakkına sahiptir. Tıbbi zorunluluklar ve kanunda yazılı haller dışında, kişinin vücut bütünlüğüne dokunulamaz; rızası olmadan bilimsel ve tıbbi deneylere tabi tutulamaz.
    Yanlışlıkla yapıldığına inanmıyorum ama şaşırmam çünkü akp ile her alanda olduğu gibi sağlık sisteminde de kalite düştü.

Zaten eğitim sistemi çöktükten sonra diğer alanların çökmesi normal.
    Herkesi prof yaptılar, prof yaptıkları adamların çoğu elinde not olmadan ders anlatamaz.
    Bir sürü doktor var ama çoğu bilgisiz, mesela en basitinden selülit nedir, neden olur bilmeyen cildiye doktorları var. Pemphigus vulgaris nedir desen küfretme derler.

Yanlışlıkla aşı yapmak için alkollü ya da - olmak lazım. Bunu yapanlar ahlâkî olarak çökmüştür. Demek ki ilaç şirketleri iyi para verdi ve bunlarda yaptı diye düşünüyorum.

5 aylık bebeğim var o aşı bu aşı zorla bir sürü şey yapıyorlar. 41 yaşında baba oldum gözünün içine bakıyoruz. Annesine bile son ana kadar direndik emzirirken bebeğe geçer sonuçları bilinmiyor diye. Eğer kızıma böyle bir şey yapmışlarsa ilk işim avukata gitmek olur. Eğer kızıma böyle bir şey yapmışlarsa ve başına bir şey gelirse kendi adaletimi kendim sağlarım mahkemeyle falan uğraşmam.

Streamable Videostreamable
    Streamable Video
    https://streamable.com/3jgtc1

Böyle bir şeyin yanlışlıkla olması mümkün değil; araştırma sonuçlarını yayınlayacağız diyor. Sonunda Afrika olduk; batılı dev ilaç şirketleri gelip ülkemizde yerel yöneticilerle işbirliği içinde gizlice çocukları denek olarak kullanıyor. Derhal soruşturma açılıp olaya karışanların tıp lisansları iptal edilmelidir.

• Yanlışlıkla yapıldığına inanmıyorum ama şaşırmam çünkü akp ile her alanda olduğu gibi sağlık sisteminde de kalite düştü.

Zaten eğitim sistemi çöktükten sonra diğer alanların çökmesi normal.
    Herkesi prof yaptılar, prof yaptıkları adamların çoğu elinde not olmadan ders anlatamaz.
    Bir sürü doktor var ama çoğu bilgisiz, mesela en basitinden selülit nedir, neden olur bilmeyen cildiye doktorları var. Pemphigus vulgaris nedir desen küfretme derler.

Yanlışlıkla aşı yapmak için alkollü ya da - olmak lazım. Bunu yapanlar ahlâkî olarak çökmüştür. Demek ki ilaç şirketleri iyi para verdi ve bunlarda yaptı diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir iddia var:

• Oha. Derhal soruşturma açılmalı bu konuda. Pişkin pişkin anlatıyor bir de. Rıza konsepti yerle bir edilmiş yahu.

• Daha öncede deney olarak pfizer sponsorluğun da 5200 çocuğa tarihi geçmiş menenjit aşısı yapılmış.

• Tıp dergisinde yayınlamak ne ya, adli olay bu. Derhal adli ve idari soruşturma açılmalı

• Zaten son cümlede kendini ele veriyor, ARAŞTIRMA diyor. Adam değil TCK, anayasayı bile takmamış.
    Madde 17 – Herkes, yaşama, maddi ve manevi varlığını koruma ve geliştirme hakkına sahiptir. Tıbbi zorunluluklar ve kanunda yazılı haller dışında, kişinin vücut bütünlüğüne dokunulamaz; rızası olmadan bilimsel ve tıbbi deneylere tabi tutulamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Böyle bir iddia var:

Haaah tam bu haber yapıldı peşine böyle bir olay çıktı.

Aşı karşıtları da az takip etmiyor olayları ha.

Yalancı düzenbazlar.

Bu arada yapılanlar yanlış. Hatta dli vaka skandal. Kimsenin izni olmadan birşey yapamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Tıp dergisinde yayınlamak ne ya, adli olay bu. Derhal adli ve idari soruşturma açılmalı

Kendisine saygısı olan hiç bir bilimsel otorite böyle bir rezaleti bilimsel çalışma olarak kabul etmez. Çok ciddi bir cezalandırma gereken konuyu bir de iyi bir iş başarmış gibi pişkin pişkin anlatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 23 Eylül 2021; 10:46:3 >
  • Devlet-bilim adamları bebekleri onları bu devirde dünyaya getiren ailelerinden daha çok düşünür merak etmeyin.

• Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt

Öncelikle o aşıları bebeklere yapan her kimse adı bellidir direkt meslekten men edilmeleri gerekir.

Öyle hata olmaz. Sonuçta bir şey olmaz yüzde 99 ihtimalle alerjik değillerse.

Bu habere gelince aşı bir efekt verecek ise ilk 72 saatte verir. Zaten sonrasında bünyeden tamamen atılır. Bağışıklık oluşturma tepkisi ise o yaşta 7 gün falan sürer. Saçmalık.

Bana çok inandırıcı gelmedi, haber yapan şahıs iban filan yazmış, gazetecilik yapabilmem için bana destek olun vs, Böyle gazetecilik hiç görmedim duymadım

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Dün bu konuyu açtım, orada da paylaşmıştım...

• Bir ek bilgi daha hiçbir saygın bilim dergisi o araştırmayı yayınlamaz zira mutlaka hasta onayı gerekir aşı ve ilaç verilmeden önce böyle araştırmalar için.

Hatalı aşı ile onay olmaz. O araştırmayıda bir tarafına sokarlar. Prof olan adamın bunu bilmemesi çook acayip. Ayrıca covid aşıları yanlışlıkla yapılacak aşılar değildir.

Bu olay gerçekse zaten o aşıyı yapanlar memurluktan atılır. Covid aşısı hatalı yapılacak bir aşı değil.

O araştırmalar ise hiçbir ciddi yayında yayınlanmaz zira etik dışı.

Ben ikinci gazetecinin zırvalarını için söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 23 Eylül 2021; 11:9:58 >
  • Bebeklere izinsiz Covid aşısı yapılmış
    Bebeklere izinsiz Covid aşısı yapılmışMurat Soydantwitter
    “Vay arkadaş ya... Bebekler üzerinde gizli deney yapıp bunu televizyonda pişkince anlatan Zafer Kurugöl, Pfizer'ın Bilimsel Araştırma Yarışması'nda Bilimsel Kurul üyesiymiş... Söz bulamıyorum söyleyecek. Kanyka: https://t.co/zvQzeRwLux”
    https://twitter.com/mrsoydan00/status/1440806789738496002?s=20
  • agtr A kullanıcısına yanıt

Bu olayın ardından birden çıktı zaten.

• Sosyal medya çöplüktür.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Dediklerine katılıyorum da adamın iddiası o yönde. O aşıları Türkiye'de hangi Sağlık Ocaklarında, hangi Hastanelerde kimler yapmış...onu da Ntv'ye konuşan Prof'a sormak lazım

• yeni nesil imam bunlar.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.