Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.485
Cevap
1.421
Favori
2.592.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet 1damla/gün . @rush10
    400 IU = 0,01 mg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falpayy -- 15 Ocak 2016; 13:50:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar sevgili babalar ve anneler.

şubat sonu gibi doğacak olan kızıma 60*120 ölçülerinde yatak almak istiyoruz. Forumda daha önce konusu açıldı mı pek takip edemedim. Değerli tavsiyelerinizi almak isterim.
  • rculban R kullanıcısına yanıt
    en uygun sünsa yatak hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

hocam kalitesi nasıl bilginiz var mı ? bi model buldum sadece
    http://www.sunsashop.com/pinfo.asp?pid=943
  • İstanbul yeşilköy CNR daki anne bekek fuarına davetiye nasıl bulabilirim. Bilen varmı ?
    Tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KİNJO

İstanbul yeşilköy CNR daki anne bekek fuarına davetiye nasıl bulabilirim. Bilen varmı ?
    Tşkler.

Hocam davetiye nasıl temin edilir bilmiyorum ama eşimle ücret ödeyerek girdik. Fuarın amacı ticari firmalar için. Perakende kısmı çok küçük. Gittiğinize değer mi bilmem. Uzaksanız değmez bence. Biz mobilya incelemek uygunsa satın almak için gittik 3-5 beşikten başka birşey yoktu. Fuara özel fiyatlar uyguluyorlar. Cloud Q ana kucağına uygun fiyat arıyordum piyasada 1100 lira fuardan 850 liraya satın aldım. Fiyat sorduğum başka ürün de Unibaby yenidoğan 24lü paket 85 liraydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rculban

quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

hocam kalitesi nasıl bilginiz var mı ? bi model buldum sadece
    http://www.sunsashop.com/pinfo.asp?pid=943

http://www.viscoyatak.net.sanalpazar.com/dukkan/viscotech/d-1654937

Bu adamlar Ankarada yatak üreticisi fiyatları uygun. Ben bunlardan yatağı 80 Liraya almıştım kargo dahil biraz yükselmiş fakat adamların en büyük özelliği istediğiniz ölçüde istediğiniz yükseklikte ve sertlikte yatak imal ediyorlar kişiye özel oluyor. En son ben sepet beşiğin içine bir yatak yaptırdım sert sünger üzerine visko ile yaptı bebeğimiz rahat etti çok şükür. Telefon numaralarını da pm den verebilirim.

• turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Tşkler hocam.

çok yakınız. ama mesele o değil ne yazıkki :)
    maksat gitmek işte. Mecburen gidiyoruz. Giriş kişi başı 10 tl idi doğru mu ?
  • KİNJO K kullanıcısına yanıt
    Evet kişi başı 10 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Carlson d3 isteyenler için elimde bizim ufaklık için almış olduğum açılmamış bir kutu var elimde. 70-80 arası bir fiyata denk gelmişti sanırım isteyene gönderirim. Bir şişe bir sene gidiyor.

Ayrıca gaz için yine almanyadan wind salbe isminde kremde mevcut. Kimyasal bir ürün değil. Çok faydasını gördük. TRDe bulunmuyor. Bir kutu 9-10 ay yetiyor.gaz problemi çekenler bakabilir.

Başlangıç olarak en çok kullanılacak 2 ürün.

PM
  • GoMMeS kullanıcısına yanıt
    7 ila 10 gün arasında gelecektir.

• Bebek yatagı alicaklara aylarca arastirip doktorlarla kavga edip :) kimisi onemsemiyor ama yatak cidden cok onemli istedigimiz gibo bulamayinca Massimo Ricco Y102 Letto Viscotone Yatak aldik bir tarafi pamuk bir tarafi visco ice gomulme olayi olmuyor bir kac arkadas alfik cokta memnun kaldik istanbulda olanlar direk gorup alabilirler hepsiburada kampanya vardi nerdeyse bedavaya almistim

• Sağolun hocam inceleyeceğim ;)
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam inceleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serser12

Hocam ilk sipariş sonrası verilen kuponla aldım herkese veriyor anladığım kadarıyla. Bez aldım önce kargo ücretsiz fiyatıda çoğu markete göre uygun 70.50 TLhttp://www.unnado.com/premium-care-5-beden-junior-jumbo-42adetx2paket-2/prima (Ben en son 42 TL ye almıştım 42'li prima care jumboyu makromarket'ten). Sonra 2 tane indirim tanımlandı.
    - 17 TL üzeri %10 indirim + Kargo bedeva
    - 10 TL indirim.
    Philips Avent 2'li emzikhttp://www.unnado.com/bpa-icermeyen-yalanci-emzik-6-18-ayseffaf-2li-4/philips-avent
    25.99 TL = 2.59 indirim + 10 TL indirim + Kargo bedava = 13.39 TL oldu.
    İndirimlerin tek üründe birleştilebilmesi ve %10 indirimin indirimsiz fiyat üzerinden uygulanması çok çok iyi.

Bu arada son önemli bir not, üye olacaksanız mail adresinizi PM olarak atarmısınız ben sizi davet edeyim :) Sizin ilk alışverişinizde davet edene 20 TL indirim çeki veriyoruz yazmışlar. Birbirimize destek olalım :)

AnladIm hocam teşekkür ederim. Siteye daha önce üye oldum. Farklı Seçenekler sunmuşlardı o zaman. 17 tl üstüne kargo bedava. 120 üstüne 30 tl indirimdi galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: macid72

Bebek yatagı alicaklara aylarca arastirip doktorlarla kavga edip :) kimisi onemsemiyor ama yatak cidden cok onemli istedigimiz gibo bulamayinca Massimo Ricco Y102 Letto Viscotone Yatak aldik bir tarafi pamuk bir tarafi visco ice gomulme olayi olmuyor bir kac arkadas alfik cokta memnun kaldik istanbulda olanlar direk gorup alabilirler hepsiburada kampanya vardi nerdeyse bedavaya almistim

Buna +1 yapayım, düşünenlere fikir olsun. Biz de araştırıp almıştık, memnunuz.
  • ebebeklerde kasa yaninda satilan 3tl lik bebek dergisinin icinde var tek kisilik fuar bileti, biletixde de 10liraya satiliyor

• Arkadaşlar ebebek siparişin yanında 250/50 hediye çeki yollamış, yalnız bebek bezi ve mamada geçmez yazıyor.
    ihtiyacı olan varsa kullansın.

KTU222ZN
    KTU222YW
    KTU223BQ
  • dextrr kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. yalnız denemek isteyen arkadaşları bir konuda uyarayım. kodlar indirimli ürünlerde çalışmıyor. normal fiyatlı ürünler olursa çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

Biz Evolvia kullanıyorduk ve en son çocuk 2 emme sonrası acı ile inlemeye başlamıştı, mama yemiyordu, uyumuyordu. Sab simplex Yanında Bebelac Gold AC (antikolik) mama kullanmaya başladık ve şu an rahatız. Bu mama kakamızı da düzene soktu ayrıca.

Merhaba hocam.
    Bizim 4 aylik oglumuza daha once aptamil herobaby bebelac, bebelac ac verdik ama hic icmek istemedi, zaten biberon ve emzigi agzina hic almiyor. Kilo almasi durdu hatta kilo kaybi basladi. Dr evolvia onerdi, 3 gundur vermeye calisiyoruz ama onuda sevmedi.
    Anne sutude son gunlerde azaldi.
    Evolviayi sizin.bebeginiz neden sevmedi, merak ettim.

Hocam bizim oğlan Evolvia`yı sürekli gazlandığı için almak istemedi. Mamayı birkaç kez emiyor, sonra gaz bastırıyor ve ağlamaya başlıyordu. Araştırdım, antikolik mama baktım. Piyasada Humana bulunmuyor, Aptamil`e GDO babalarından dolayı sıcak bakmıyordum ve o da piyasada zor bulunuyordu. Eczacımız Bebelac önerdi ve memnunuz.

• 
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.