Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oligark , eapantherea , Erkan_76 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.485
Cevap
1.421
Favori
2.592.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16261627162816291630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha onceki sayfalarda bu kamerayi kullanip baya memnun oldugunu soyleyen arkadas vardi. Genel olarak internetteki yorumlarida olumlu selfy koduyla uyguna geliyor baya. Kod isterseniz yardimci olurum.

https://m.trendyol.com/king/kablosuz-wifi-ip-kamera-1080p-full-hd-3-mp-hareketli-kamera-gece-goruslu-beyaz-p-7066627?boutiqueId=328991&merchantId=107906

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthbsbg -- 27 Ekim 2019; 20:33:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Link acmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inso

Bebek kamerası lazım ne önerirsiniz? Ucuz bir ip kamera falan mı almalıyım
    Bebevo 350 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugrabal B kullanıcısına yanıt
    Hocam bana diyorsaniz linki duzelttim.

• Omara kullanıcısına yanıt
    Sanıyorum amazonda 3.400 gibi bir fiyata düşmüştü ikili travel set

• Brisk lx hem baston hem de travel sistem. Kullanım kolaylığı için baston tavsiye ederim ben.

• Merhaba
    Bizim oğlanda yaklaşık 2 ay sonra kucağımıza olacak umarım. Görüntülü Bebek telsizi bakıyorum önerebileceğiniz bütçeyi çok yormayacak ürün tavsiyelerinizi brkliyorum

• Selfy koduyla Xiaomi temassız ates ölçer 120 liraya geliyor hiç olumsuz yorum okumadim çocuğun ateşi yükseldiğinde 32 gösteren ateş olcerlerden biktigimiz için iyi fırsat gibi geldi

• Arkadaşlar yenidoğan için özel sigorta ya da tamamlayıcı yaptıran var mıdır?

Hangi Sigorta, neleri karşılar? Ücret, kaç günlükken yaptırılmalı gibi sorulara cevap verebilir misiniz?

Teşekkürler.

• Şuan hepsiburada da saatlik indirim köşesinde yoyko nun oto koltuğu indirimde 700 TL özelliklerine göre iyi fiyat tabi bunlar Çin malı ancak şöyle bir durum var Avrupa ülkeleri için sertifikası var ve bütün markalar aynı modelden Türkiye de farklı isimler altında satıyorlar. Yorumları olumlu ihtiyacı olan düşünebilir.

• Arkadaşlar malum kış yaklaşıyor havalar soğumaya başlamadan termometre almak istiyorum oda sıcaklığını öğrenmek için. Problu mu almak lazım yoksa dijital herhangi bir termometre iş görür mü?

• cgtysen C kullanıcısına yanıt
    Ben kampanyada denk getirdim. Bebek doğmadan anne sigortalıysa bebek doğunca ömür boyu yenileme garantisi ile sigortalaniyordu bulduğum kampanyada. Doğum olmadıysa firmaların kampanyalarını araştırın hocam.

• eagle_beagle kullanıcısına yanıt
    htc-1 aldım gayet güzel nem ve ısı ölçüyor saatide işe yarıyor. 33tl fiyatlarında tavsiye ederim.
    Ben 8 aylıkken ikizlerime, hanıma ve kendime acıbadem ve amerikan hariç yatan hasta sigortası yaptırdım. Çocukların ki 1400 tl tuttu yaklaşık, toplamı da 3100 civarı tuttu. Ayakta tedaviyi sigortacım pahalı olduğundan tavsiye etmedi, zaten baştan tutabilecek parayı alıyorlar bende yaptırmıyorum dedi. Allah sağlık sıhhat versin ancak öncelikli konu yatış gerektirecek durumlar bence, diğerleri bi şekilde hallediliyor.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Hangi Sigorta hocam?

Mapfre. Yalnız 1.5 sene önce vardı kampanya. Başka firmaların da olabilir hocam, araştırmak lazım.
  • bakım çantası arayanlar kraft bebek bakım çantasını 49,90 tl ye alabilirler.https://www.kraftbaby.com/arama?q=1703
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya değil de standart olmalı.

Ben de Allianz'dan eşime ve kendime yaptırdım 3 ay sonra çocuk doğdu hemen ömür boyu yenileme garantisi ile bizim sigortaya eklendi. Anadolu ve hatırlamadığım bir firmadan daha teklif almıştım hepsinde doğum halinde ömür boyu yenileme vardı.

• Benim de bebek olduğunda bireysel sağlık sigortamızda ömür boyu yenileme garantisi vardı. Bebeğin poliçesine 8bin lira istedi anadolu sigorta. O yüzden ömür boyu yenileme garantisine biraz ihtiyatlı bakmak lazım.
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Bana Allianz demeyin delleniyorum hocam. Zamanında bi Allianz maceram oldu, düşman başına. Merkez personeli danışmanlık yapıyordu. Bir kere ihtiyacım oldu, top patlasa uyanmayacak kadar içmiş gece, sabah kimseye ulaşamadım. Müşteri hizmetleri sabah bilmem kaçtan sonra başlıyormuş çalışmaya vs saçma sapan bir yapısı var. Sonra hanımefendi saat 12'de ben hastaneden çıktıktan sonra uykulu uykulu aradı. Bir daha Allianz ile çalışmadım, çalışmam da.
  • 
Sayfa: önceki 16261627162816291630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.