Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgi için teşekkürler. Mama sandalyesi de buna dahil mi acaba? Bir de 1200 kişilik kotanın aşılıp aşılmadığını nerden öğreneceğiz? Ödeme adımında otomatik indirim tanımlanıyor mu? Tanımlanmıyorsa bu kotanın aşıldığı manasına mı geliyor?

@mikropzoft @cihanair @spoiler4all
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Biberon maması hariç herşeyde geçerli

Ödeme sayfasında anında düşüyor indirim, düşmezse dolmuştur

Rica ederim arkadaşlar, faydalandıysanız ne mutlu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 14 Ağustos 2018; 13:9:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bez aldım bu havada iyi fiyata geldi. Haber verenden allah razı olsun.
  • Sabırsızlanıp ödeme ekranına kadar gidince indirimi görmüştüm fakat maalesef ki banka kartı seçeneği ile bu indirimden yararlanılamıyormuş. Kredi kartı bölümüne banka kartı bilgilerini yazınca da taksit seçin gibi saçma bir uyarı çıkıyor karşımıza. Tam da bu zam arifesinde kaçırdık fırsatı.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    bez+mama da geçiyor deneyebilirsiniz
  • Eşimin adına hesap açıp ordan sadece 2 numara mama aldım onda da indirim düştü arkadaşlar deneyebilirsiniz

• Happy güzel bir indirim yapsa da yanı kupon versede mama aksak ya

• Bende 2 paket 4 / 2 paket 5 numara aldım. Yakında zaten zamlar iyice artar alın stok yapın yapabilenler.

Elimde 2 paket huggies 2 numara kaldı bu arada :(
  • Buradaki arkadaşların tavsiyesi üzerine bende bugun huggies aldım bakalım. İlk olarak prima premium care kullanmistik fena degildi bi kac kez tasma yapti.

Sleepy tavsiye edende cok olmus ama guvenemedim ona pek. Huggies iyidir umarim.

Ayrica dalinin islak havlusu indirimde idi 1344 yaprak 70 tl. Ondan 2 adet aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkjn -- 16 Ağustos 2018; 13:16:44 >
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    Huggies güzel bez ama alıştırmayın fazla kendinizi devamını bulamazsınız. Huggies TR den çekildi.

Sleepy güzel bez ama biraz daha iyi olabilirdi. Biz Molfix kullanıyoruz gayet başarılı bir bez. Ama bir huggies değil.
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    Bulabiliyorsanız ne kadar varsa alın derim. Şuan yana yakıla hangi bezi kullanacağız derdindeyiz. Huggies'ten sonra minies i kullanıyoruz. Bez aslında güzel ama huggies deki gibi bel bandı geniş değil, o nedenle hareket ettikçe toplanma yapıyor. bir de emiciliği çok hızlı değil sanırım minies in, huggies te çişi yaptığında ön taraf şişerdi bunda genele yayılmış durumda ve nemli kalıyor. bakalım a101 den deneme molfix alıp deneyeceğiz.
    ah ulan huggies neden çıkarsın piyasadan...
  • yenidoğan prima aldım ama sonra aldığım ürünün zincir marketlerde satılmadığının farkına vardım.

konuda prima ürünelri arasında kalite farkından söz ediliyordu. şüpheye düştüm. böyle bişey var mı arakadaşlar.

bir de bu bezde göbek bağı için oyuntu var mı acaba ?

https://www.hepsiburada.com/prima-bebek-bezi-premium-care-1-beden-yenidogan-jumbo-paket-108-adet-p-ZYPYON734598?magaza=Minikoli&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.42.2

• alitaro A kullanıcısına yanıt
    Prima care de Göbek bağı oyuntusu yoktu sanırım zaten bez yeni Doğan bebeğe büyük geliyor biz üstten göbeğin Altın'da kalacak şekilde katladık öyle bezi monte ettik Göbek dışarda kalacak en uygun bez huggies çünkü daha küçüktü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucre

Prima care de Göbek bağı oyuntusu yoktu sanırım zaten bez yeni Doğan bebeğe büyük geliyor biz üstten göbeğin Altın'da kalacak şekilde katladık öyle bezi monte ettik Göbek dışarda kalacak en uygun bez huggies çünkü daha küçüktü
    Premium care de göbek deliği aksiyonu var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sırasıyla Huggies Prima Molfix Sleepy kullanmış ebeveynler olarak şu an Evy Baby kullanıyoruz. Bezin kalitesini gayet iyi bulduk. Emiciliği Huggies kadar iyi olmasa da yeterli emiciliği sağladığını düşünüyoruz. Ayrıca pişik alerji tarzı durumlar da oluşmadı oğlumuzda. Prima gibi Amerikan markalarına para vereceğimize Evy Baby Molfix Sleepy gibi yerli bezlere para vermemiz ülkemiz açısından daha iyi.

• Bezler hızla zamlanıyor galiba, bir aldığım fiyata daha sonra bulamıyorum

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Evet zamlanıyor, kampanya bulunca hızla alın. Biz dolabı doldurduk.

• Arkadaşlar, tecrübeli olanlar aslında bir liste yapsa. Hangi bez ve numara tanesi kaç liradan alınmalı şeklinde. Ya da varsa güncel olarak biri paylaşabilir mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Sırasıyla Huggies Prima Molfix Sleepy kullanmış ebeveynler olarak şu an Evy Baby kullanıyoruz. Bezin kalitesini gayet iyi bulduk. Emiciliği Huggies kadar iyi olmasa da yeterli emiciliği sağladığını düşünüyoruz. Ayrıca pişik alerji tarzı durumlar da oluşmadı oğlumuzda. Prima gibi Amerikan markalarına para vereceğimize Evy Baby Molfix Sleepy gibi yerli bezlere para vermemiz ülkemiz açısından daha iyi.
    yenilenen evy baby'yi denemek için ben de aldım. bez geçirmiyor ama bebeğin kıyafetini nemli nemli yapıyor.. mesela pantolonuna ilk temasta sanki altına geçmiş gibi bir his veriyor. sonra dikkatle tekrar dokununca tam manasıyla bir ıslaklık da hissetmiyorsunuz. neden böyle olduğunu anlayamadım, içime pek sinmediği için yeniden almayı düşünmüyorum
  • banzar B kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatlar okadar hizli artiyorki kimse o listeye yetisemez

Daha bir kac ay once 168 li 3 numara premium care 89 tl ye alirken simdi 134 tl

• 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.