Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • komili bebek bezinden pek bahseden göremedim.

dün selam marketten 18.95 tl'ye 2 numara 70'li komili bez aldım bakalım nasıl?

molfix kullandık ilk önce pişik yaptı.

prima almak da istemiyorum, yahudi.

yerli malı oldun diyoruz bakalım bu da olmazsa evy baby veya can bebe bakıcaz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro2

GOLDEN GOAT 1 mama için görüşlerinizi alabilir miyim?

Daha önce Evolvia ve Hipp kullandık, bunlara göre nasıldır?
    Hipp'i degistirme nedeniniz nedir, bir sorun mu yasadiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

Sevgili Babalar

Daha önce paylaşıldı mı bilgim yok fakat an itibariyle denk geldiğim ve çok uygun fiyata temin ettiğim ürün hakkında sizleri bilgilendirmek adına yazıyorum. Aptamil 4 numara 1200 gr Migros Sanal Market'de 84,90 TL'den satışta. 2 adet hemen aldım

1 aydır falan bu fiyat.aslında çok uyguna geliyor ama sadece 4 numarada geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: sucre

Joker de sleepy 19 tl olmuş 100 tl alışverişe 20 tl indirim oluyo 15-16 gibi bir fiyata geliyor ben 500 tl lik bez aldım dün kargo da bedavaydı
    Maalesef Sleepy'den memnun kalmadık.. Hele de içinden geçtiğimiz bu süreçte üzülerek söylüyorum ki, bizde kullanmak istemesek de, Prima dışında tüm bezler hem pişik yapıyor. üstelik ilk başlarda karma kullanmamıza rağmen.. şuan için külot bezden çok memnunuz oğlumda büyüyünce bez taktırmak bir işkenceye dönüşüyor ve bantlı modellerin cırtlarını kendisi açıp bezi çıkarıyor..
    Dün Carrefour'dan 54,9 TL'ye 54 'lü almak zorunda kaldım. Maximum karta 150/20 veriyordu Fairy'lerde de %25 gerçek indirim Dalin Şampuan'da %50 indirim vardı bunlardan oluşan bir sepet yapıp 180'tl harcama yaptım, artık 20 TL puan gelecek..

• koyuncuh K kullanıcısına yanıt
    En iyisi Prima ne yazık ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thall kullanıcısına yanıt
    ozellikle gunduz disarida kullanimlari icin kulot bez hem daha kolay degisiyor hemde dediginiz gibi yaramazlik yapamaz :)

%100u borsada islem goren sirketin nasil yahudi oldugunu anlamadim ama keske yerli muadili olsa da ona yonelsek
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt
    Şu an yerli olarak en iyisi sleepy prima huggies evybaby molfix kullandık sleepy nin bel bandı daha uzun prima kısa bezin içinde jelleştrrn şeylerde yok prima da parfüm kokusu oluyordu o da yok jokerde 19 tl normalde 20 olur son zamanlarda fiyat arttıran yerlerde var türk malı olması da çok iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bebeğin gelmesine de 1.5 ay kaldı.Yerli marka bezlerden memnun olan yok mu aranızda?
  • Sleepy kullaniyoruz ve çok memnunuz. Gönül rahatliğıyla kullanabilirsiniz

• omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Sleepy iyi, aylarca kullandık ama büyüdükçe yaramaz bilhassa gece performansı düşüyor bezin. Primaya döndük yine.

• arkadaşlar prima premium care aldım çocuğa ilk zamanlar şimdi şu aktif bebek galiba yenidoğan diye yeşil paket var, aralarında çok fark var mı alsam mı ? içinde 132 tane olduğunu var sayarsak pek "bi deneyim olmazsa olmaz diyemiyorum haliyle" var mı ikisini de kullanan ?
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Çocuğunuz kaç aylık bilmiyorum ama aktif bebek yürümeye başladığında daha faydalı oluyor daha ince premium care göre

• ManuaL kullanıcısına yanıt
    Hocam daha 1 numarada 1 aylık kilosu da az 3500 su an

Bebe den bebe ye değişir bizimki dahil çoğunda Yeşil yeni paket sıkıntılı idi az adetli paket alarak denemeniz daha iyi slepyy de iyidi

inşaallah tez zamanda kurtulursunuz biz aptamil5 mamayi bezi aynı gün biraktik mama dudak tiryakiligi vardı yoksa canavar herşeyi yer

• quote:

Orijinalden alıntı: killforyou1981

Bebe den bebe ye değişir bizimki dahil çoğunda Yeşil yeni paket sıkıntılı idi az adetli paket alarak denemeniz daha iyi slepyy de iyidi

inşaallah tez zamanda kurtulursunuz biz aptamil5 mamayi bezi aynı gün biraktik mama dudak tiryakiligi vardı yoksa canavar herşeyi yer
    sleepy yi herkes söylüyor özellikle onu deneyeceğim bir gün =)

ıslak mendilini denedim sleepy nin, gayet iyiydi, uni baby yenidoğan çok almıştım önceden onlar bitince sleepy alacağım kesin ıslak mendili
    Biz 3 numaranın ortalarına kadar premium care kullandık gayet ideal sorunsuzdu. Pahalı geliyorsa diğer alternatiflerden azar azar alıp denemekte fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro2

GOLDEN GOAT 1 mama için görüşlerinizi alabilir miyim?

Daha önce Evolvia ve Hipp kullandık, bunlara göre nasıldır?
    İnek ve keçi gibi memeli hayvanların sütleri bebeklerde sindirim zorluğu yaşatıyor, Aptamil denediniz mi hiç acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sleepy fiyatlarını bir miktar arttirti fakat aynı zamanda da paketteki bez sayısını düşürdü 4+ 5 numara için oneriniz var mı a101 migros un bezleri ve evy Baby şu an birim fiyatta ideal geliyor geceleri evy Baby kullansak yeterli olur mu yoksa sleepy i alıp gündüz bağlamak için a101 ile migros un bezini almayı dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

Sleepy fiyatlarını bir miktar arttirti fakat aynı zamanda da paketteki bez sayısını düşürdü 4+ 5 numara için oneriniz var mı a101 migros un bezleri ve evy Baby şu an birim fiyatta ideal geliyor geceleri evy Baby kullansak yeterli olur mu yoksa sleepy i alıp gündüz bağlamak için a101 ile migros un bezini almayı dusunuyorum
    Sleepy kullanıyorduk Evy Baby kullanmaya başladık ve daha çok beğendik.

• Arkadaşlar selamlar

Ultra prima külot bez 5 numara

evolvia 3 800gr nereden uyguna alabilirim?

Fiyatlar uçmuş

• 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.