Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.473
Cevap
1.420
Favori
2.591.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: economix34

hocam;

Chicco liteway plus kullanıyoruz 3 ay önce kampanyadan 550 liraya aldık anakucağıyla beraber ama ana kucağını 3-4 kere anca kullandık bence gereksiz. Ürün gayet dayanıklı ve sağlam görünüşüne bakmayın gidip inceleyin derim.

teşekkürker iyi fiyata almışsınız, ben 720 ye buldum en son... jane ve kiddy ile kıyasını merak ediyorum aslında artı eksi yönleri nedir, satın alma sırasında inceleme fırsatınız oldu mu
  • ayaz1309 kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin arayışlarınızda. Seçenekler cok cikiyor karsınıza, burada tek bir doğru olduğunu dusunmuyorum o sebeple ben kendi düşüncemi yazacagim.

9-36 arası cok genis bir aralık gercekten. her ne kadar teknık olarak bu saglanmış bile olsa cocuk sizin de belirttiginiz gibi 4 yasından sonra gelişimine baglı olarak eger boy/kilo yeterli ise veya 4.5 yaslarından sonra yukseltıci koltuk kullanmaya baslayabilir. Ayrıca ürünlerde kullanılan kopuk ve benzeri maddelerin yanlış bilmiyorsam kullanım omur 6 yıl. Daha sonrasında kullanılır ama saglamlığını teyit etmiyorlar. O sebeple ben o kadar uzun vadeli bir ürün almıyorum. belki yarın oburgun arabamı da degistirim arabanın cam yuksekliğine gore farklı ürünler almak isterim.
  • Merhaba, şuan uygun fiyatlı bebek bezi nereden alabilirim?

Bir de, numarasına göre tanesini kaç kuruşa alırsam, bezi iyi fiyata aldım diyebilirim? Var mıdır böyle bir çalışması olan.
  • dangerous kullanıcısına yanıt
    selam,
    bebek bezini ıslak mendille vs birlikte satıyorlar, hesaplamak zor oluyor, ama ben son 2 seferdir annelutfen.com diye bir site var. oradan alıyorum. fiyatlar fena değil gibi.
    hangi marka alacaksın.
  • Rakun33 R kullanıcısına yanıt
    Hmm. Prima kullanıyor bizim beyefendi. :) Şu dediğiniz siteye bir göz atayım.
  • akıllıdeli06 A kullanıcısına yanıt
    Gezme durumunuza da bağlı ana kucağı kullanımı. Ben Kraft Travel twist rlx aldım. ufaklık 2 ayını doldurduktan sonra dışarı çıkmaya başladık ve hep ana kucağında dolaştık. Hem bebek arabasına montajı hemde oto koltuğu olarak kullanıldığından dolayı çok faydasını gördük. Sonrasında ana kucağını bırakıp normal koltuğunu kullandık.
    Artıları :
    - iki yönlü olarak kullanabiliyorsunuz. Rüzgar esiyor ters çeviriyoruz, diğer durumlarda yolu izleyerek gidiyor. Ağladığında çevirip sizi görmesini sağlayabiliyorsunuz.
    - tekerleri büyük olması çakıl olan yollarda çok rahat kullanabiliyorsunuz. Hanım 4x4 diyor :)
    - Şişme teker olması ekstra konfor sağlıyor, yoldaki her titreşimi araba da oturan hissetmiyor.
    - ana kucağı ile birlikte kullanırken alt iskeleti az yer kaplıyor. İsterseniz tekerler çok rahat çıkarılıp daha da az yer kaplatabilirsiniz.
    - Alt iskeleti tek elle rahatlıkla katlayıp koyabilirsiniz.

Eksileri :
    -Ana kucağından sonra sıkıntı iki parçayı da bagajda yerleştirmek zor oluyor, fazla yer kaplamaya başlıyor. Eğer ki baston kullanmazsanız bu bütün büyük arabalar için geçerli.

Sonradan bagaj sıkıntısı başlayınca chicco liteway aldım. Şimdi çoğunlukla onu kullanıyorum.

Artıları :
    - Bagajda az yer kaplıyor :D
    - daha hafif

Eksileri :
    - Küçük teker olmasından kaynaklı hafif bozuk yollarda bile zorlanıyorsunuz.
    - plastik tekerlerden dolayı çok fazla titreşim hissediyorsunuz.
    - tek yönlü olduğu için rüzgara karşı gidiyorsanız, ufaklık püfür püfür rüzgarı alıyor.

Bunları gözönünde bulundurarak tercihinizi yapın. Ancak şunları unutmayın ve tercih yaparken es geçmeyin:
    - ilk 6 ay boyunca bebeği oturtamadığınız için ana kucağı şart! Gerek sırt yapısı, omurilik yapısı, gerekse konfor açısından gerekli.
    - Arabanızda ufaklığı koltukta gitmeye alıştırın, güvenlik için önemli. Bazen haberlerde anne kucağından fırlayan çocukları okuyoruz. Küçüklükten nasıl alıştırırsanız öyle devam ediyor. Bizim ki çok sıkıntı yaşatmıyor araçta, ama hep ana kucağı ve oto koltuğu kullandık.
    - Aracın tekerleri şişme olursa sizin için ekstra avantaj.

• Arkadaşlar merhaba,
    katlandığında fazla yer kaplamayan ve kolay taşınabilen(gerçi çoğu öyledir ama)
    baston çocuk arabası alıcaz kullananlar veya araştırmış arkadaşlar varsa ne öneririsiniz? Cevaplarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefo3 -- 2 Haziran 2015; 15:36:07 >
  • cherqes kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim zaman ayırıp ayrıntılı şekilde anlatmışsınız,

bagaj da yer kaplaması sorun teşkil edecek gibi görünüyor bende o nedenle baston puset travel karışımı olanlara bakıyorum araç B sınıfı...

liteway tek yönlü olması ve üzerindeki tentesinin tam kapanmaması eksi yönü,
    Unuttuğum 2 noktayı daha ekleyeyim. Alacağınız arabayı muhakkak görün ve deneyin. Bir de sırt kısımlarının yatıp yatmadığına bakın.
    Bazen gezerken dik vaziyette uyuklayan çocukları görünce içim acıyor yaw:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

En para babil.com ve seslenkitap ta %50 iade veriyor. Çok iyi kampanya kitap almak isteyenler değerlendirebilir.
    Az önce 4.5 aylık bebeğimize şu kitapların siparişini verdim.

DK- Bebek Dokun ve Hisset: İlk Giysilerim
    DK - Bebek Dokun ve Hisset: Evcil Hayvanlar
    DK - Bebek Dokun ve Hisset: İyi ki Doğdun!
    DK - Bebek Dokun ve Hisset: Renkler ve Şekiller

Yeni doğum yapmış olanlar ya da yapacak olanlara

emzirme sanatı isimli kitabı tavsiye ederim. 16 Lİraya geliyor resmen bedava. Mobilden kargo da bedava.

http://www.babil.com/urunler/1301235/emzirme-sanati

Hocam harikasınız her zamanki gibi faydalı paylasimlara devam. Sizi takibe devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cherqes kullanıcısına yanıt
    liteway tamda yatmıyor sanırım.. liste güncelleyim

kiddy Nest City n Move Seyahat Sistemi...700

BebeConfort Streety Plus Travel Sistem....1000

Jane Solo Reverse+Rebel Travel Set Bebek Arabası....1000

Kraft Capri Travel Sistem Bebek Arabası ....800

Nuna Pepp + ana kucağı

Peg Perego Pliko Mini + ana kucağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

arasıra markafoni primalarda indirimli satis yapiyor. avantajix %11 veriyor. bazen a101'de primalarda indirime denk geliyorum. bazen karfur online alisveriste indirim yapiyor.. bunlara bakın
  • dangerous kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kaç numara için sordunuz bilmiyorum fakat, hepsi burada da Prima 1 ve 2 numara beraber yada 2 numaradan 2 adet alımında Prima ıslak Mendili hediye olacak sekilde yanılmıyorsam 46 tl idi.
    30 Mayısta hepsi buradadan casual cadıllac modelini 880 TL'ye aldım. Yanında piyasa değeri ortalama 90 tl olan casual yürüteç bedavaydı. Ayrıca ındırımdekı bebek bezılerınden 3 paket alıp 1027 TL'lik alışverişe 100 tl Maxi puan verdı. Benim icin hesaplı oldu. Ufaklık henüz dogmadı fakat ınceledıgımde Arabadan da gayet memnun kaldım.

NOT: 500 tl üzeri kullanabileceğim 100 TL'lik 3 tane kupon verdi. Diğer lazım olan eşyalarda baya yardimci olacak bana.
  • Tavsiye ve görüşleriniz için teşekkür ederim.
    Sanırım 9-18 bakacağım. Henüz deneme şansım olmadı. Ankara ya gittiğimde babymall bu konuda ürün çeşidi bakımından çok zengin. Deneyip göreceğiz bakalım.
  • hizlial.com da gün sonuna kadar 250TL alışverişe 25TL indirimim var (bezde geçerli). Kullanmak isteyen varsa ücretsiz hesabımı ilk mesaj atana kullandıracağım.
  • arkadaşlar park yatakiçi yenidoğan yatağı

kraft yataş visco 70x110 en ucuz gg de buldum 135 liraya sizce daha uygun nasıl alabilirim.
  • beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Visco, pamuk veya yün yatakları tercih etmeyin arkadaşlar, bebeklerin omurga gelişimi için sakıncalıdır.. 32-36 dansite sert sünger olmalı

doktorunuz ile de görüşerek fikir alabilirsiniz

eğer bütçenizi aşmıyor ise http://www.isbiryatak.com/urunler/bebek-urunleri/bebek-yataklari/baby-bed/

aşıyor ise mobilyacıdan ölçünüze uygun 34-36 dansite sünger kestirin üstünü güzelce kapatın ki kullanılan sünger malzemesi sağlıklı olmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akıllıdeli06 -- 4 Haziran 2015; 16:09:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akıllıdeli06

Visco, pamuk veya yün yatakları tercih etmeyin arkadaşlar, bebeklerin omurga gelişimi için sakıncalıdır.. 32-36 dansite sert sünger olmalı ve yan yada yüz üstü değil sırt üstü yatırın

doktorunuz ile de görüşerek fikir alabilirsiniz

eğer bütçenizi aşmıyor ise http://www.isbiryatak.com/urunler/bebek-urunleri/bebek-yataklari/baby-bed/

aşıyor ise mobilyacıdan ölçünüze uygun 34-36 dansite sünger kestirin üstünü güzelce kapatın ki kullanılan sünger malzemesi sağlıklı olmayabilir

hocam bu dediğiniz neye ddayanıyor anlamadım. sonuçta kraft kalitesi var hem visco hem de dansitesi normal diye biliyorum. bir çok insan direkt pamuklu tercih ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar yeni dogmus bebeklerinize hangi asilari yaptirip hangilerini yaptirmiyorsunuz?
    yarin verem asisi olacak.ates vs olacakmis oyle dediler.yaptirmayanda varmis bu asilari.siz ne diyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.