Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: perfectlie Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
38.487
Cevap
1.421
Favori
2.592.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kitaplar bugün geldi.
    Malzeme kalitesi olarak değerlendirmek gerekirse kitabın sayfaları oldukça kalın. Layflat diye tabir edilen kalın kağıt. Dişlenmeye müsait.

İçersindeki görselle dokun hisseti uyumlu. Mesela portakal var portakal kabuğu şeklinde pütürlü yüzeyi var.

Her sayfada dokun hisset yok. Üretim yeri Çin.

İçinden birini elemeniz gerekirse "iyi ki doğdun" alınmayabilir. Diğer üçü güzel.

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    satıcılar herşeyi söylüyor farklı bir ürün satıcısı ile görüşün oda tersini söyler.. visco yada pamuk hafızalıdır çocuk ağırlaştıkça içine çökecektir ki omurgaları bizim gibi değil

ama bu konuda uzman değilim elbette ki araştırmaları takip etmek gerek yanlış yönlendirmeyim, nette "Amerikan Pediatri Akademisi'nin uyku konusundaki önerileri" falan gibisinden geçiyor ama aslını bulamadım bakıyorum , bulursam buraya link atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: akıllıdeli06

satıcılar herşeyi söylüyor farklı bir ürün satıcısı ile görüşün oda tersini söyler.. visco yada pamuk hafızalıdır çocuk ağırlaştıkça içine çökecektir ki omurgaları bizim gibi değil

ama bu konuda uzman değilim elbette ki araştırmaları takip etmek gerek yanlış yönlendirmeyim, nette "Amerikan Pediatri Akademisi'nin uyku konusundaki önerileri" falan gibisinden geçiyor ama aslını bulamadım bakıyorum , bulursam buraya link atarım

tamam hocam üç beş fazla verip iyisini almak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefo3 S kullanıcısına yanıt
    chicco lite way kullanıyorum punto aracımın bagajına rahat sığıyor,tercihen kraft london XL de alabiliriniz.Kraft baston pusette aynı ölçülerde.
  • arkadaşlar selam
    elimde tüm mekanizması sağlam bir bebek arabası var bir yakınım hediye etti bende kendi oğlum için kullanmayı düşünüyorum
    tüm kılıfını yıkadım ama değiştirmek istersem bulabilir miyim acaba
    bilinen bir marka değil bu tarz bir işlem yapmış olan var mı aranızda
    bebek arabasına kılıf yaptıran satın alan vs var mıdır ?
  • dostlar kanguru olarak ne önerirsiniz?

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim ufaklık 5 aylık bütün aşılarını yaptırdık.Rota aşısıda dahil.Karma aşı dediğin gibi ateş yapıyor fakat Calpol şurup ile kontrol altında tutabiliyorsun ateşini sen genede ilaç konusunda doktoruna danış ateşi çıktığında ne kullanabileceğin hakkında.
  • lazurat L kullanıcısına yanıt
    Biraz fiyatlidirlar ama ergobaby veya boba en iyileridir. Hatta boba superdir.

Birakin verem asisini hic asi yaptirmayan, asi karsiti bir grup da var. Bu birazda tercih meselesi. Ben ozel asilar dahil olamak uzere hepsini yaptirdim iki cocuguma da. Gerekli gereksiz dusunmedim, sonra pisman olmak var isin ucunda. Hic ates problemimiz olmadi cok sukur. Olursa da bi cay kasigi calpol verirsiniz cocuk rahatlar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: akıllıdeli06

Visco, pamuk veya yün yatakları tercih etmeyin arkadaşlar, bebeklerin omurga gelişimi için sakıncalıdır.. 32-36 dansite sert sünger olmalı

doktorunuz ile de görüşerek fikir alabilirsiniz

eğer bütçenizi aşmıyor ise http://www.isbiryatak.com/urunler/bebek-urunleri/bebek-yataklari/baby-bed/

aşıyor ise mobilyacıdan ölçünüze uygun 34-36 dansite sünger kestirin üstünü güzelce kapatın ki kullanılan sünger malzemesi sağlıklı olmayabilir

Ben de kısmetse ekimde doğacak evladım için yatak araştırması yaparken 32_36 arası olması gerektiğini okudum. Hatta bi süngerci otuziki densite için 55 60 lira fiyat çekti. Gayet hesaplı.

• merhaba, bir hevesle oğluma diş kaşıyıcı olarak doğal ve kaliteli die SOPHIE THE GIRAFFE Diş Kaşıma Halkası So Pure almıştım ancak kullanamadı. Eğer almak isteyen varsa uygun fiyata veririm. Yanında da açılmamış chicco besleyici krem gönderirim. Dişkaşıyacağı kutusu ile beraber gönderilecektir.

http://www.annelutfen.com/urun/sophie-the-giraffe-dis-kasima-halkasi-so-pure?gclid=CJrEuuO58cUCFYeWtAod-1IAPw
    http://www.bencetamam.com/chicco-yogun-krem-100-ml-baby-moments-26100

Fiyat : 30 TL

• Bebekler için ilk adım ayakkabısı nike, adidas vs gibi markalarda indirim var mı? Benim gibi bebek ayakkabısı arayan var mı?
  • sefo3 S kullanıcısına yanıt
    Chicco liteway , maclaren quest ikisi güzel quest daha iyi ve hafif

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşım sen boş ver onları hele berem aşısı nasıl yapılmaz nasıl karşı çıkıyorlar anlamıyorum. Onlar doğal seleksiyonda yanalar galiba sağlamlar kalsın çürükler gitsin diyorlar. Ben verem aşısını 10 gün önce üçlü şekilde yaptırdım çok şükür bir sorun olmadı ateşi en fazla 37.3 dereceye çıktı. Aşıdan mı kaynaklandı bilmiyorum ama iki gün gece saatte bir uyandı başka bir sorun olmadı bir ay sonrada rota aşısını yaptıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: standart sapma

ihtiyacı olan için annelütfen 150/25 indirim kodu: AVEA4SP4
    Ayrıca annelütfen web sitesinde % 10 indirim yapan kod: VIP10

Teşekkürler hocam. İndirimler birleşiyor mu?
  • erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    O siteden ben de alışveriş yaparım,indirimler birleşmiyor.
  • arkadaşlar wollex new york, casual cadillac air way ve chipolino nina arasında karar veremiyorumhttp://www.annelutfen.com/urun/chipolino-nina-travel-sistem-bebek-arabasi-camel-3-in-1-ozel-uretim-deri-konsept

ozellikle chipolino nedir iyimidir fikirlrinizi soruyorum.
    2 hafta içinde bebek arabası olayını çözmem gerekli
  • kiddy Nest City n Move Seyahat Sistemi...700

BebeConfort Streety Plus Travel Sistem....1000

Jane Solo Reverse+Rebel Travel Set Bebek Arabası....1000

easywalker mini+ ana kucağı

cybex tobaz - aton ana kucağı....1000

arkadaşlar listemi güncelledim bu modellerden hangisini önerirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akıllıdeli06 -- 11 Haziran 2015; 8:49:20 >
  • memurdan kullanıcısına yanıt
    Minabebek hangi sube aceba?? @memurdan

• arkadaşlar nasipse Allah izin verirse Aralık'ta dünyaya gelecek yavrumuz. Şimdiden bakmaya başladım bende :) sizce neleri şimdiden alayım?
  • 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.