Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
773
Favori
996.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Suan en uygun nereden alabilirim?
    Adet fiyati 45 kurustan asagisi bana uyguna geliyor. Hafta sonuna kadar almam lazim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Migrosda 0,40 kurusa geliyor
    igaranti varsa 0,32 kurus
    Gdi de cabasi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygunen

Migrosda 0,40 kurusa geliyor
    igaranti varsa 0,32 kurus
    Gdi de cabasi...

Sanalmarkettenmi yoksa direkt magazadanmi hocam?

• PauLsHeadquarter kullanıcısına yanıt
    Benim elimde 3 numara fazla var aslında 55 tl ye veririm ama kargo işi bozuyor.

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Fark etmiyo hocam
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/55686482-31237-prima-4-beden-bebek-bezi%CC%87-akti%CC%87f-bebek-maxi-i%CC%87ki%CC%87z-paket-30-adet-7-14-kg

30 lusu 17,95 ve 3 al 2 öde var
    Yani 3 tane alınca 35,9 TL yapıyo
    35,9/90= 40 kuruş

igarantide 100 tl ye indirim yapıyor eğer 9 tane alırsan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygunen -- 22 Mart 2016; 7:34:12 >
  • Bugün ilk defa bebek bezine 45 krş verdim 5 numaraya (evy baby 60 lı)

Bakkalda molfix jumbo (42 li ) indirimdeydi 19 lira almadım,

Griucuzca 60 lı 24 lira diye ,o da zam yapmış 27 lira olmuş

• kulka K kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi her numaradan sadece bir paket alıyorum hangi numara kaç adet kullanılır çocuğun kilosu nasıl gelişir bilemiyoruz, o yüzden ihtiyacım olanları 1,2,3 ve 4 numaradan 1 paket aldım şu an için yeterli sonra duruma göre bakacağız.
    birde fiyat ile adet sayını belirt bence ihtiyacı olan varsa ve fiyat iyiyse alan olabilir.
  • Ben sanalmarketten aldim, magazalarda bulmak zordur diye dusunuyorum. Coktan talan olmustur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PauLsHeadquarter

hocam şimdi her numaradan sadece bir paket alıyorum hangi numara kaç adet kullanılır çocuğun kilosu nasıl gelişir bilemiyoruz, o yüzden ihtiyacım olanları 1,2,3 ve 4 numaradan 1 paket aldım şu an için yeterli sonra duruma göre bakacağız.
    birde fiyat ile adet sayını belirt bence ihtiyacı olan varsa ve fiyat iyiyse alan olabilir.

Çok yanlış.

Çocuk 1 numara bezi 1-2 paket kullanabilir. Daha fazlada kullanabilir. Bu tamamen çocuğun kilosuyla alakalı. Çocuk doğmadan önce elinizde 1-2 paket 1 numara olsun, ki oda kilosuna bağlı, daha zayıf doğarsa yeni doğan bezleri var sanırım. daha kilolu doğarsa 5kg. üzeri o zaman 2 numaraya da direk geçebilirsiniz.Benim çocuk 14 aylık bu ay 5 numaraya geçtik. 3 numarayı ve 4 numarayı çok uzun süre kullandı. 2 numarayı hatırlamıyorum. Zaten küçük paketlerden alıyordum o zaman. Yani 3-4 numarayı almanıza gerek yok.

Bu öyle pis birşeyki stoklamak çok mümkün değil. zira çocuğunuz 7 kilo olur, 3 numara kullanırsınız, 9 kilo olur 4 kullanırsınız, allah göstermesin bi ishal olur, bi kilo kaybeder, 8 kiloya düşer şaşar kalırsınız.

Demek istediğim 1-2 ay sonrası için tahmini olarak çocuk bezi alabilirsiniz. Maşallah siz 4 numaraya kadar almışsınız :).

• By_EKReM kullanıcısına yanıt
    hocam stok yapmıyorum hepsinden sadece 1 paket aldım elimde bulunsun :)

sonrası için dediğiniz gibi kilo ve gelişime göre bez alımı yapacağız.
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    A101 24 martta satacağı 5 numaranın adeti 51 kuruşa geliyor.
  • Prima premium care kipa da 104 lü 44,90

• satanpist S kullanıcısına yanıt
    KAÇ numara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexima00

A101 24 martta satacağı 5 numaranın adeti 51 kuruşa geliyor.

A101in sitesinde gorunuyor mu bu indirim olacagı bir de kaç adet?

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    1-2-3 hepsi vardı

• Arkadaşlar, prima 5+ bezlerde kampanya olan yer var mı? Son zamanlarda tanesi 1 tl den daha ucuza bulamadım.
  • satanpist S kullanıcısına yanıt
    eyvallah, bu iyi oldu
  • Premium care 1-2-3 numaralardan çok memnunuk ama 4 numara çok kalitesiz gibi pişik yaptı çocukta. Molfix almaya başladık gayet güzel, en ucuz nasıl alabiliriz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasdereli70 -- 23 Mart 2016; 18:55:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

unibaby yenidoğan 36lı + 200ml şampuan trendyol çekle 107 liraya geldi. 7 lirayı şampuana çık. 36 lı paket 100 tl desek. 100/36 = 2,77 liraya gelmiş oldu fiyatı. Fiyat nasıl arkadaşlar uyguna mı geldi? Bebek yolda. 3 ay sonra dünyaya gelecek inşallah. ilk alışverişlerine başladım.

1 adet 36'lı paket daha almamı tavsiye eder misiniz? evde pamukla temizliğini yapacağız. Dışarda ve zor durumlarda ıslak mendili kullanacağız.

Trendyoldan unibaby yeni doğanlar geldi. 36'lı paket 24+24/2 şeklinde geldi. 24'ü kendi elleriyle ikiye bölmüşler. Yeni üretim ürünler geldi. Üretim tarihleri OCAK 2016 ve ŞUBAT 2016. Son kullanma tarihleride 2018 yılı.

• 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.