Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biz 1 numara premium carede bu sorunu yaşadık, şimdi 2 numaradayız ve hiç olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

http://mobil.e-bebek.com/uni-baby-yenidogan-pamuk-mendil-24-paket_UNI-7475 linkindeki mendil ucuza geliyor sanirim.Uc gunde bir paketi tukettik.Bebekte surekli bu urun kullaniliyorsa cuzdanla combo yapip alayim.

jokerbaby'de 12li kutu 47.90tl, 24lü kutu 91.90tl kombo yapılabilir mi bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

https://www.carrefoursa.com/d/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-3-beden-midi-aylik-paket-123-adet

3 numara 30 kuruşa geliyor, bir paket alıp koyacağım kenara, daha önceden de bir paket almıştım 174 lük, toplamda 300 adet 3 numara bezimiz olacak.
    şu an 2 numaradayız. 300 tane de yeter sanırım 3 numara için. siz ne dersiniz.

e bebekte de 4 nurama 30 kuruşa geliyor arkadaşlar. (Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden Maxi Aylık Plus Paket 147 Adet 4)

http://www.e-bebek.com da bebek bezlerinde 100/20tl indirim var ayrıca Yapıkredi cüzdanda kampanya var 100/30tl puan veriyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 25 Mart 2016; 16:10:39 >

• Arkadaşlar 4 ve 5 numara prima aktif bebeklerde sorun yaşayan var mi?
    Polonya üretim olanlarda?

• Bildigim kadariyla premium care daha hassas oldugu icin fazla SIKMIYOR cocugun bedenini. Dolayisiyla tasma yapabiliyor.
    Yesil paketlere aktif bebek deme sebepleride o. Cocuk hareketlendikce lastikler daha SIKI tutuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

https://www.carrefoursa.com/d/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-3-beden-midi-aylik-paket-123-adet

3 numara 30 kuruşa geliyor, bir paket alıp koyacağım kenara, daha önceden de bir paket almıştım 174 lük, toplamda 300 adet 3 numara bezimiz olacak.
    şu an 2 numaradayız. 300 tane de yeter sanırım 3 numara için. siz ne dersiniz.

Ankara'da Batıkent Carrefour'a sorduk, ellerinde bu paketlerden yok. Fırsat paketi adıyla yeniden çıkmış. Onun da fiyatı aynı, adedi 108'li (3 numara)

https://www.carrefoursa.com/d/prima-firsat-paketi-3-beden-108-li

• Carrfourdaki fırsat paketi 5 no 73 adet bilginize

• Ebebek ten 5 numara 0.4677 maliyetle halletmiş bulunmaktayım.

5 beden hiper ekonomik 66 adet 39,90
    5 beden aylık paket 126 adet 69,90

Toplam 109,80TL

-20 TL anında indirim.

Ödenen 89,80 TL bence uygun oldu.

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Ebebek te Word karta 100tl ye 20- 30tl puan kampanyası da var

• herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    Evet ondan da haberim var ama world card yok :)

• Kuseyr kullanıcısına yanıt
    Bebeğin gelişimine göre her şey olabilir :)
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Kargoyu ne yaptınız?

• Nesl-i Fatihan kullanıcısına yanıt
    Mağazadan aldım.

• CarrefourSA.com da 180 tl lik bez alırsanız bkm expresle ödemede -30 tl düşüyor Axess kart 10 tl puan veriyor alış veriş tutarı 150 tl üzerinde olduğu için carrefour size içinde 30 tl puan yüklü Venüs kart getiriyor bu hesaba göre 72 li bez 5 paket alırsak 360 adet bez eder ve anesi 0.30 kuruşa gelir ama benim bölgemde 5 numara bez yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Evet ondan da haberim var ama world card yok :)

Boyle durumlar icin kredi karti yardimlasma.bolumu var hocam dun bende oradan bir arkadasin kartindan faydalandim

• Golden goat 2 alıcam beyler.varmı uygun yer.

Teşekkürler

• Prima yenidoğan 1 için uygun kampanya var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: unutulmaz37

CarrefourSA.com da 180 tl lik bez alırsanız bkm expresle ödemede -30 tl düşüyor Axess kart 10 tl puan veriyor alış veriş tutarı 150 tl üzerinde olduğu için carrefour size içinde 30 tl puan yüklü Venüs kart getiriyor bu hesaba göre 72 li bez 5 paket alırsak 360 adet bez eder ve anesi 0.30 kuruşa gelir ama benim bölgemde 5 numara bez yok malesef

Bkm nin 150 tl üzeri kampanyasını biliyordum. Carrefour da ayrıca 30 tl çek mi veriyor? Venüs kart tam olarak nedir anlayamadım.

• Diwanji kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bugun ben aldim carrefourda kampanya vardi 158 adet prima 1 numara 35.90 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: trendyyy

Arkadaşım bugun ben aldim carrefourda kampanya vardi 158 adet prima 1 numara 35.90 tl.

4 numara varmiydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.