Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

selamlar

Ankaralılar Akyurt Süpermarketleri bilirler...

39.90 a 120 lik fırsat paketi aldım 4+, 132 tane 4 numar oluyor sanırım aynı fiyat
    4+ için en iyi fiyat bu (Tanesi 33.25 e geliyor) geçen de realden almıştım ama 42 den bulmuştum ...

Pahalıya geliyor hocam. Ben daha şimdiye kadar tanesi 27.00 kuruştan pahalıya bez almadım. Kamoanyaları iyi araştırmanızı öneririm

en ucuz yakın zamanda kaça aldınız acaba...

En son Primanın 4 Numara 74 Adedini 19 Tl ye almıştım

• quote:

quote:

quote:

quote:

selamlar

39.90 a 120 lik fırsat paketi aldım 4+, 132 tane 4 numar oluyor sanırım aynı fiyat
    4+ için en iyi fiyat bu (Tanesi 33.25 e geliyor) geçen de realden almıştım ama 42 den bulmuştum ...

Pahalıya geliyor hocam. Ben daha şimdiye kadar tanesi 27.00 kuruştan pahalıya bez almadım. Kamoanyaları iyi araştırmanızı öneririm

en ucuz yakın zamanda kaça aldınız acaba...

En son Primanın 4 Numara 74 Adedini 19 Tl ye almıştım

4 numara 74lü varmı ki?

• Var tabi yok mu yanlış mı hatırlıyorum acaba? Akşam eve gidince bakayım
  • quote:

Var tabi yok mu yanlış mı hatırlıyorum acaba? Akşam eve gidince bakayım

sanki bana da 4 numarada daha az bez vardı gibi geliyor..
  • molfiks ve huggies 18 TL civarında diye hatırlıyorum.
    altunbileklerde de huggies 19-20 TL diye gördüm.
  • quote:

quote:

selamlar

4+ (plus)
    daha uygunu yok hocam 4 numara deseniz çok zaten az satıldığından cok ama 4+ en cok satan olduğundan zaten tek tük kalıyor...
    4+ çok uçuk bir kampanya değilse son 1 aydır 120 lik 39 liradan ucuza yok varsa söylerseniz sevinirim

• Evet bende oğlum için bunu kullanıyorum 4+ maxi plus (9-20kg) 120 lik 39,90 an adedi 332 kuruş hocam daha ucuz bende bulamadım. Normal olan 4 numara 7-18 kg olan oda 39,90 tl içinde 132 tane var adet 302 kuruşa geliyor.
  • bende bulamadım daha ucuz hatta o bitince nerden 39,90 a bulurum onu da bilmiyorum 4+, yokki ...
    arkadaş pahalıya geliyor diyince şaşırdım varsa 39,90 dan ucuz 4+ 120 lik heryere gider alırım valla ankara içi...

sadece akyurtta gördğm başka yerde olan bilen varsa yazarsa sevinirim
  • Dün akşam Kipa'dan Prima 4 numara 44'lü paketi 10 liraya aldık. Sanırım adı "Islak ve Hesaplı" idi... Gündüz kullanmak için aldık; gece ise Premium Care kullanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 3 Ocak 2012; 12:24:58 >
  • Hocam KURU ve hesaplı olacak.

Ayrıca denedeikten sonra yorum yazarsanız sevinirim.
    Bende tereddüt ediyorum almak için.
  • quote:

bende bulamadım daha ucuz hatta o bitince nerden 39,90 a bulurum onu da bilmiyorum 4+, yokki ...
    arkadaş pahalıya geliyor diyince şaşırdım varsa 39,90 dan ucuz 4+ 120 lik heryere gider alırım valla ankara içi...

Dün realden 39.90'dan aldım. Herkesin sepetinde 1-2 tane vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Hocam KURU ve hesaplı olacak.

Çocuğunuzun cildi hassassa denemeyin. Gayet kalitesiz bir bez. Gündüz sık sık değiştirenler için fiyat bakımından iyi yalnızca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Hocam KURU ve hesaplı olacak.

Çok güldüm... Evet, "Kuru ve Hesaplı"... Dediğim gibi gündüz sık sık değiştirerek kullanacağız. Kalitesi hakkında eşimden bilgi alır, aktarırım. Bizce piyasadaki en iyi bez olan Premium Care ile karşılaştırırım...
  • quote:

bende bulamadım daha ucuz hatta o bitince nerden 39,90 a bulurum onu da bilmiyorum 4+, yokki ...

Hocam adeselerde 39.90.ben ankara keciörendeyim.adeseden 39.90 a alıyorum
  • ankara etlik real de de 39,90 dı 4 ve 4 + nin o büyük karton paketleri. 5 olsa alacaktım da artık 4 bizim sıpaya küçük geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

ankara etlik real de de 39,90 dı 4 ve 4 + nin o büyük karton paketleri. 5 olsa alacaktım da artık 4 bizim sıpaya küçük geliyor

bizimki 4 e başladı..

katı gıdaya da başladık.. sağlam geliyor..
  • Arkadaşlar, uygun fiyatlı mama arıyorsanız Antalyadaki bu tedarikçiyi öneririm. Ben İstanbulda yaşıyorum ve daha önceki siparişlerim hızlı ve sorunsuz elime ulaştı. Eğer tarihleri de yeniyse adetli stoklanabilir bu fiyata bulmak gerçekten zor.

SIMILAC MAMA

Mama konusunda kafası karışık olan anne babalara da kesinlikle Aptamil yerine Similac öneririm. Bu tür Dermokozmetik ürünlerde iki uç varsa Milupa kozmetik, Similac, SMA gibi markalar Dermo uçta yeralırlar. Birinin tüm marketlerde satılıp diğerinin yalnızca Eczane vb yerlerde bulunması da bir fikir verir zaten. Buradan Milupa Aptamil'in işe yaramaz bir ürün olduğu sonucu çıkartılmamalıdır. Ancak yapılan sayısız test ve yayınlanan çok sayıda güncel makale, Similac ve SMA nın hem anne sütüne en yakın formulasyona sahip olduğunu hem de diğer katkı maddelerinden (vitamin, mineral vs) ancak bebeğin ihtiyacı kadar içerdiğini göstermektedir. Çeşitli kaynaklarda, Aptamil Immunofortis formulasyonunda gerekenin çok üzerinde katkı bulunduğu ve bunun doğal bağışıklık gelişimini olumsuz etkileyerek er geç mama yemeği bıraktığında bebeklerin sürekli hastalanmalarına yolaçtığına ilişkin şikayetler bulunmaktadır. Bilgilerinize :)

• arkadaşlar biz 5. ayı bitirdik..

emzik olarak ortodondik emziğe geçelim mi..
  • quote:

arkadaşlar biz 5. ayı bitirdik..

Benim çocuğa nuk marka ürünlerden aldık. Doğduğundan beri emzik, biberon ve diğer malzemelerini kullanıyoruz. Ortodontik ürünleri var, eski bir alman firması. Ben ve önerdiğim arkadaşlarım memnunuz. Yinede tercih sizin, aynı kategoride bir sürü firma var.
  • quote:

arkadaşlar biz 5. ayı bitirdik..

valla hocam bıraksa daha iyi bence. bizimki 4 5 ayken bıraktı zaten pek de sevmiyordu. ilerde bıraktırması çok zor oluyormuş öyle duydum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.