Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.524
Cevap
1.421
Favori
2.594.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: y@s@r

merhabalar arkadaşlar bu araba için ne diyorsunuz acaba çeşitli markadalar da aynı modeller mevcut bu modeli kullananlar nedir ne değildir acaba bu

http://www.hepsiburada.com/liste/casual-pasific-luks-cift-yonlu-aluminyum-bebek-arabasi-sky/productDetails.aspx?productId=ailevcg09vcanbd&categoryId=60002064&SKU=AILEVCG09VCANBD

hocam aynı bebek arabasını kullanıyorum
    geçen yıl ben hb den 240 a mal etmiştim
    kullanışında bır peoblem yok katlandıgında fazla yer kaplamıyor alemınyum gövde hafifte
    daha önemlis oğlum çok rahat ediyor
    bız dağ tepe kullanıyoruz şu an sıkını yok.
    fiyatı gerçek fıyatı takibe alın derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

merhabalar arkadaşlar bu araba için ne diyorsunuz acaba çeşitli markadalar da aynı modeller mevcut bu modeli kullananlar nedir ne değildir acaba bu

http://www.hepsiburada.com/liste/casual-pasific-luks-cift-yonlu-aluminyum-bebek-arabasi-sky/productDetails.aspx?productId=ailevcg09vcanbd&categoryId=60002064&SKU=AILEVCG09VCANBD

hocam aynı bebek arabasını kullanıyorum
    geçen yıl ben hb den 240 a mal etmiştim
    kullanışında bır peoblem yok katlandıgında fazla yer kaplamıyor alemınyum gövde hafifte
    daha önemlis oğlum çok rahat ediyor
    bız dağ tepe kullanıyoruz şu an sıkını yok.
    fiyatı gerçek fıyatı takibe alın derim.

tesekkur ederim bende ilk ozellik olarak hafifligi cok hosuma gitti farkli markalarin var ama en ucuz 450 den basliyor. artik cek vs kampanyalarla uyguna almaya calisacagiz

• Hellori Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Araba: jane sonic evo 4,5 kg, kapanınca yer kaplamıyor, anten gibi uzayan bir çubuk var kapalıyken dik durabiliyor, tam yatıyor,kumaşı terletmiyor,
    Oto koltuğu: joi stage 0-7 yaş arası, gidiş yönüne ve tersine bağlanabilir
    Ev tipi ana kucağı: Casual activitiy rocker, müzikli ve titreşimli, 1 yıldan fazla kullandık diğerlerini kullanmaya devam ediyoruz ve memnunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • icemansy kullanıcısına yanıt
    joie stage iyi gıbı gözüküyor
    benım kızda 1 yasına gırdı bu aralar bakınıyorum bende ebebekte 319 dıyor
    ılk defa ınceledım bu runu
    aslında 9-36 alıyım dıyodum ama buda 7 yasına kadarmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: YASIN0634

hocam site güvenilir zaten bu happycenter marketler zincirinin internet mağazası ben daha önce bir kaç kez alışveriş yaptım gayet sorunsuz ama fiyat konusunda daha uygunada bulabilirsiniz mesela trendyoldan albilirsiniz

gittigidiyor dan 3 lü paket+3 şü ıslak mendil + bornoz 89.90 liraya aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bebek Telsizi kullananlar hangi marka ürünü kullanıyorsunuz ve tavsiye eder misiniz

Philips Avent 2 Ebeveyn Üniteli Bebek Telsizi almayi düşünüyorum ama sizden de fikir almak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bnsed

Bebek Telsizi kullananlar hangi marka ürünü kullanıyorsunuz ve tavsiye eder misiniz

Philips Avent 2 Ebeveyn Üniteli Bebek Telsizi almayi düşünüyorum ama sizden de fikir almak istiyorum

zamanında araştırmıştım,cızırtı yapıyor diyorlar.
    weevell kullandık, fena değil.

ama ip-cam çok iyi oluyor,
    çinden $50'a almıştık.
  • milupa aptamil 1 akakçeden buldum 38 TL Sipiş ettim ertesi gün ulaştı kargo dahil değil ama tavsiye ederim

http://www.akakce.com/bebek-mamasi/en-ucuz-milupa-aptamil-1-900-gr-fiyati,128715.html
    http://www.ceybebe.com/Devam-Sutleri/Milupa-Aptamil-1-900-Gr-Devam-Sutu.aspx

• Güneş gözlüğü tavsiyesi ve varsa fırsatı paylasirmisiniz gozleri bozmayan kaliteli ve uygun 3.5 yaşında kızım var güneşli havalarda bakamıyor gözlerini kisiyor gunesden şikayetçi.

• TRENDYOL 40/10 VE %20 HESAP VAR İSTEYENE ALIŞVERİŞTEN SONRA GERİ ALMAK ŞARTIYLA VEREBİLİRİM.
  • Plaj terliği ihtiyacı olanlar için güzel bir fırsat.
    http://www.butikbebe.com/Kampanya/hayzek,KA_8192.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Bebek Telsizi kullananlar hangi marka ürünü kullanıyorsunuz ve tavsiye eder misiniz

çinden $50'a almıştık.

Weewell in hangi modelini kullandınız benim alacağım ürünun görüntülü müzikli olması önemli değil cizirti yapmasın beni yarı yolda koymasın yeter

• quote:

quote:

quote:

çinden $50'a almıştık.

Weewell in hangi modelini kullandınız benim alacağım ürünun görüntülü müzikli olması önemli değil cizirti yapmasın beni yarı yolda koymasın yeter

Weewell wma290

• icemansy kullanıcısına yanıt
    saolun ürünler güzel ancak bebek arabası hiçbiyerde stokta gözükmüyor.. kaç tl ye almıştınız acaba bu ürünleri?

• DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    Devlet memuru nasıl bir yardım alıyor? Benim esim öğretmen herhangi bir yardım almadık biz.

• Arkadaslar merhaba, 1 yaşındaki kızım için oto koltuğu bakıyorum aşağıdaki linkteki nasıl ? Yada farklı birşey mı önerirsiniz ?

Teşekkürler,

http://www.hepsiburada.com/liste/bolenn-hug-multi-safe-isofix-sps-oto-koltugu-9-36-kg/productDetails.aspx?productId=aileblh12312g&categoryId=23021016

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Devlet memuru nasıl bir yardım alıyor? Benim esim öğretmen herhangi bir yardım almadık biz.

170 tl bir kereye mahsus doğum yardımı, 0-6 yaş arasına aylık 38,5 tl, 6-18 yaş arasına aylık 19,75 tl çocuk yardımı var devlet memurlarına. eşiniz okuldaki mutemetlerine danışsın, mutemet bilgi sahibi değilse bağlı olduğu milli eğitim müdürlüğündeki özlük-atama bölümüyle görüşsün.

• okttay kullanıcısına yanıt
    ben bu koltugu
    http://www.hepsiburada.com/liste/cardle-ultra-protect-oto-koltugu-9-36-kg-siyah/productDetails.aspx?productId=ailecrd213s&categoryId=23021016
    kullanıyorum memnunum.

• quote:

quote:

çinden $50'a almıştık.

Arkadaşlar ben daha bugün teslim aldım hbnin kampanyasından 140tl ye aldım ve yarın iade edicem. Inanılmaz bir hışırtı var. Acaba manyetik bir alan mi var diye evin her yerinde denedim sürekli parazit var. Hiç bulasmayin derim. Philips'in böyle bir ürün ürettiğine inanamıyorum. Hbde ki yorumlara kandım.

• HB kötü yorumları yayınlamıyor arkadaşlar. Bunu hepsi yapıyor, amazon bile.

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.