Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
773
Favori
996.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozerkane
    Mama konusunda kafası karışık olan anne babalara da kesinlikle Aptamil yerine Similac öneririm. Bu tür Dermokozmetik ürünlerde iki uç varsa Milupa kozmetik, Similac, SMA gibi markalar Dermo uçta yeralırlar. Birinin tüm marketlerde satılıp diğerinin yalnızca Eczane vb yerlerde bulunması da bir fikir verir zaten. Buradan Milupa Aptamil'in işe yaramaz bir ürün olduğu sonucu çıkartılmamalıdır. Ancak yapılan sayısız test ve yayınlanan çok sayıda güncel makale, Similac ve SMA nın hem anne sütüne en yakın formulasyona sahip olduğunu hem de diğer katkı maddelerinden (vitamin, mineral vs) ancak bebeğin ihtiyacı kadar içerdiğini göstermektedir. Çeşitli kaynaklarda, Aptamil Immunofortis formulasyonunda gerekenin çok üzerinde katkı bulunduğu ve bunun doğal bağışıklık gelişimini olumsuz etkileyerek er geç mama yemeği bıraktığında bebeklerin sürekli hastalanmalarına yolaçtığına ilişkin şikayetler bulunmaktadır. Bilgilerinize :)

Buradaki görüşe katılıyorum... Ben de benzer şekilde "Hipp" ve "Humana" mamalarına güveniyorum. Milupa'nın Bebelac ya da HeroBaby'den çok farklı olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada bahsi geçen araştırmalarla ilgili link varsa iyi olur...

Ayrıca GDO ihtimali yüksek olduğundan, ABD malı ya da menşeili mamalardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Kuru ve Islak için eşim ve annemin görüşü, gündelik kullanım için yeterince iyi olduğu, herhangi bir olumsuzluğunu görmedikleri yönünde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 4 Ocak 2012; 14:19:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşlar biz 5. ayı bitirdik..

emzik olarak ortodondik emziğe geçelim mi..

valla hocam bıraksa daha iyi bence. bizimki 4 5 ayken bıraktı zaten pek de sevmiyordu. ilerde bıraktırması çok zor oluyormuş öyle duydum

çok fazla vermiyoruz zeten. ama uyurken çok işe yarıyor. ortodondik mi alsak acaba..
  • http://www.saglikhome.com/default.asp buradaki fiyatlara bir göz atın siz :)
  • kilerde 4 numara prima 88 lik paket 29.50 tl 2 adet ıslak mendil hediyeli en uygun fiyata burada galiba.
    mendilleri 4.50 tl sayarsak paketi 25 tl.
    (ayrıca bugun nescafe 3 ü birarada 10 lu paketler 2 tl idi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolega06 -- 7 Ocak 2012; 18:11:50 >
  • http://www.fiyatbilir.com/category/bebek-cocuk/bebek-bezleri/?utm_source=Fiyatbilir+Kampanya+Duyurular%C4%B1&utm_campaign=1286a7e65f-my_google_analytics_key&utm_medium=email

belki isinize yarayabilir

ben marttan sonra bakacağım yaklaşık 6 ay sonu bekliyoruz bebisimizi

babystar jumbo + 2 komili ıslak havlu 24 tl kargo dahil
  • Bana 4 numara premium 20TL altı fiyat verebilecek olan var mı?
    Mahalle arası sadece 1- 2 şubesi olan marketler olmasın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bana 4 numara premium 20TL altı fiyat verebilecek olan var mı?

premium
  • BabyNEO Yeni Nesil Yıkanabilir Bebek Bezi kullanan varmı.
  • quote:

Bana 4 numara premium 20TL altı fiyat verebilecek olan var mı?

METRO markette 19.90 olduğunu gördüm geçen pazar (Kağıthane/İstanbul şubesinde). bulunduğunuz yeri ve metro dan alışveriş yapabiliyormusunuz bilmiyorum ama bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue legend -- 14 Ocak 2012; 1:12:57 >
  • Ben zaten 20TL' den mahallemde ki marketten alabiliyorum.
    Daha ucuzunu bulabilirim diye umutlandım.
  • quote:

Ben zaten 20TL' den mahallemde ki marketten alabiliyorum.

o zaman iyi fiyattan alıyorsunuz zaten.paketi yenilediklerinden beri fiyatları da artırdılar. genelde 24-26 TL aralığında görüyorum hep.happy centerdan alıyordum bende 19.90 a ama yenilenmiş paketinin fiyatı orda ne oldu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

quote:

o zaman iyi fiyattan alıyorsunuz zaten.paketi yenilediklerinden beri fiyatları da artırdılar. genelde 24-26 TL aralığında görüyorum hep.happy centerdan alıyordum bende 19.90 a ama yenilenmiş paketinin fiyatı orda ne oldu bilmiyorum.

paket yenileme de tam dolandırıcılık hem paketteki adedi azalttılar hemde fiyatı arttırdılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

quote:

paket yenileme de tam dolandırıcılık hem paketteki adedi azalttılar hemde fiyatı arttırdılar

aynen katılıyorum. yenilik yaptık adı altında paket içeriğini azaltıp zam yaptılar. bir taşla iki kuş. Allah bilir yaptıkları bir yenilik bile yoktur bezde!
  • Migrosta Moneyclub'la 14-16 Ocak'ta bebek mamalarında aynısının ikincisi %50 indirimli !
  • Hanımın söylediğine göre Premium 4 numara moku iyi tutamıyormuş
    3 numaraya döneceğiz geçici olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferit78

Migrosta Moneyclub'la 14-16 Ocak'ta bebek mamalarında aynısının ikincisi %50 indirimli !

devam sütlerinde de geçerlimi bu indirim?
  • Az önce mesaj geldi, bebek maması diye yazmışlar, devam sütü için emin değilim gidip göreceğiz artık
  • akşam uğrayıp baktım,devam sütlerinde geçerli değil. sadece mamalarda geçerliymiş.
  • Ankara 5M Migrosdan
    mamaları
    süpürdüm
    220tl
    bayıldım

FIRSATI
    KAÇIRMAYIN
  • ankara şekerciler markette prima 4 numara 88'liyi 21.90 TL aldım. yağmalayacaktım ama sondu aldığım. 1 hafta sonra geldi yenileri. heyecanla gittim ama 35 TL idi. sanırım fiyatları karıştırmışlar
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.