Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.110
Cevap
1.430
Favori
2.626.726
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19091910191119121913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağaza ve online'da geçerli 1 mart yani bugüne özel Gratis markalı ürünlerde %70 indirim var. Tabiki gratis karta

https://www.gratis.com/-gc-28pl

• Merhaba,

Uzun süredir bebek arabası arayışındaydım: Bagi Nanofold 3'e karar verdim ve 15713 TL'ye taksitli satın aldım. Arabayı alınca 4 yaşına kadar kullanmak için ana kucağı ve oto koltuğu ihtiyacı da peydah oldu (0-18kg).

Bu konuda bir çalışma yaptım. Bagi Nanofold 3 uyumlu 3 markanın ana kucakları var. Bu markalar; Cybex, Maxi Cosi ve Avionaut.

Kalite anlamında Cybex bir adım önde görünüyor ancak ürünleri çok/gereksiz pahalı. Avionaut ise daha uygun ve sadece ana kucakları üretiyorlar.

Maxi Cosi'de ise mantıklı bulduğum sistem şu şekilde;

1) Maxi-Cosi Coral 360 0-12 kg; adlı ana kucağını alıyoruz. Bu ana kucağının kalitesi iyi görünüyor ancak kalitesinin yanında en büyük avantajı ana kucağının içindeki bez yapı da ayrılabiliyor. Yani siz ana kucağını tamamen çıkarmadan bebeği yanınıza alabiliyorsunuz.

2) Maxi-Cosi Pearl 360 Slidetech 0-18 kg Bebek Oto Koltuğu: Bu ürün yeni doğumdan 18 kg'ye kadar taşıma kapasitesine sahip bazasız bir oto koltuğu. ADAC testleri yapılmış ve kaliteli hissiyatı veriyor. Bu ürünü çocuk ana kucağına sığmamaya başladıktan sonra oto koltuğu olarak kullanacağız.

3) Maxi-Cosi FamilyFix 360 SlideTech Kızaklı İsofix Bazası; Bu ürünü de hem ana kucağını yerleştirmek hem de oto koltuğunu yerleştirmek için baza olarak kullanacağız. Yani bu ürünü aracımıza takacağız ve çocuğunuz 0-15 aylık süredeyken 1.maddedeki ana kucağını takıp çıkaracağız. Çocuğunuz ana kucağına sığmadığında 2.maddedeki oto koltuğunu bağlayıp güvenli bir şekilde seyahatinizi sürdürebileceksiniz.

Aynı benzer modelleme Cybex için de yapılabilir.

• seneskilic kullanıcısına yanıt

hocam pahalı ya. yazınız için teşekkürler

• Joie Spin 360 Derece Dönebilen Isofixli Oto Koltuğu 0-18 Kg Joı-c1416a Grayflannel JOI-C1416A_GrayFlannel

5.842,06 TL

https://www.n11.com/urun/joie-spin-360-derece-donebilen-isofixli-oto-koltugu-0-18-kg-joi-c1416a-grayflannel-joi-c1416agrayflannel-47554472?magaza=ebebek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takirti -- 5 Mart 2024; 13:43:40 >

• Bebek Temizleme Pamuğu 15x60 Adet

6 ayın en düşük fiyatı: 425,99 TL

450,98 TL'den başlıyor diğer sitelerde

https://www.e-bebek.com/baby-me-bebek-temizleme-pamugu-15x60-adet-p-bae-8992

• merkep kullanıcısına yanıt

Hocam benim bir diğer planım da;

BeSafe 0-18 kg olan modeli alıp yanına avionaut marka ana kucağı almak. Bu biraz daha uyguna geliyor ama bu planda ana kucağı ekstra yük oluyor. Yukarıdaki anlattığım modelde ana kucağı yük olmuyor ve kullanış artıyor. Fiyatları takibe aldım. Uygun indirim yakaladığımda sistem kurmaya çalışacağım. Bir de aynı sistemi Cybex için planlayacağım. Planlayınca paylaşırım.

• Omo Parfümsüz Sıvı Bebek Çamaşır Deterjanı 900 ml / 69,90 TL

https://www.amazon.com.tr/Omo-Parfümsüz-Ciltler-Çamaşır-Deterjanı/dp/B084XSWN6T

Satıcı ve gönderici: Amazon.com.tr
    Bu vesileyle çek ve kupon kullanılabilir.
    Kendi çamaşırlarımda da bunu ve Bingo Parfümsüz Oxyjen toz deterjanı (yeşil) kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,

Bebeğimiz için ufaktan hastane çıkış seti, 0-3 ay, 3-6 ay giyim ürünlerini ve tekstil ürünleri almaya başlayalım diyoruz. Burada temel parametrelerimiz giydirilmesi kolay ve pamuk olması. Sade ürünler düşünüyoruz genellikle.

Tavsiye edeceğiniz markalar veya dikkat edeceğimiz özellikler var ise belirtebilirseniz çok memnun olurum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Lcw al geç bence hocam zaten çabuk büyüyecek çok fazla da bir şey alma

• Usborne, look inside serisi kitaplarını alıp kullanan var mı? Fiyatları çok pahalı uyguna alabileceğimiz bir yer bilen var mı acaba

Çocuğun yediği helal giydiği haram derler uygun sağlıklı şeyler giydirin çok hızlı büyüyecek 2 3 ay giyip giymeyi kesecek. Malzemeleri kaliteli almanızda fayda var araba araba koltuğu ana kucağı gibi bizimki çok seçiciydi bunlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takirti kullanıcısına yanıt

Hocam bunun iyisi ve adac puanlısı i-spin modeli. Onunla karışmasın

• rcpbk R kullanıcısına yanıt

Geçen N11 den Wind Up serisini aldım. Cok güzel. Look Inside i da takipteyim. Ortalama 300 - 400 bandında akakce'de.

Hastane çıkışı kaliteli takılın,mümküse organik cotton giysiler ve organik cotton havlu.

3-4 ay sonra sıradan kalitede giysilere dönebilirsiniz ama naylon polyester olmasın.

E-bebebek, Civilim mağazalarına bakın. Ben organik cotton hastane çıkışı takımını hepsiburadadan almıştım 1 takım içinde sanırım 8 parça vardı,gri kahve rengi arası bir renkti. Organik cotton kumaşlar janjanlı renklerde olmaz,gri yada krem gibi renkte oluyor.

Ben 2 takım hastane çıkışı almıştım, takımın diğerini Civilimden aldım.

Şampuan Ecowell Organik Duş Jeli var 500 ml onu önerebilirim.

Popo pişik için de ecowell pişik kremi yada losyonu var öneririm.

Şampuan Ebebek organik bebek şampuanı var köpüklü köpüksüz onlara da bakabilirsiniz.

Böyle bir fikrim vardı ancak Maxi Cosi'nin Turkiye Distribütörü Juppe Shop ile ilgili çok fazla şikayet gördüm. Maxi Cosi'den vazgeçiyorum. BeSafe 0-18 kg oto koltuğu ve Avionaut 0-13 kg ana kucağı ile devam edeceğim.

www.sikayetvar.com
    Juppeshop.com - Şikayetvar
    https://www.sikayetvar.com/juppeshopcom
  • yakubua Y kullanıcısına yanıt

öyle olmuş sanırım. Uyardığınız için teşekkür ederim.

• Babybjörn muadili Mamma markalı ana kucakları %15 indirimde:

https://www.hepsiburada.com/mamma-premium-cotton-ana-kucagi-oyuncak-aparati-p-HBCV00001UL5BZ?magaza=Mamma%20T%C3%BCrkiye&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.27.5

• Merhabalar, işitme engelli anneler için titreşimli bebek telsizi arıyorum ama bulamadım. Bulduklarım elinde kalmadığını söylüyor. Daha önce bu tarz ürün kullanan ya da şurada vardır dediğiniz bir yer varsa önerinizi rica ediyorum.

Hocam Merhaba,

Hayırlı olsun,

Puset-Oto Koltuğu işinde bence kullanım sıklığınızı düşünmenizde gerekir.

Benimde bebiş oldu 1 ay olacak, sağlık ocağı hariç şuan hiç dışarı çıkmadık. Ve bebek uzun-iri doğarsa planlar değişiyor, mesele sadece kilo değil, çocuk rahat etmeyebiliyor.

Maxi-Cosi iyi bir marka ama Türkiye distr. firmanın fiyatlaması garip, 2 hafta önce 10 k olan ürün bugün 20 k, 3 gün sonra 14 k gibi değişik şeyler görüyorum.

Bebek arabasında da bence aracınıza sığması anahtar nokta, aksi halde eziyet olabilir gibi duruyor. Ben daha almadım bile. Beğendiklerim büyük modellerdi aracım hb, bagaja sığmıyordu. Bakalım.

Kıyafet için ben e bebekten aldığım eldiven-şapka v.s. ürünleri kullanamadım, çocuk rahat etmedi.

Eğer sık sık yıkayacaksanız çok fazla 0-1, 0-3 kıyafet almanıza gerek yok. Benim çocuk uzun doğdu, daha 1 aylık ama hepsiburada-e bebekten aldığım 3-6 aylık kıyafetleri giydirmeye başladık. Yani kalıp farklarıda oluyor markaların.

Aziz Bebe-gaye bebe gibi markalardan aldığım ürünlerden memnun kaldım. İstanbuldaysanız eminönünde havuzlu han var, orda bebek giyimciler var, gezebilirsiniz. Mümkün olduğunca yumuşak, tüysüz şeyler almanızı öneririm. İnce örtü ve dışarıda örtmek için biraz daha kalın örtü alabilirsiniz.

Her ihtimale karşı göğüs pompası v.s. hazır tutmanız faydalı olur

Şapkalarda şapka içi dikişsiz olmalı ve kafayı saran kısmı gevşek olmamalı, çocuk yatarken kafasını hareket ettirdikçe şapka sürekli oynuyor çocuğun gözünü kapatabiliyor ağlıyor v.s.

Eldivenlerde bilekten lastikliler kullanışlı, diğerlerini elinden çıkartabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 19091910191119121913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.